اینستاگرام مارکتینگ – آموزش اینستاگرام

این ایده خوبی است که قبل از شروع به مشهور کردن فیدتان، ۱۰ تا ۱۵ پست با کیفیت بالا جمع کنید. یک راه این است که از طریق هر تصویر جداگانه عکسی را که میخواهید پنهان کنید، باز کرده و روی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید. همچنین میتوانید با استفاده از نماد روبان در گوشه سمت راست، آنها را ذخیره کنید. خوب، اینستاگرام این کار را از طریق محتوای ذخیره شده آسان میکند. همچنین، تغییرات اخیر API اینستاگرام به طور خودکار آن کاربران غیرفعال را حذف میکند! فید آن بر زندگی پررنگ و جسورانه و پرتحرک مخاطبان خود متمرکز است و از تصاویر جالب برای هدایت مشارکت کاربران استفاده میکند. Iconosquare و اندازه گیری ساده، به شما این امکان را میدهد که معیارهای اضافی مانند تعامل با فالورها، زمان مطلوب ارسال پست جدید بر اساس پستهای قبلی و عملکردتان در مقایسه با رقبای انتخاب شده را بررسی کنید. بر روی سه خط افقی در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید و در لیست ذخیره شده کلیک کنید. Post was created by GSA Content Generator DEMO.

دربافت فالوور

سپس با وارد کردن لینک خرید در بیو خود، کاربران را به سمت خرید هدایت کنید. به سمت راست بروید و روی آیکون مدیریت چرخ دنده (Manage gear) کلیک کنید. اگر تصمیم گرفتید این کار را انجام دهید، به تنظیمات اینستاگرام خود بروید و تحت حساب حریم خصوصی و امنیت روی حسابهای مرتبط شده کلیک کنید. از آنجایی که بسیاری از خدمات از طریق رایانه، تلفن همراه صورت میگیرد، مشکلات ایجادشده در این وسایل میتواند زمینهساز ظهور چنین شغلی باشد. شاید اینطور به نظر برسد اما با راه کارهایی که در این مقاله خدمت شما ارئه می دهم قطعا می توانید فالوورهای زیادی را به کسب و کار خود جذب کنید بدون اینکه در ابتدا فالوورهای زیادی داشته باشید. تصور کنید از 30 میلیون کاربر اینستاگرام، شما بتوانید تنها 1000 نفر آنها را جذب کسب و کار و محصول خودتان کنید. شاید شما محتوایی را از صفحه رقبا مشاهده کردهاید و میخواهید آن را تقلید کنید یا شاید برخی از مطالب تولید شده توسط کاربر را پیدا کردهاید و میخواهید مجدداً آن را ارسال نمایید. پس از بهینه سازی پروفایل خود (که در این بخش در مورد آن صحبت کردیم)، شروع به ارسال پست کنید.

کسب درآمد از اینستاگرام

به عنوان مثال، خوراک ردبول تصاویر و فیلمهای پرانرژی زیادی دارد که به داستان برند آن اضافه میشود. به عنوان مثال، گپ (Gap) برای کمک به مبارزه با ایدز در آفریقا با صندوق جهانی همکاری کرد. اگرچه این هشتگها خیلی محبوب نیستند اما استفاده از آنها میتواند کمک کند تا مطالب شما توسط مخاطبان مورد نظرتان پیدا شود. شما با کمک شبکههای اجتماعی همچون اینستاگرام میتوانید طرز تفکر مخاطبان را نسبت به کسبوکار خود درک کنید. دیجیتال مارکتینگ شامل سئو (SEO)، SEM و تبلیغات آنلاین، بازاریابی محتوا، بازاریابی شبکههای اجتماعی، ایمیل مارکتینگ و آنالیتکس و تحلیل داده میشود که اگر بخواهید در هر کدام از این بخشها استاد شوید، زمان و سختکوشی خاصی میخواهد، به قول معروف نابرده رنج، گنج میسر نمیشود، چون مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد! اینهمه آموزش هست، چرا آموزش کسی رو ببینم که تو 12 ماه بدون یک ریال پول تبلیغات دادن تونسته 140.000 نفر فالوور جذب کنه؟ مدل سوم برای آن دسته از افرادی است که هیچ ایده جدیدی برای کسب درآمد از اینستاگرام ندارند، این افراد از طریق تولید محتوا در یک زمینه خاص مثلاً: تولید محتوا در زمینه تناسب اندام، جذب فالوور می کنند و سپس در پیج اینستاگرام شان پیجهای دیگران در این زمینه را تبلیغ کرده و از آنان پول دریافت می کنند.

که همه این موارد لازم به تجربه و آشنایی با این فضا است.

برای مثال میتوانید بنویسید که «برای دیدن محصولات ما کلیک کنید» یا «محصولات ما را از اینجا بخرید». برای رسیدن به اوج تعامل با کاربران، بهترین زمان برای ارسال پست، دوشنبه و پنجشنبه هر زمان، به جز ساعت ۳ و ۴ بعد از ظهر است. طبق تحقیقات انجام شده در ایران، میانیگن استفاده از فضای مجازی در ایران بیش از 7 ساعت میباشد که این میزان خیلی بیشتر از میانگین جهانی آن (حدود چهارساعت در روز) است. که همه این موارد لازم به تجربه و آشنایی با این فضا است. بهتر است جدیدترین نسخه برنامه را دانلود کنید و در ادامه با ما همراه باشید. همچنین اگر کسب و کار اینترنتی شما فروشگاه اینترنتی است و در واقع کار شما فروش کالا است و نیاز دارید فروشگاهی مثل دیجی کالا داشته باشید باز هم با وردپرس می توانید این کار را انجام دهید. اگر شما قصد دارید برند شخصی خودتان را بسازید، بهتر است تصویر با کیفیتی از خودتان تهیه کنید. Taco Bell نمونه عالی دیگری از زیبایی شناسی برند است.