بلاگر کیست و چگونه کسب درآمد می کند؟

به عنوان مثال چنانچه فردی از طریق پست های اینستاگرام تا سوالی پرسید حتماً باید جوابش را به طور کامل بدهید و نباید کامنتها را بدون پاسخ بگذارید. در ادامه، چهار اشتباه بزرگ را به شما گوشزد میکنیم که در مسیر کسب و کارتان نباید انجامشان دهید. به هیچ عنوان نباید عکس و تصویری را از جایی کپی برداری کنید. محتوای تصویری شما میتواند ترکیبی از عکسهاي جالب و شخصی، تصویر نوشتههاي آموزشی، فعالیت و رویداد های خاص کاری یا حتی عکسهای طنز مرتبط با کار شما باشد. به عنوان مثال در هر زمینه ای که فعالیت دارید می توانید هر چند وقت یکبار در اینستاگرام نکات مهم حوزه کاری تان را به صورت لایو برگزار کنید و یا کلاس های پرسش و پاسخ در حوزه کاری تان بگذارید. چون حتی اگر پیش از این، برای روزانه برای فعالیت های روزمره و رفت و آمد به محل کار، کمی پیاده روی داشتید، الان نمی توانید از منزل خارج شوید. اگر به کارهای گرافیکی علاقه بیشتری دارید و کمی هم با ابزارهای فتوشاپ آشنا هستید، کار تمام است. پس نتیجه میگیریم که بازدهی سرمایه در اینستاگرام در مقایسه با کسب و کارهای فیزیکی، بیشتر است. تعداد فالوور های زیاد در کسب درآمد شما از اینستاگرام نقش به سزایی دارد اما داشتن فالوور زیاد ملاک موفق بودن پیج نیست بلکه وقتی شما در کسب درآمد از اینستاگرام موفق خواهید بود که توانسته باشید فالوور های خود را به مشتری و علاقه مند تبدیل کرده باشید. Content was created by GSA Content Generator Demoversion!

کسب درآمد از یوتیوب

شاید با خود فکر کنید به دلیل اینکه پیج با فالوور های واقعی و زیادی ندارید نخواهید توانست از طریق اینستاگرام کسب درآمد داشته باشید. یعنی شما به شخصه کالای مخصوصی برای فروش یا خدمات منحصر بفردی برای ارائه ندارید. مخاطبان و مشتریها، به فیلم و انیمیشن بیشتر از متن خالی علاقه دارن. فروش مستقیم محصولات: در این روش هر فردی که محصولی را تولید و یا خدمتی را عرضه میکند میواند از طریق عکس و فیلم آن را در اینستاگرام معرفی و منتشر کند و از این طریق به درآمد برسد. یکی از امکانات بسیار خوب به اینستاگرام این است که می توانید آن را ذخیره کنید و به صورت ضبط شده در استوری قرار دهید تا کسانی که در لایو اینستاگرام شما شرکت نداشتند بتوانند آن را ببیند. استوری اینستاگرام امکانات متنوعی دارد که میتوانید از آن برای جذاب کردن استوری تان استفاده کنید. شما می توانید با توجه به امکانات زیادی که در اینستاگرام وجود دارد از ویدیو هم برای مخاطبان تان استفاده کنید. در این روش کسب درامد از اینستاگرام معولا صاحبین کسب و کار ها مشتری ها را از طریق ویدیو های تبلیغاتی برندینگ به سمت سایت های خود می کشانند و بعد از این با استفاده از روش صحیح معرفی محصولات مشتری ها را عاشق کالا ها و خدمات خود می کنند اکثرا در این روش از کسب درامد از اینستاگرام ان شخصیت مورد نظر در تبلیغ محصول می گوید که برای خرید به این سایت برید و مشتری ها نیز به خاطر شخصیت معروفش وارد سایت می شوند و با تبلیغاتی که در داخل سایتشان قرار داده اند مشتری را ترغیب به خرید محصولاتشان می کنند.

بلاگری در اینستاگرام در هر حوزه ای ممکن است.

اگر تجربه ای در ترجمه ویدیو دارید به شما ترجمه هوشمند ویدابیا رو پیشنهاد میکنم. برای تبلیغات، فقط محصولات و خدماتی را معرفی کنید، که به مخاطبان شما مرتبط است؛ در غیر این صورت،فالوورهایتان را از دست خواهید داد. علاوه بر این ها شما میتوانید بازاریابی محصولات دیگران را انجام داده یا اگر خودتان کالاهایی را دارید در اینستاگرام به فروش برسانید. در این بخش قرار نیست به شما روش های بالا را یاد بدهیم. سعی کنید بازخورد گرفته شده از اینستاگرام را به سمت یک برند، وبسایت و یا فروشگاه سوق دهید و از آنجا کسبدرآمد کنید. به همین منظور، در این مقاله سعی داریم تا شما را با مقوله آشنا نماییم. باید سعی کنید از جدیدترین و پرطرفدارترین هشتک های حوزه کاری تان را انتخاب کنید. بلاگری در اینستاگرام در هر حوزه ای ممکن است. خرید و فروش صفحات و فالوور: در این روش عده ای از افراد صفحات کاذب درست کرده و با ترفند هایی جذب فالوور می کنند و سپس آن را می فروشند. تبصره 2: دیجی کالا می تواند خود و یا شرکت هایی را مشخص نموده و از آن طریق، مبالغ را به حساب همکاران واریز نماید. Content has been generated with the help of GSA Content Generator DEMO!

از اینستاگرام استفاده میکنند.

در اینستاگرام دو نوع حساب وجود دارد: حساب شخصی (Personal account) و حساب کاری (Business account). در روشی که به شما معرفی خواهیم کرد با هر شرایطی که دارید خواهید توانست از طریق اینستاگرام درآمدزایی کنید! ازآنجاکه شبکه اجتماعی اینستاگرام جزو محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران است و روز به روز به کاربران اینستاگرام اضافه میشود بنابراین این شبکه اجتماعی یک موقعیت عالی و پولساز برای افراد است که میتوانند از طریق رانندگی خدمات اینستاگرام به درآمدزایی برسانند. این یکی دیگر از روشهای رایج درآمدزایی مردم از اینستاگرام است. این روزها بلاگرهای اینستاگرامی از شهرت بسیار بالایی برخوردار هستند و با روابط عمومی خوبی که دارند محبوبیت خود را روز به روز بیشتر می کنند. افراد معروف که که محبوبیت بالایی نزد دنبال کنندگان خود دارند از این روش برای کسب درآمد از اینستاگرام استفاده میکنند. نکته قابل توجه در این موضوع این است که بلاگرها تاثیر بالایی بر مخاطبان خود دارند، بنابراین اگر دنبالکنندگان آنها آگاهی لازم نداشته باشند ممکن است با دریافت تاثیرات منفی آرامش خود را از دست دهند. به عنوان مثال از یک موضوع خاص عکس بگذارید و نظر فالور هایتان را نسبت به آن عکس بخواهید.