اینستاگرام مارکتینگ: اصول طلایی کسب درآمد از اینستاگرام + راهنمای کامل بازاریابی در اینستاگرام

بسیاری مثل اینفلوئنسرها بدون هیچ هزینه و سرمایه اولیه و تنها با مهارت هایی که دارند اقدام به کسب درآمد می کنند. به عنوان یک تجارت، شما میخواهید کاربران بدون هیچ گونه مانعی پستهایتان را ببینند و تجارت شما را دنبال کنند. بیو اینستاگرام حداکثر ۱۵۰ کاراکتر را شامل میشود، بنابراین هدف شما در این قسمت، باید خلاصهای مستقیم و مختصر از اینکه شما چه کسی هستید و چرا کاربران باید صفحه شما را دنبال کنند، باشد. چرا که ترک کردن پست توسط مخاطب برای یادداشت کردن لینک یا پیدا کردن لینک قابل کلیک در صفحه بیوگرافی میتواند احتمال خرید را در آنها کاهش دهد. با استفاده از تنظیمات خود، برای دسترسی به این ویژگیها روی Account و سپس تغییر به حساب کاربری حرفهای کلیک نمایید. حتماً با یک ایمیل تجاری ثبت نام کنید تا مطمئن شوید که حساب اینستاگرامتان به حساب شخصی فیسبوک تان مرتبط نمیشود. اکنون که حساب اینستاگرام خود را ایجاد و بهینه کردهاید، زمان آن رسیده است که محتوای جذاب خود را ارسال کنید. اکنون زمان آن رسیده که تصویری مناسب برای پروفایل خود انتخاب کنید.

آموزش اینستاگرام

حالا که یک ایده (یا بهتر است بگویم یک مشکل برای حل کردن) دارید، وقت آن رسیده است که باهم بررسی کنیم بینیم آیا با عملی کردن آن موفق خواهید شد یا نه؟ درگام بعد با یکی از مهمترین قسمتهای بازاریابی دیجیتال آشنا خواهیم شد یعنی استراتژی بازاریابی دیجیتال ، در این جا میفهمیم که چگونه استراتژی دیجیتال مارکتینگ را بنویسیم و طراحی کنیم با سفر مشتری آشنا میشیم و پرسونای مارکتینگ (نماد مشتری دیجیتال مارکتینگ ) را برای پروژه خود مینویسیم. حال که یاد گرفتید چگونه حساب کارری اینستاگرام را مدیریت کنید، در اپیزود دوم از سری آموزش اینستاگرام مارکتینگ به خواهیم توضیح خواهیم داد انواع پستهای اینستاگرام چگونه بسازیم. قابلیت استوری اینستاگرام ابزاری عالی برای داستانگویی و ابزار علاقه به برندتان است. بیو اینستاگرام قابلیت جستجو ندارد پس در مورد هشتگ ها و کلمات کلیدی (که در زیر بیشتر توضیح خواهیم داد) در این قسمت جای نگرانی نیست. در سه سال اخیر تعداد کاربران جهانی اینترنت 5% افزایش داشته است و تعداد کاربران همچنان در حال افزایش است.در چنین شرایطی تبلیغات دیجیتال موثرترین راهکار برای رشد کسبوکار خواهد بود و اهمیت دیجیتال مارکتینگ به مراتب از روشهای سنتی بازاریابی بیشتر میشود.

علاوه بر رعایت نکات گفته شده، بهتر است که در هنگام تولید محتوا این نکته را در نظر داشته باشید که مطلب خود را مختص اینستاگرام (و نه دیگر شبکه­های اجتماعی) تولید کنید؛ اگر این نکته را رعایت کنید مطمئن باشید که مخاطب خاص شبکه­ اجتماعی اینستاگرام برای خود پیدا کرده­اید و شما در بحث اینستاگرام مارکتینگ توانسته اید به نوعی برند دسته یابید. روش های تبلیغاتی دیگری همچون تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام و تبلیغات منشن اینستاگرام میتواند شما را سریع تر به هدفتان برساند. را به شما ارائه دادیم. نام کاربری نامی منحصر به فرد برای پروفایل شما است و به سایر حسابها، این امکان را میدهد تا با برند شما آشنا شوند. میتوانید با استفاده از تنظیمات خود، روی Privacy و سپس Comments کلیک نمایید تا این موارد به روز شود. با استفاده از تنظیمات خود، روی گزینه Privacy و بعد Story کلیک نمایید تا به Story Controls خود دسترسی پیدا کنید. برای ویرایشهایی که در آینده میخواهید انجام دهید، روی دکمه ویرایش پروفایل در پروفایل خود کلیک کنید تا عکس، نام، نام کاربری، بیوگرافی و URL تان را تغییر دهید.

روشن است که اینستاگرام فقط برای استفاده شخصی شما نیست.

و مرحله آخر ، دکمه ذخیره تنظیمات را بزنید و رباتتان را روشن کنید . در بیو خود، شما میتوانید کاربران را ترغیب به انجام یک کار خاص، مانند استفاده از یک هشتگ خاص یا بازدید از وب سایت خود کنید. حقیقتا این دیدگاه درست است و فالوور فیک و غیرفعال میتواند ضررهای زیادی برای پیج شما داشته باشد. روشن است که اینستاگرام فقط برای استفاده شخصی شما نیست. مخاطبان شما در هنگام خرید، از اینستاگرام برای کسب اعتماد و همچنین میزان کیفیت محصولات و خدمات و کسب و کار اینترنتی شما استفاده میکنند. برای ساخت و راه اندازی شما نیاز به تخصص دارید تا بتوانید کسب و کار اینترنتی خودتان را از صفر شروع کنید که این تخصص را ما به شما آموزش خواهیم داد. کارهای زیادی را برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی باید انجام داد. اینستاگرام به طور خودکار اطلاعات مربوطه را از صفحه فیس بوک خود وارد میکند تا شما بتوانید آن را ویرایش کنید. وقتی که برنامه اینستاگرام را باز میکنید، شما با دو گزینه برای ایجاد حساب کاربری مواجه میشوید، وارد شدن با Facebook یا وارد شدن با تلفن یا ایمیل. البته توجه داشته باشید که اینگونه پیجها به دنبال فردی میگردند که به صورت حرفهای پیجشان را مدیریت کند. This article has been created with the help of GSA Content Generator DEMO.