بهترین روشهای کسب درآمد از اینستاگرام را بشناسید – حامی باش

؛ روی بخش «گفتگو» بزنید. در قسمت پایینی صفحۀ اپلیکیشن بله نام چند بخش آمده است: بانک من، گفتگو، ویترین و … میبینید. روی آن بزنید و از صفحۀ بازشده، ساخت کانال جدید را انتخاب کنید. زمانی که شما با جیمیل خودتان وارد یوتیوب میشوید و یک اکانت میسازید (توجه کنید که حتماً باید جیمیل داشته باشید) کانال یا شبکهای برای به اشتراکگذاری ویدیو به شما اختصاص داده میشود تا بهوسیله آن بتوانید با استفاده از یکی از گزینههایی که در بالا گفتم درآمد داشته باشید. این روزها پیجهای اینستاگرام و کانالهای تلگرام توانستهاند به درآمدهای بسیار زیادی برسند و برای بقا در عرصه رقابت باید محتواهای جذاب و مفیدی را منتشر کنند. به زبان ساده تر خیلی از افراد ابتدا پست خودشان را منتشر می کنند و دوباره باز می گردند و برای آن کپشن نویسی و هشتگ می گذارند این کار از بیس اشتباه است زیرا پستی که در اینستا منتشر میشه در همان لحظه برای مخاطبین به نمایش در می آید. سپس صفحۀ کوچکی باز میشود که میتوانید بنابر گزینههای آن عکس پروفایل کانال خود را انتخاب کنید. در صفحۀ بازشده اطلاعات موردنیاز برای ثبت کانال را میبینید؛ دوتای آنها اجباری و دوتای دیگر، اختیاری هستند.

چگونه باید یک عکس را باریک کنم؟

اطلاعات اختیاری کانال های بله شامل عکس و شمارۀ کارت بانکی کانال است. چنانکه گفته شد، این امکان اختیاری است و تعیین عکس پروفایل برای ایجاد کانال در پیامرسان اجباری نیست. اگر بخواهید برای پروفایل کانال خود عکس بگذارید، باید ابتدا روی دایرۀ بزرگ بالای صفحه بزنید. چگونه باید یک عکس را باریک کنم؟ باید گفت برای کسب درآمد در این روش باید مطالب سایتتان آنقدر جذاب باشد تا کاربران زیادی را به سایت خود بکشانید و به اصطلاح مشتری سایت شما شوند. همچنین میتوانید با استفاده از این بازو، تمامی مطالب پیشین کانال تلگرام خود را بهآسانی و بهسرعت در کانال خود در بله نیز منتشر کنید. پس از آن، بازوی همگامساز بهطور خودکار مطالب جدید شما را از کانال تلگرام در کانال بله قرار خواهد داد. اگر شما در تلگرام صاحب کانال هستید، میتوانید بهراحتی و بهسرعت کانال تلگرام خود را در بله نیز فعال کنید. اگر این اتفاق بیفتد، شما حتی نمیتوانید شکایت کنید. حالا وقت این است که با میل و علاقه وسایل خود را آماده کنید.اگر در خانه یک میز کار دارید و آن را برای کار در منزل در نظر گرفته اید سعی کنید استفاده دیگری از آن نکنید.خیلی مهم است فضایی که می خواهید در آن مشغول به کار شوید از هیاهوی روزمره دور باشد و کار و زندگی شخصی شما با هم تداخل پیدا نکند.اگر می خواهید کسب و کار خانگی راه اندازی کنید خیلی به خود سخت نگیرید که حتما باید فضای خاصی داشته باشید حتی زیر زمین هم گزینه ی خوبی برای شروع است.

در این صورت باید شناسۀ دیگری را انتخاب کنید.

شما هم باید با توجه به بخشبندی مخاطبانتان، ارزشی که در ذهنشان ایجاد میکنید و سیاستهای شرکت، بهترین روش ارتباط با مشتریان را مشخص کنید. توجه داشته باشید که نیازی نیست نام کانال شما غیرتکراری باشد. جلب کردن اعتماد فالوور هایتان بسیار مهم تر از این است که شما چقدر فالوور داشته باشید. ۲ – اشتغال به شغل یا مشاغل دیگری در محل کسب غیر از آنچه در پروانه قید گردیده است. در این صورت باید شناسۀ دیگری را انتخاب کنید. این شناسه باید غیرتکراری و یکتا باشد؛ یعنی پیش از این برای یکی از کانال های بله انتخاب نشده باشد. با استفاده از بازوی همگامساز، زمانی که کانال تلگرام خود را بهروز کنید، مطلب جدید بهطور خودکار و همزمان در کانال شما در بله نیز قرار میگیرد. در این مطلب شیوۀ ساخت کانال در بله را بهطور کامل توضیح میدهیم. شیوههای عضوگیری گستردهتر را بهزودی در مطلبی دیگر توضیح خواهیم داد.

بیشتر را برای کانالداران خود فراهم کند.

این محتوای تبلیغاتی جدید با طراحی متفاوت و نشان «تبلیغات» از دیگر محتوای کانال تشخیص داده میشود. نام کانال در واقع نامیست که به دیگران نمایش داده میشود. اولین روش، ساخت دوره آموزش عکاسی است که میتوانید دوره آموزشی را به علاقهمندان و عکاسان مبتدی به فروش برسانید. شما میتوانید برای مواردی مثل کمکهای خیریه، فروش محتوای ویژه و فروش کالای کسبوکار خود از «درخواست پول» استفاده کنید. مانند بسیاری از شبکههای اجتماعی، مدیران کسب وکارها در کانالهای بله اقدام به انتشار محتوای تبلیغاتی میکنند. پیامرسان بانکی بله در تلاش است تا پس از راهاندازی امکان فروش محتوای ارزشمند در قالب محتوای ویژه، امکان کسب درآمد بیشتر را برای کانالداران خود فراهم کند. خیلی از افراد از این ویژگی و مزیت برای تبلیغات و کسب درامد استفاده میکنند، به این صورت که شما تا 24 ساعت میتوانید یک محتوا را در قالب متن یا تصویر داخل استوری بگذارید و بعد از 24 ساعت اتوماتیک حذف خواهد شد. This data has been done with the help of GSA Content Generator DEMO!