بیش از ۱۰۰ دوره آموزش رایگان دیجیتال مارکتینگ

پس حتی در صورت فیلتر شدن اینستاگرام، چیز خاصی از دست نخواهید داد. برای تبدیل شدن به یک بلاگر حرفهای، در مرحلۀ اول، باید بین مخاطبان، جایگاه خوبی پیدا کنید و شما را دنبال کنند. برای بلاگر شدن در هر زمینه دیگری مانند فشن و طراحی لباس، آرایش و زیبایی، آشپزی، ساخت جواهرات، صنایع دستی، آواز و سازهای موسیقی، راه اندازی کسب و کار، عکاسی، و سایر موارد دستتان باز است. اگر به سفر علاقه دارید؛ با قرار دادن عکس و نوشتن کپشن در مورد هر مکان، یک بلاگر در زمینه سفر خواهید شد. اگر شما یک بلاگر موفق در حوزۀ تخصصی خود باشید، افراد زیادی برای استفاده از تخصصتان، شما را دنبال میکنند. شاید برایتان سوال پیش بیاید، که درآمد یک بلاگر از کجاست؟ شما نیز با توجه به علاقه و مهارتتان، می توانید در یک حوزه مشخص بلاگر شوید. یک راه ساده برای افزایش قدرت نفوذ در اینستاگرام به روش واقعی و ملموس ارائه ی اطلاعات دیگری در لینک بیو است.در اینستاگرام تنها جایی که میتوانید لینک بگذارید در بیو است.این قسمت بسیار مهم است مخصوصا اگر شما در حال طراحی یک قیف فروش هستید این کار یک ابزار بسیار برای افزایش اعضا نیز است. Post was generated with the help of GSA Content Generator DEMO!

آموزش کسب و کار

پس اگر قصدتان فروش محصول یا خدمات در اینستاگرام است، از همان ابتدا با قدرت شروع کنید: یعنی فروشگاه اینترنتی خود را راهاندازی کنید تا فروش و درآمد بیشتری داشته باشید. شما، حتی بدون داشتن فروشگاه سنتی، میتوانید هرمحصول فیزیکی (مانند لباس، لوازم آرایشی و بهداشتی و صنایع دستی) و دیجیتال (مانند ایبوک و فایلهای ویدئویی) را بفروشید. اگر بتوانید محتوای مفید و جالبی در مورد غذا و رستورانها در صفحه تان قرار دهید، طرفداران شما زیاد میشود.به این ترتیب، رستوران ها برای معرفی خودشان توسط شما، به سراغتان می آیند. افراد با مراجعه به صفحۀ شما، در همان 3 ثانیه نخست تصمیم میگیرند، که شما را دنبال کنند یا نکنند! یکی از باورهای اشتباه نسبت به کسب و کار اینترنتی اینست که خیلی از افراد فکر می کنند کسب و کارهای اینترنتی منسوخ شده است و کسی حاضر نیست از طریق اینترنت محصولی را تهیه کند، اما شما با یک جستجو ساده می تونید ببینید که دیجی کالا بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران روزانه بالای ۳۰ میلیارد تومان فروش اینترنتی دارد. می بینید؟ گفتیم که این بخش ساده است!

این نوع فروش محصول در اینستاگرام، جدیدتر (حدود 1 سال) و حرفهایتر است. تا چند سال پیش، برای فروش یک محصول یا خدمت، باید هزینۀ زیادی را صرف اجاره یا خرید فضا و نیروی انسانی میکردید. درآمد همه این افراد در اینستاگرام از تبلیغات است ، خبر بد این است که اگر بخواهیم به درآمد این افراد برسیم باید دو الی سه سال یا شاید هم بیشتر زمان بگذاریم تا فالور زیادی داشته باشیم و تبلیغ بگیریم ، و به درآمد برسیم. اما اگر محصولات را در چند انبار مجزا نگهداری کنید، تنها بخشی از آن را از دست میدهید. اینستاگرام فضایی است که هر هنر و مهارتی داشته باشید فوراً میتوانید مشغول به کار شوید، فقط باید از ذهن و خلاقیت خود استفاده کنید، در ادامه راههای بسیار جذابی را برای راه اندازی یک کسب و کار اینستاگرامی، معرفی می کنیم. فقط باید آموزش کسب درآمد از اینستاگرام را دنبال کنید.

درآمدهایی، که شاید در کسب و کارهای فیزیکی، رسیدن به آن برایتان غیرممکن باشد یا سالها طول بکشد. و با انتشار تبلیغات در بین پست های خود به درامد خوبی رسیده اند البته این کار ساده ترین و معمول ترین راه کسب درامد از اینستاگرام است. تولید محتوا در استوری در اغلب موارد ساده تر و تاثیرگذار تر از پست است . همچنین در راستای بازاریابی اینترنتی همین فالوورها می توانند به عنوان مهره های اصلی عمل کنند. نرمافزارهای رایگان بسیاری وجود دارند که میتوانند در این زمینه به شما کمک کنند. این دوره سراسر آموزش تضمینی و زودبازده است ! یه سری ویدیو: ویدیوهای دورهمی کندو ویدیوهایی که راجع به کلیت حرف نزدن و موردی صحبت شده حاوی تجربه هستن که پیشنهاد میکنم ببینید و دوره پولی شراگیم مرادی توی مکتب خونه که نسبت به ارزشی که براتون داره، گرون هست و توی الویت نیست، اما اگه تخفیف ۵۰ درصد داشتید و وضعیت مالیتون اجازه میداد، بعضی از بخشهاش انتقال تجربه خوبی داره. برای بهره مندی از دوره ی یاد شده با ما در تماس باشید. اما امروز، با کمک اینستاگرام، این کار به راحتترین حالت ممکن درآمده است. انتخاب پالت رنگ به این معنا نیست که شما صرفاً باید از همان رنگ ها استفاده کنید؛ بلکه پالت به شما کمک میکند تا پست هایتان را طوری طراحی نمایید که برای مخاطب، آشنا و صمیمی به نظر برسند. Post has been generated by GSA Content Generator DEMO!