دیجیتال مارکتینگ : تاریخچه و مفاهیم + اینفوگرافیک – آیمارکتور – دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات

پیشتر گفتیم که در ابتدا اجازه ارسال تنها دو دعوتنامه را برای سایر افراد دارید اما در این قسمت اضافه میکنیم که با استفاده هرچه بیشتر و فعالیت در برنامه کلابهاوس اجازه ارسال دعوتنامههای بیشتری نیز به شما داده میشود. اما طبیعتا هر شخصی، چه بعنوان مدیر، چه بعنوان مدرس، تنها می تواند یک حوزه رو تدریس کند و نیاز به کسایی داره که به صورت کار در منزل تدریس می کنند. بعضی ها ترجیح میدهند که مدیریت یک کار رو بر عهده بگیرند و یک مجموعه رو اداره کنند و بعضی دیگه روحیه ی کاریشان به مدیریت نمی خورد و ترجیح میدهند که در منزل ، مجری کارهای دیگهان باشن . این ها دیگه به شما بستگی داره. در واقع ، هدف قرار دادن مشتری های ایده آل ، کم هزینه بودن و اثربخشی این روش تبلیغاتی ، نرخ بازگشت سرمایه در بازاریابی از طریق ایمیل را در مقایسه با سایر روش های تبلیغات مستقیم افزایش می دهد. برای شروع کار و کسب درآمد می توانید با هزینه کم تبلیغات افراد دیگر را بپذیرید و با افزایش تدریجی درآمد خود ، صفحه خود را تبلیغ کنید تا فالوورهای خود را افزایش دهید. اینستا به تازگی وارد بحث تبلیغات اینستاگرامی میشوند و نتیجه ای در اینستاگرام است. This data was generated by GSA Content Generator Demoversion!

کسب درامد از موبایل

پس کار در منزل، به کارهایی گفته می شه که شما بر اساس مهارت خودتون و بر اساس نیازهای یک کارفرما و یا چند کارفرما، بصورت پروژه ای قبول به کار می کنید و کار خودتون رو توی اون حوزه شروع می کنید. بگذارید چند مثال در این حوزه براتون بزنیم که می تواند به شما کمک کند که راحت تر این مسئله رو درک کنید و فرق اون رو با کار در منزل متوجه شوید. موضوع اصلی این کودکان کمک به خانواده است. حتی می تونید در کنار اون، سفارش های دیگه ای رو نیز دریافت کنید که به رشد درآمد شما کمک کند. این رو می تونید یک معرفی کسب و کار هم بدانید. بعنوان مثال، اگه شما برای یک مجموعه صنایع دستی کار می کنید و کارتون تولید سبدهای حصیری است، بسته به وقتی که پای کار می گذارید، می تونید از یک سبد تا بی نهایت سبد برای اون مجموعه تولید کنید و درآمدتون رو افزایش بدید. برای پیشنهادات ویژه، فروشهای مناسبتی (مانند فروش ویژه عید یا هر مناسب دیگر) با ارسال یک ایمیل به بازدید از سایتتان دعوت کنید. جذب مخاطب و فالوور کلاب هاوس به صورت ارگانیک و واقعی کاری سخت و زمان بر است و نیاز است شما زمان زیادی را در طول روز به صحبت کردن در روم ها و اتاق های گفت و گو صرف کنید تا بتوانید آنها را جذب صحبت های خود کنید و همچنین اگر با تعداد فالوور پایین اقدام به شروع گفت و گو در یک اتاق کنید به دلیل تعداد کم فالوور افراد کمی وارد می شوند ، ولی اگر با تعداد فالوور بالا اقدام به شروع گفت و گو در یک اتاق کنید افراد بیشتری در جمع شما حضور پیدا می کنند که این موضوع به خودی خود باعث جذب تعداد بیشتر فالوور می شود.

این طبیعت بازار کار است. اینجاست که شما بعنوان مدرس، ده ها مدرس دیگه رو نیز دعوت به کار می کنید و با یکدیگه یک مجموعه ی آموزشی آنلاین تاسیس می کنید. طبیعتا همه ی مردم ما نمی تونند خودشان مدیر و یا صاحب یک کسب و کار باشن و این نیاز هم وجود داره که هر کس با توجه به مهارتی که در اختیار داره، برای یک کارفرما شروع به کار کند. خانم هایی که در صفحه فروش مانتو هستند برای فالو کردن پیج لباس و خدمات مربوط به زنان عالی هستند. اگر به اندازه کافی در مورد تکنولوژی اطلاعات دارید، میتوانید برای مشتری هایی که آنلاین با شما تماس میگیرند، خدمات پشتیبانی از راه دور را فراهم کنید. حتی میتواند به سادگی پرسیدن درمورد یک روز مخاطبان یا اینکه چه برنامهای برای آینده دارند باشد. طبیعی است که همه ی افرادی که در جامعه مشغول به کار هستن، مدیر و یا صاحب یک کسب و کار نیستن و خب خیلی از آدمایی که ما هر روز می بینیمشون و دارن میرن سر کارشون، قشر کارمند و کارگر هستند.

امروزه زندگی افراد بصورت کاملا مستقیم با تکنولوژی گره خورده و خیلی از این افراد نمی دانند که روش های درآمدزایی با موبایل جایگزین کسب و کارهای سنتی شده و براحتی می توانند در خانه یا محل کار خود به درآمد برسند. یک مثال خیلی ساده انتخاب تیم فوتبال محبوب هر شخص است. با کارمند بودن در یک مجموعه، شما یک درآمد ثابت دارید و هیچ وقت فرصت رشد کسب نخواهید کرد. اگه کارفرمایی سه روز به شما مهلت انجام کاری رو واگذار کرد. طبیعیه که هر کارفرمایی و یا هر صاحب پروژه ای، کارش رو در زمانی معین به شما می سپارد. زمانی که اعضای کانالتان و بازدید ویدیوهایتان به مرز مشخصی برسد، میتوانید درخواست دهید تا قابلیت درآمدزایی برایتان فعال شود. این دیگه بسته به مهارت شما و بسته به زمانی داره که شما پای کار در منزل می گذارید. یکی از این محدودیت ها این است که مشتریان عادی به سختی می توانند آن ها را پیدا کنند. بطوری که با درآمد شما کمک بسیاری بکند و سرانجام شما را فالو کنند. سیستم کسب درآمد ،کار در خونه به شما آزادی عمل بسیاری می ده. در حالی که اگه کارمند جایی خاص باشید، باید هر روز یک طرح مشترک رو با المان های مشترک طراحی کنید که موجب کسل شدن و روزمرگی در شما می شه.