دوره ساخت کسب و کار اینستاگرامی – دکتر کاویانی

همچنین یک مورد مهم دیگر مربوط به یادگیری شما دوستان عزیز می باشد. این فیلم مهم رو حتما الان ببینید. من فکر نمی کنم کسی بتواند آموزش خود در حدی تضمین کند که حتما مباحث آن را فرا خواهید گرفت. برای گرفتن پاسخ سوالهای خود پیشنهاد می کنیم که حتما یک سری به مقاله ” محتوا چیست ؟ اگر بخواهیم یک جمع بندی کلی داشته باشیم باید بگوییم که کسب درآمد از اینستاگرام کار آسانی نیست اما اگر برای آن وقت بگذارید و محتوای درست و اصولی تولید کنید می توانید بسیار بسیار بیشتر از روشها و متدهای سنتی به درآمدزایی برسید . مزیت بعدی آن مخاطبان میلیونی است که این پلتفرم یک جا در اختیارتان قرار میدهد به همین دلیل است که کسب درآمد از اینستاگرام کاملا امری شدنیست و اگر اصولی پیش بروید، در هر سن و سالی میتوانید درآمدهایی بسیار بسیار بالاتر از تصور خود داشته باشید. Article was generated with GSA Content Generator Demoversion!

اینستاگرام مارکتینگ

اما زمانی که از کسب درامد از اینستاگرام صحبت میکنیم منظورمان صرفا فروختن کالا و یا خدمات خاصی نیست، این درآمدزایی میتواند در زمینههای بسیار زیاد و خلاقانه صورت پذیرد؛ البته که لازم است اشاره کنم فروختن کالا و خدمات یکی از محبوت ترین راههای کسب درآمد از ایستاگرام است، اما تنها راه نیست! در قدم اول باید صفحه مخصوص به خود را راه اندازی کنید که برای آن تنها به یک آدرس ایمیل احتیاج دارید. اگر بخواهیم در این باره به طور خلاصه برایتان توضیح دهیم باید بگوییم که شما با تولید محتوای اصولی و قابل درک می توانید با مخاطب خود ارتباط برقرار کرده و در مسیر درست حرکت به سمت هدف خود قرار بگیرید و برای آن نیز در قدم اول به ابزار خاصی احتیاج ندارید و یک گوشی موبایل ، لپ تاپ و یا تبلت کار شمارا به خوبی راه خواهند انداخت. اگر شما تولید کننده محصول و یا ارائه دهنده خدمات هستید می توانید خیلی راحت و بدون واسطه از طریق پیج اینستاگرام به فروش محصول و خدمات خود بپردازید. مثلا اگر محتوای پیجتان مرتبط با دیزاین داخلی است تبلیغاتتان را به یک پیج آموزش تست زدن برای کنکور نسپارید!

اینستاگرام یکی پرسرعتترین رشد کاربران را در سالهای اخیر میان شبکههای اجتماعی رقم زده است. ✌️ چیزی در حدود بیش از 50% کاربران اینستاگرام از بخش جستجو (Explore) اینستاگرام بازدید دارند. خیلی از افراد اقدام به کسب درآمد از اینستاگرام کرده و درآمدهای بسیار زیادی دارند. دوره آموزش کسب درآمد از اینستاگرام رایگان شد. تو این دوره چه سرفصل هایی رو آموزش میبینیم ؟ چه بسا ممکن است اکانتی با محتوای مناسب، مخاطبانی هم داشته باشد اما میزان فروش یا به صورت کلی میزان درآمد این اکانت از اینستاگرام بسیار کمتر از حد انتظار باشد، و یا حتی برعکس. حال وقت آن رسیده است که برویم به سراغ راههای کسب درآمد از اینستاگرام! در این دوره آموزش درآمدزایی از طریق اینستاگرام بدون سرمایه اولیه قصد دارم شما رو با جدیدترین روش ها، بهترین ترفند و راهکارهای فوق العاده عالی برای کسب درآمد از Instagram آشنا کنم. اما آکادمی 98 با جرات تمام به شما تضمین 100 درصدی میده که به راحتی تمامی مباحث دوره را یاد خواهید گفت. اما به مرور زمان این روند دستخوش تغییراتی شد؛ و کاربران آن جدای از به اشتراک گذاشتن لحظات خود، در صدد درآمدزایی از این شبکه اجتماعی درآمدند. این شبکه اجتماعی برای اولین بار در سال ۲۰۱۰ عرضه شد و در ابتدا صرفا یک پلتفرم برای به اشتراک گذاشتن لحظات و افکار خود با دوستان حقیقی و “مجازی” استفاده میشد.

تولید محتوا توسط کاربران همیشه ممکن است و یک کار جذاب است، این کار نه تنها به شما کمک می کند که توسط کاربران تایید شوید و اعتماد بیشتری را جلب کنید و افراد بیشتری شما را فالو کنند بلکه به شما کمک میکند که یک پیج فعال و پر تعامل داشته باشید برخی از پیج ها تقریباً کل استراتژی پیج خود را با استفاده از محتوای فرستاده شده توسط کاربران ساخته اند. یکی از مزایای فعالیت و کسب درآمد از اینستاگرام که شاید بتوان گفت مهمترین آن میباشد، این است که شما برای شروع کسب و کار خود در این پلتفرم هیچ احتیاجی به سرمایه اولیه ندارید و تنها نیاز شما یک گوشی موبایل و اینترنت میباشد. باید اشاره کنم که با توجه به اینکه بسیاری از افراد تایم زیادی را در روز به گشت و گذار در اینستاگرام اختصاص می دهند احتمال اینکه خریدهای خود را نیز از این پلتفرم انجام دهند بسیار بالا است که نتیجه آن برای شما درآمدزایی از اینستاگرام است. اینستاگرام مارکتینگ حوزه گسترده ای دارد و شامل بخش های زیادی است که نمی توان به راحتی برای آن تعرفه و قیمت در نظر گرفت.