بازاریابی اینستاگرام : جامع ترین آموزش اینستاگرام مارکتینگ – بهنام کشانی

یه سری ویدیو: ویدیوهای دورهمی کندو ویدیوهایی که راجع به کلیت حرف نزدن و موردی صحبت شده حاوی تجربه هستن که پیشنهاد میکنم ببینید و دوره پولی شراگیم مرادی توی مکتب خونه که نسبت به ارزشی که براتون داره، گرون هست و توی الویت نیست، اما اگه تخفیف ۵۰ درصد داشتید و وضعیت مالیتون اجازه میداد، بعضی از بخشهاش انتقال تجربه خوبی داره. اصلاً تابهحال راجع به قدرت این رسانه اجتماعی برای کسب درآمد فکر کرده اید؟ با توجه به داغ بودن بازار موبایل، طراحان اپلیکیشن و بازی درآمد نسبتاً بالایی دارند. اپلیکیشن اینستاگرام بعنوان یک اپلیکیشن رسانه اجتماعی توانسته در ایران جایگاه خاصی را برای خود باز کند و از محبوبیت بسیار خوبی بهره مند شود. تولید محتوایی که کاربرها را به چالش بکشد و تعامل ایجاد کند. همچنین اینستاگرام با بررسی پست شما و میزان مشارکت دنبال کنندهها، در صورتی که مشارکت فالوورهای آن پست نسبت به میزان فالوورهایتان همخوانی نداشته باشد آن پست را در معرض دید بسیاری از دنبال کنندگان قرار نخواهد داد ! نام کاربری میتواند هر اسمی باشد و شما بعد از ثبت نام نیز میتوانید آن را تغییر دهید. دورۀ جامع آموزش اینستاگرام که تمام سعیم این بود که تجربیات چهار پنج سال فعالیتم رو توش منتقل کنم هر هفته شنبه و سهشنبهها به صورت زنده برای کسایی که دوره رو ثبت نام کرده بودن از توئیچ پخش میشد.

آموزش کسب و کار

من در کنار شما هستم تا به کسب و کار خودتون یه جهش بزرگ بدین و رشد واقعی رو در اینستاگرام شروع کنین. اگر واقعا به دنبال کسب سود از فضای آنلاین هستین، واقعا پیشنهاد می کنم فیلم معرفی دوره زمان بگذارید و ببینید ، قول می دهم ارزش اش داشته باشه که این فیلم رو به صورت کامل ببینید. اگر بخواهیم از روشی سریعتر برای جذب فالوور استفاده کنیم تنها راه آن استفاده از رباتهای اینستاگرام می باشد و از این راه میتوان گفت فالوور واقعی جذب پیج شما خواهد شد و کارایی پیج شما را بالا خواهد برد. اگر بخواهیم یک جمع بندی کلی داشته باشیم باید بگوییم که کسب درآمد از اینستاگرام کار آسانی نیست اما اگر برای آن وقت بگذارید و محتوای درست و اصولی تولید کنید می توانید بسیار بسیار بیشتر از روشها و متدهای سنتی به درآمدزایی برسید . حتی اگر این فالوئر ها در بدبینانه ترین حالت لایک نکنند و یا کامنت نگذارند ولی پست ها برای ایشان نمایش داده می شود و با هر بار بازدید توسط ایشان ، یک impression و Reach به آن پست تعلق میگیرد که تاثیر خیلی زیادی برای به نمایش درآمدن آن پست در اکسپلورر اینستاگرام دارد !

اینستاگرام مارکتینگ

تقویم خود را با برخی از انواع پستهای اینستاگرام که قبلاً مورد بحث قرار گرفت، پر کنید و میتوانید کپشن ها، هشتگ ها و زمان ارسال هر پست را از قبل برنامه ریزی نمایید. هزینه مشاوره با یک مشاور اینستاگرام، با توجه به هر پیج و کسب و کار، شرایط فعلی و هدف شما متفاوت است و در اولین قدم من بعد از شنید نظرات و خواسته های شما و البته تشخیص خودم که چه کار و یا کارهای برای شما مفید است،به شما تعرفه ی خدمات را اعلام میکنم. معمولا اولین نکته ای که در بازدید از یک صفحه مورد توجه بازدیدکننده قرار میگیرد، تعداد فالوورهای صفحه است. خرید فالوور غیرواقعی فقط و فقط عدد تعداد فالوور نمایش داده شده در پروفایل را افزایش می دهد و برای اینستاگرام شما مشکلاتی را هم مانند کاهش نرخ تعامل و ریزش فالوورهای واقعی صفحه بوجود خواهد آورد. هدف از بوجود آمدن این رباتها ساخت فالوور فیک بود. در سالهای اخیر رباتهایی بوجود آمدند. یکی از مهمترین فاکتورها برای تقویت برندینگ انجام بازاریابی شبکه های اجتماعی است و یکی از تاثیرگذارترین کارها در این حوزه بازاریابی در اینستاگرام است. این روش بسیار شبیه به روابط عمومی سنتی است با این تفاوت که در فضای اینترنتی انجام میگیرد. Data was generated with GSA Content Generator Demoversion.

فالوور روبیکا

دیجی فالوور با دارا بودن تیم متخصص در بازاریابی شبکههای اجتماعی افزایش فالوور اینستاگرام صفحه شما را به صورت هدفمند و عملی انجام میدهد. را میدهد که اکثرا شما را فریب میدهند و فالوور فیک تحویل شما میدهند که به هیچ دردی نخواهد خورد. دقت کنید تصاویر شما باید 1080 در 1080 پیکسل و به صورت مربعی باشه، البته ترجیح اینه و میتونید به صورتهای دیگه هم تست کنید. از طریق لایو اینستاگرام به راحتی می توان به کسب درآمد پرداخت.شما باید با توجه به نوع کسب و کارتان از لبه اینستاگرام استفاده کنید. پس بهترین بازه زمانی برای کسب درآمد در این زمینه برایتان فراهم میباشد. دیجی فالوور با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با به کارگیری نهایت توان در تعاملات خود با تأمینکنندگان، میکوشد امکان ارائه ارزانترین قیمت و بهترین خدمات را فراهم آورد. به طور کلی فضای دیجیتال مارکتینگ، فضایی منعطفتر، خلاقانهتری داشته و به خصوص برای کسبوکارهای کوچک با بودجه تبلیغاتی اندک فضای نفس کشیدن فراهم میکند. اینها محتواهایی هستند که به طور معمول در IGTV پیدا خواهید کرد. اما به دلیل واقعی و فعال نبودن این فالوورها، اعتبار صفحات نزد اینستاگرام کاهش پیدا میکرد. This has been created by GSA Content Generator DEMO.