برای کسب درآمد از یوتیوب راههای زیادی پیشرو دارید

طبق این اصل نمیشود ناگهان تصمیم بگیریم سراغ کانالی برویم که در گذشته داشتهایم از قضا سابسکرایب خوبی نیز داشته تا با استفاده از آن بتوانیم به درآمد برسیم. در ابتدای مقاله گفتیم که مهمترین اصل حضور و موفقیت در شبکههای اجتماعی تولید محتوا است. با این کار ما به یوتیوب این اجازه را میدهیم که ابتدای ویدیوهای ما تبلیغات کلیکی نمایش دهد. همچنین اگر از کاربران فعال یوتیوب باشید میدانید که اخیراً یوتیوب در ابتدای ویدئوها دو تبلیغ بهجای یکی پخش میکند که درآمد یوتیوب را به سادگی 2 برابر میکند. این به این دلیل است که درآمد YouTube از ویدئوها از محل تبلیغات در آن فیلمها حاصل میشود. توجه داشته باشید که ادسنس زمانی پول را به حساب شما واریز میکند که درآمدتان به حداقلی که خودش تعیین کرده (یعنی 100 دلار) رسیده باشد. یعنی مثلا یک شرکت برای تبلیغات برند خود حاضر است 10 دلار بپردازد و شرکت دیگری برای هزینه تبلیعات حاضر است 40 دلار به یوتیوب پول بدهد. ناگفته نماند بسیاری از افراد هستند همین الان که شما دارید این مقاله را در وب سایت آکادمی مومنی میخوانید در حال کسب درآمد از یوتیوب هستند و همانطور که می دانید کسب درآمد از یوتیوب یک درآمد دلاری است، یعنی می توانید درآمد دلاری داشته باشید.

است که: شروط بالا در 12 ماه گذشته محقق شده باشند.

همانطور که می دانید به محض انتشار اولین ویدیو شما توانایی کسب پول از یوتیوب را ندارید و کانال شما باید یک سری استاندارد ها را داشته باشد. شرط دوم: باید مجموع بازدید ویدیوهای شما بیش از 4000 دقیقه باشد. حمله هکرها از طریق حساب های گوگل به فعالان یوتیوب فيلم رستاخيز در فضاى عمومى منتشر شدیوتیوب بیش از گذشته با افراطگرایی مقابله میکندیوتیوب بار دیگر حساب کاربری پرس تی وی و هیسپان تی وی را بست چگونه ویدیو های igtv اینستاگرام را دانلود کنیم؟ مثلا اینطور نباشد که یک بار درباره نگهداری از گربه محتوا تولید کنید و دفعه بعد درباره برنامه نویسی. مثلا بعضی از کاربران یک کانالی را تاسیس میکردند و ویدیوهای پر بازدید را در اینترنت جمع آوری میکردند و در کانال خود آپلود میکردند و حتی بعضی از ویدیوها، فیلمهایی با حق کپی رایت بودند یا محتوای بی کیفیت در این پلتفرم منتشر میکردند و سر ماه این کانالها بسته میشدند. توجه داشته باشید که مهم ترین شرط کسب درآمد از یوتیوب این است که: شروط بالا در 12 ماه گذشته محقق شده باشند. برای کسب درآمد دلاری از یوتیوب باید ابتدا در حساب کاربری خود قسمت کسب درآمد کانال خود را فعال کنیم.

در قسمت فیلترها، اگر گزینه attribution required را فعال کنید، موزیکهایی را نمایش میدهد که در زمان انتشار، حتماً باید نام سازنده آن آهنگ ذکر شود. معضل بارگذاری محتوا، بدون رعایت حق کپی رایت، از جمله موضوعاتی است که بسیاری از صاحب اثرها، از جمله در عرصه موسیقی، را نگران کرده است. بیشتر یوتیوبرها برای کسب درآمد کردن از یوتیوب به رعایت قانون کپی رایت در ویدیوهایی که میسازند بسیار دقت میکنند. بازدیدها منجر به ایجاد یک ترافیک وب بیشتر و همچنین نرخ تبدیل در صفحه شما می شود. ممکن است یوتیوب متوجه شود که شما با استفاده از این راه قصد دور زدن تحریمها را دارید و کانال شما را ببند. با این راه امکان کسب درآمد از کانال یوتیوب برای کانال شما فعال میشود. برای دانلود کردن ویدئو از یوتیوب راه های متفاوتی وجود دارد که سعی می کنیم انواع آن ها را به شما معرفی کنیم. برای فعالسازی این قسمت به تنظیمات کانال یوتیوب خود بروید. درصورتی که قوانین یوتیوب را رعایت نکنید، ممکن است شرایطی پیش آید که شما این دو شرط را بدست آورید ولی پارتنر یوتیوب نشوید یا حتی ممکن است کانال شما حذف شود. ولی این حساب به نام آنها می باشد و آنها پول شما را نمی دهند. This article has been generated with GSA Content Generator DEMO!

که حتی این موضوع باعث عصبانی شدن شرکتهای تبلیغ دهنده به یوتیوب نیز شد. به عنوان مثال اگر شما می توانید کار مدلینگ انجام دهید، می توانید با پوشیدن لباس های خاص شرکت های مختلف در این شبکه اجتماعی پیشنهاد تبلیغ گونه ای به آن ها ارائه دهید. اگر تمایلی ندارید که اطلاعات را ارسال کنید یا می خواهید بعدا این کار را انجام دهید ایرادی ندارد، هر وقت که تمایل داشته باشید می توانید فرم ها را پر و کسب درآمد از یوتیوب را شروع کنید. به بیان دیگر، تنها تهیه و انتشار ویدیو ضامن موفقیت نخواهد بود و استفاده از روشهای دیگر همچون وبلاگ، وبسایت، شبکههای اجتماعی و حتی تبلیغات در کانالهای دیگر، برای بهبود فعالیت کانال الزامی است.شما میتوانید در شبکههای اجتماعی خود، بخشهای کوتاهی از ویدیوی ساخته شده را قرار دهید و کاربران را برای مشاهدهی محتوای کامل، به یوتیوب یا سرویسهای دیگر دعوت کنید. اکنون کانال شما ساختهشده و میتوانید اولین ویدیوی خود را در آن منتشر کنید. این را در نظر بگیرید که اگر کانال شما بلاک شود دیگر خبری از درامد نیست و تمام زحمات شما بی اثر خواهد شد. گزینه My Channel را انتخاب کنید و بعد از آن روی دکمه Customize Channel ضربه بزنید. Post was generated with the help of GSA Content Generator DEMO.