اینستاگرام مارکتینگ – مدرسه بازاریابی

همیشه برای مشتریان خود پیشنهادهای ویژه ای داشته باشید و پاداشهایی مثل کد تخفیف برای آنها درنظر بگیرید. قیمت این دوره بسیار منطقی در نظر گرفته شده چرا که در برابر تجربیاتی که بدست می آورید، کاملاً ارزشمند است، ما در اینستاگرام هزینه های زیادی متقبل شدیم که بسیاری از آنها درس های بزرگی به ما داد شما نیازی نیست مثل ما این اتلاف مالی را تجربه کنید و در نظر داشته باشید اطلاعاتی که در این دوره در اختیار شما قرار میگیره سالها تجربه و هزینه های زیادی برای ما داشته، که میتونه در زمان و هزینه شما خیلی صرفه جویی کنه، همینطور این رو در نظر داشته باشید که مبلغ 990 تومان برای شرکت در یک دوره ارزشمند هزینه یک تبلیغ در یک پیج یک میلیون فالووری هم نیست، یعنی شما هزینه یک بار تبلیغات در اینستاگرام رو صرف یک دوره آموزشی میکنید، و با نکاتی که در این دوره گفته میشه مطمئن هستم که در کمتر از 3 ماه چندین برابر آن را بدست خواهید آورد. شما ابتدا باید سعی کنید که بهترین پیج را در این هشتگ پیدا کنید یعنی پیجی که فالوور های آن زیاد باشد و فالووین های آن به نسبت فالوور هایش بسیار کمتر باشد.

آموزش دیجیتال مارکتینگ

از این مورد غافل شوید. كتاب هاي الكترونيكي (Ebooks): از آنجايي كه كتاب هاي الكترونيكي بطور كل از اينفوگرافي ها و پست هاي وبلاگ جامع تر هستند، احتمال اينكه كاربران براي دريافت آن، فرم پر كنند بيشتر است. هر چه تعداد فالویین های فردی که فالوو میکنید کمتر باشد احتمال این که آن کاربر با پست های شما تعامل برقرار کند بیشتر خواهد بود. همچنین افرادی که فالوو میکنید بیشتر هزار تا فالووین نداشته باشند زیرا اگر شما پستی بگذارید پست شما در بین پست هایی که بقیه میگذارند گم میشود پست شما احتمال کمتری دارد که توسط کاربر دیده شود. محدودیت های اینستاگرام را جدی بگیرید مثلا در 1 ساعت بیشتر از 15 فالو انجام ندهید و همچنین پست هم هر ساعت هم این کار را نکنید حتی اگر محدودیت در ساعت را رعایت کنید هر ساعت این کار را انجام دهید خطرناک است. شما میتوانید از صفحهی پروفایل خود نسبت به تغییر این عکس اقدام کنید. فرض کنید یک تولید کننده محتوا، یک دوره آموزشی برای فراگیری دانش و مهارت بورس تولید می کند و به مخاطب قول می دهد که اگر این محتوا را تهیّه کنید، می توانید در بازار بورس بدرخشید و در میان سایر رقبا، سود بیشتری کسب کنید.

موضوع فصل چهارم مخاطب است، موشکافانه در مورد رفتار کاربران در شبکه های اجتماعی خصوصاً اینستاگرام صحبت میکنیم و سعی میکنیم مخاطب شناسی یاد بگیریم، تحلیل رفتار کاربران به ما کمک زیادی در اداره بلاگمون میکنه، البته این فصل فقط تئوری هم نیست و در جلسه آخر مفصل درباره insights ها و آمار و آنالیز پیج ها صحبت میکنیم و برترین ابزارهای رایگان را به شما معرفی میکنیم که در تحلیل پیج ها بسیار کمک کننده شماست، همچنین در این فصل تمام بخش های اینستاگرام که مربوط به آمار هست را موشکافانه تحلیل و بررسی میکنیم. نکته دیگری که باید رعایت کنید این است که زمانی که شما پیج جدیدی راه اندازی میکنید باید ابتدا قبل از این که به دنبال جذب فالوور بروید ابتدا 10 الی 15 پست بگذارید و سپس به دنبال فالوور بروید. تمامی ابزار های در دوره کار شده است به صورت مستقیم درون دوره آموزشی هستش و میتوانید به صورت رایگان دانلود کنید هر چند برنامه ها اپدیت شوند ما پشتیبانی 24 ساعت دوره را داریم و هم ابزار ها و هم خود دوره به صورت رایگان اپدیت در اختیار شما قرار میگیرد. تمامی دوره های وب سایت آسان لرن پشتیبانی 24 ساعت و اپدیت رایگان دارد.

آموزش اینستاگرام

Content has been created by GSA Content Generator DEMO!

اگر با برنامه ها و آموزش های پکیچ نتوانید کار کنید پشتیبانی ما 24 ساعت اماده پاسخ گوهی به سوالات و رفع مشکلات شما میباشد. درنهایت با روشهای بازاریابی اینستاگرام از تولید محتوای خلاقانه تا استفاده از اینفلوئنسرها، فالوورهای خود را به مشتری تبدیل کنید. سعی کنید تا با استفاده از شیوههای مناسب، کسب و کار اینترنتی خود را مطرح کنید تا به تدریج تبدیل به یک برندمعتبر شود. برای شروع میتوانید از امکانات کمتری استفاده کنید تا هزینه زیادی روی دست شما باقی نماند. پس عجله نکنید ابتدا به صورت منظم تولید محتوا کنید تا به حدود 70 پست و همچنین حداقل هزار فالوور برسید سپس شروع به تبلیغات کنید. اما میرسیم فصل پنجم که طولانی ترین و مفصل ترین فصل ماست اما اینقدر نکات جذاب و آموزنده در این فصل گفته میشه که بدون شک شما هم عاشق این فصل میشوید، تولید محتوا را کامل توضیح میدهیم و شما در این جلسه یاد میگیرید که چطور محتوا رو خلق کنید و ابزارها و نکات حرفه ای در عکاسی و فیلمبرداری را آموزش میبینید، البته در این فصل از سخنرانی و فن بیان هم صحبت میکنیم و اگر ترس از دوربین داشته باشید در این فصل کاملاً برطرف میشه، تمرین های زیادی در این فصل داریم و خلاصه فکر میکنم جذاب ترین فصل برای شما همین فصل تولید محتوا باشه چون کلی حرف تازه و جدید براتون داریم و از تجربیات چندین ساله خودم و آکادمی انار براتون میگم. Content was generated by GSA Content Generator Demoversion!