خانم های خانه دار چگونه می توانند کسب درآمد داشته باشند؟

چند وقت پیش با یکی از دوستانم درباره پیشنهاد ساخت یک دستگاه اتوماتیک برای تهیه پیاز سرخ کرده صحبت می کردم.. همه ما می دانیم که شما برای ساخت این محصول زمان گذاشتهاید و زحمت کشیدهاید و محصول خود را با مهارت و علاقه ساخته اید. حال وقت آن رسیده است که ببینیم آیا با عملی کردن این ایده به موفقیت میرسیم یا خیر؟ آیا دوست دارید با لایک کردن ویدئو ها ، کامنت گذاشتن زیر ویدئو ها و یا حتی عضو شدن در کانال های ویدئوی در آمد کسب کنید ؟ بههیچوجه کار آسانی نبود، اما آیا چارهای وجود داشت؟ البته این چالش بیشتر برای کسب و کارهای بزرگتر به وجود میآید. سپس بیان کردیم که برای یافتن ایده کسب و کار نیازی نیست که حتماً فردی باهوش و خلاق باشید. اما این دلیلی برای فروش بیشتر نیست. وقتی به عنوان یک فریلنسر کار کنید تنها کسی که ساعت کاریتان را در روز تعیین می کند خودتان هستید شما می توانید هر روز با توجه به برنامه زندگی خود ساعت کاری خود را در روز مشخص کنید و حتی شاید تصمیم بگیرید یک روز کار نکنید یا در ساعت دیگری کار کنید پس شما محدودیت زمانی روزانه ندارید و تنها محدودیت زمانی شما زمان اتمام پروژه ای است که به شما تحویل داده شده است و اصلا مهم نیست که تا آن زمان به پایان رسیدن زمان پروژه شما فرآیند انجام پروژه را چگونه زمان بندی کنید.

کسب درآمد از یوتیوب

خبر خوب دیگر این است که شما با دعوت کردن دو نفر می توانید به رایا اکسچنج تیکت بزنید تا برای شما لینک دعوت بسازد، هر کس با لینک دعوت شما وارد صرافی رایااکسچنج شود کد شما روی آی پی شخص ثبت می شود که تا دو ماه اعتبار دارد و هر زمانی که شخص حتی توسط گوگل وارد سایت شود و ثبت نام کند بدون آنکه خودش متوجه شود کاربر به عنوان یکی از اشخاص دعوت شده به نام شما ثبت می شود و کارمزد سفارشاتش مطعلق به شما است. سایتی که به شما رپورتاژ آگهی داده معمولا دو یا سه بک لینک در آن قرار میدهد تا اتوریتی دامنه سایت خود را هم بالا ببرد. چندتا علامت تو نوار ابزار بالایی وجود داره که عکسشو در زیر میبینین. معمولا افرادی که از ذوق و سلیقه بسیاری در طراحی دکوراسیون بهره مند هستند و با یک سرچ و گشت و گذار در سایت های خارجی می توانند ایده های بسیار قشنگ و جالبی ارائه دهند. اما زمانی که به خانه بر میگردید تا مشغول به کار شوید، میبینید که خواهرتان صدای موسیقی را زیاد میکند و شرایط برای شما بسیار دشوار است. این قانون را زمانی متوجه خواهید شد که از عالم و آدم شاکی هستید و فریاد میزنید که مردم من خیلی روی این محصول وقت گذاشتم، باید بخریدش.

کسب درآمد از کلاب هاوس

اگر تخصص خاصی ندارید و البته وقت آزاد خوبی هم دارید، میتوانید از این روش درآمدی استفاده کنید. افرادی که تصمیم می گیرند به جای وقت گذرانی در میان پست های نامحدود اینستاگرام، کسب و کار خودشان را راه اندازی کنند و از آن درآمد کسب کنند. وقتی صحبت از کسب درآمد از حرفهی تدوین میشود، یکی از متداولترین پرسشهایی که مطرح میشود، این است که «از کجا مشتری پیدا کنیم؟ اگر تا الان به این موانع و چالشها فکر نکرده بودید، حتماً آنها را در تصمیم گیری در رابطه با راه اندازی کسب و کار در خانه در نظر بگیرید. چه کاری را میتوانید بهتر از دیگران و رقبای خود با اشتیاق انجام دهید. مردم مشکلات خود را نمیشناسند و نمیدانند که چگونه باید آنها را رفع کنند. افرادی که در بستر اینستاگرام هستند به دو دسته تقسیم میشوند. اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که قصد دارید کسب و کاری که در محیط واقعی دارید را نیز وارد محیط مجازی کنید، اینستاگرام یک بستر مناسب برای کسب درآمد شما است. ایده های کسب درآمد از اینستاگرام کدامند؟

این وظیفه شماست که به عنوان مدیر یک کسب و کار راه حلی برای آنها پیدا کنید. به عنوان مثال زمانی که دوستانتان به تفریح و سفر میروند، نمیتوانید بیخیال آنها شده و قید کار را میزنید. پیشنهاد ما به شما این بود که وارد کسب و کاری که به آن علاقه دارید شوید و کاری را انجام دهید که در آن استعداد و مهارت دارید. خب حتماً الان شما هم مثل هزاران نفر دیگر دنبال راهی برای کسب درآمد هستید. فقط کافی است که مشکلات اطرافیان خود را شناسایی کنید و به دنبال یافتن راه حلی مناسب برای آن باشید. به بیانی دیگر به جای اینکه دنبال ایدههای کسب و کار باشیم باید به دنبال مشکلات و نیازهای مردم بگردیم تا بتوانیم زندگی آنها را بهتر کرده و آنها را حاضر کنید که بابت کاری که برایشان انجام میدهیم به ما پول بدهند. باید توانایی و علایق خود را به سمت تجاری شدن هدایت کنید تا مردم حاضر باشند بابت آن پول بدهند تا فروش داشته باشید. Post has been generated with the help of GSA Content Generator Demoversion.