برای کسب درامد از اینستاگرام با لایک چه کاری باید انجام دهیم؟

این روند را ادامه دهید تا تعداد سکه هایی که از فالو کردن دیگران کسب کرده اید بیشتر شود . همانطور که می دانید، نرم افزارهای فالوورگیر که در بازار وجود داره، به ازاء هر چندتا لایک و فالوو کردن شما، ۱ لایک و فالوور به شما میده که این موضوع چندان خوشایند نیست. این گزینه به معنای این است که به ازای هر فالو ؛ چه مقدار سکه از ما کم و به شخص فالو کننده اضافه شود . زمانی که روی این گزینه کلیک کنید ، صفحه ای را مشاهده می کنید که در آن می توانید سرویس های مختلف را مشاهده کنید . در حال حاضر بسیاری از افراد به دلایل مختلف دست به خرید لایک، فالوور، کامنت و ویو میزنند. در حال حاضر بسیاری از اینفلوئنسرهای اینستاگرام هستند که درآمد زیادی از اینستاگرام ایجاد می کنند. یکی دیگر از بازارهای جذابی که در حال حاضر برای خیلی از خانمهای خانهدار و کسانی که به دنبال کسب درآمد از اینستاگرام از منزل هستند. آیا میخواهید پیجی راه اندازی کنید که با استفاده از تبلیغات و معرفی دیگر پیجها در آن کسب درآمد کنید یا آنکه خدمات اینستاگرامی مانند افزایش لایک، فالو، ویو و غیره در آن به افراد و گروهها ارائه دهید؟ Post has been created by GSA Content Generator Demoversion!

لایک اینستاگرام

اینفلوئنسر ها هم با توجه به اینکه مخاطب بسیار دارند می توانند روی افراد تاثیر بگذارند. افراد زیادی هستند که به دنبال یک مشاور برای توسعه و بزرگ کردن صفحه اینستاگرامشان می گردند. همانطور که مشاهده میکنید این سایت یک پیج را به شما پیشنهاد می دهد که با فالو کردن آن تعداد ۹ سکه به حساب شما اضافه می شود . سپس به سایت اد می فست برگشته و روی گزینه Instagram Followers کلیک کنید تا صفحه ای شبیه به صفحه زیر برای شما باز شود . به عنوان مثال شما تمایل به دریافت فالوور اینستاگرام دارید ، پس گزینه Instagram Followers را انتخاب می کنید . توجه کنید که ممکن است پس از کلیک روی این گزینه با موردی شبیه به تصویر زیر مواجه شوید که خطای استفاده از این ایمیل در قبلا می باشد است ، ولی به احتمال زیاد ایمیل فعال سازی را برایتان فرستاده است . Article was created by GSA Content Generator DEMO!

ولی اگر شما فقط مایل باشید از ایران باشد که سرعت پایین تری دارند. فیلد type : در این فیلد میتوانید نوع سرویسی که مایل به سفارش هستید را انتخاب کنید . به عنوان مثال می خواهیم برای یک پیج در اینستاگرام فالوور سفارش دهیم . قسمت countries : کشورهایی که شما مایلید افرادی از آن کشور پیج اینستاگرام شما را فالو کنند . اگر تیک worldwide زده شده باشد ، از تمام کشورها شما را فالو می کنند و سریعتر این عمل ممکن می شود . اگر شما پیجهای زیادی را فالو کنید مطمئنن با یکبار باز کردن اینستاگرام، پست تمام فالوئینگهایتان نمایش داده نمیشود و شما نمیتوانید با آنها تعامل داشتهباشید. شما هم می توانید با توجه به استعداد ها و مهارت های خود و ایده های که ب شما می دهیم ،درآمد های چشمگیری کسب کنید. شما می توانید به عنوان یک صاحب سبک تصاویر مناسب برای پیج های اینستاگرامی تولید و از این روش درآمد زایی کنید. بعد از ورود به این سایت با این صفحه مواجه خواهید شد . وقتی پینجره را ببندید ، پیامی مبنی بر موفقیت آمیز بودن فالو دریافت می کنید که ۹ سکه به حساب شما اضافه خواهد شد . بعد از ورود به این سایت برای دریافت فالوور یا لایک رایگان ، با صفحه ای شبیه به صفحه زیر مواجه خواهید شد. Post has been created by GSA Content Generator Demoversion!

در ابتدا وارد این سایت می شیم . این کار را بعد از ۲ ثانیه انجام دهید . پس از ورود به inbox ایمیلی را از طرف addmefast مشاهده می کنید . فیلد های این صفحه را یکی یکی توضیح خواهیم داد . فیلد Total clicks : به عنوان مثال میخواهید فقط ۲۰۰ نفر این پیج را فالو کنند ، پس روی عدد ۲۰۰ تنظیم میکنیم . این پیج یک وبسایت هم دارد که البته بیشتر فروششان از طریق قدرت پیجشان است. توجه کنید که میتوان از طریق فیس بوک لایک کرد ولی برای حساب اینستاگرام خود فالوور سفارش دهید . همانگونه که مشاهده می کنید ؛ روش ها متفاوتی برای دریافت سکه وجود دارد که میتوانید از طریق این سکه ی دریافتی برای خود فالوور یا لایک رایگان کسب کنید . اما روشهایی وجود دارند که با استفاده از آنها میتوانید حساب کاربری اینستاگرام از دست رفته خود را باز پس گرفته و به نوعی حساب اینستاگرام غیرفعال یا حذف شده خود را بار دیگر فعال کنید. برای مثال خرید لایک با کیفیت ایرانی اینستاگرام ، خرید فالوور فیک ، غیرواقعی و یا فالوورهایی که با استفاده از ربات ها افزوده میشوند.