اینستاگرام به قابلیتهای جدیدی برای کسب درآمد بیشتر مجهز میشود

اگر کسی را در خارج از کشور دارید، میتوانید با نام و اطلاعات آن شخص (آدرس، کدپستی، کدمالیاتی، شمارۀ تلفن، شمارۀ حساب بانکی و…) اکانت گوگل ادسنس بسازید. فود بلاگر به کسی گفته می شود که در حوزه ی غذا و خوراکی ها فعالیت داشته و تولید محتوا انجام می دهد. کمی توانید در هر زمینه ای که استعداد، علاقه و یا کسب و کار دارید، در همان حوزه به یک بلاگر تبدیل شوید. یک موضوع انتخاب کنید. البته نمیتوان این موضوع را انکار کرد که هرچه تعداد فالوور واقعی و فعال بیشتر شود، امکان فروش هم بیشتر خواهد شد. این بلاگر غذا های ایرانی و خارجی، کیک ها و فست فود ها را در صفحه ی اینستاگرامش در قالب پست و استوری به اشتراک می گذارد. صفحه ی اینستاگرام این بلاگر بیشتر از 2 میلیون فالوور دارد و نیز یکی از پر بازدید ترین صفحات در این زمینه به حساب می آید. به این صورت که به رستوران ها، کافه ها، فست فود ها، بستنی فروشی ها و سایر مکان هایی که غذا و خوراکی سرو می کنند می روند و آن ها را امتحان می کنند و نظر خودشان را با کاربران و مخاطبانشان نیز به اشتراک می گذارند. Content was created with GSA Content Generator Demoversion.

کسب درآمد از اینستاگرام

این افراد معمولاً زیبا رو، خوش چهره و خوش اندام هستند و اغلب با دانش مدلینگ خود می توانند در این زمینه به صورت حرفه ای به فعالیت بپردازند. یکی از روشهای عالی برای کسب درآمد حرفه ای از اینستاگرام، تبلیغات است. مسافرت های داخلی و خارجی، جاذبه های گردشگردی و اماکن دیدنی، از محتوا های مناسب برای این دسته از بلاگر ها می باشند. در واقع هدف این بلاگر ها تولید و انتشار محتوا در زمینه ی موسیقی است و کاربران و مخاطبان هدف آن ها نیز فعالان حوزه ی موسیقی و علاقمندان موسیقی به شمار می روند. بطور کلی در اینستاگرام صفحات مد و فشن، غذا، سرگرمی، انگیزشی و آموزشی، خبری جزو محبوب ترین دسته های بلاگری به شمار می آیند که در ادامه به تحلیل و بررسی هر یک می پردازیم. چرا شروع یک کسب و کار کوچک بهتر از شروع یک کسب و کار بزرگ است؟

به گفته مدیر پیج، خیلی از ایرانیهای ساکن اروپا هم از این تیم برنامه ورزشی دریافت میکنند. فقط کافیست ایده پرداز و خلاق باشید، خلأهای کسب و کارهای مجازی را دیده و به کمک برنامه نویسی، آن خلاها را پر کنید. اگر یک زبان دیگر بلد هستید مطمئن باشید افرادی هستند که نیاز دارند متنها، فایلهای صوتی، ویدیوها و حتی گفتگوهای زنده را برای آنها ترجمه کنید. مخاطبانی را برای شور و اشتیاق یا سرگرمیتان پیدا کنید؛ سپس فقط از طریق انجام دادن کاری که عاشقش هستید در یک وبسایت نیچ میتوانید بصورت آنلاین پول بدست بیاورید. صدا هایی که در این اپلیکیشن فرستاده می شود ماندگار نخواهد بود و نمی توان آن ها را بار دیگر پخش و گوش کنید و حتما باید بصورت آنلاین از آن ها استفاده کنید. بنابراین یکی دیگر از ایده هایی که برای بلاگری پیشنهاد می کنیم، طنز است. این افراد بسیار علاقمندند تا ویدیو های طنز را دنبال کنند. نواب ابراهیمی با استفاده از محتوای ویدیویی، آشپزی را با سبک مدرن و امروزی را به کاربران و مخاطبان هدف خود آموزش می دهد. تحقق این امر با داشتن فالوورهای وفاداری ممکن است که همیشه صفحه شما را دنبال میکنند چرا که تماما به واکنشی بستگی دارد که فالوورها بی درنگ به پیشنهاد شما نشان میدهند.

کسب درآمد از یوتیوب

یادگیری کامل این زبان های برنامه نویسی ممکن است ماه ها یا حتی سالها طول بکشد. پس ازینکه مهارت خود را در این زمینه تقویت نمودید، میتوانید آگهیهای کاری که برنامه نویس استخدام میکنند را دنبال کنید و به راحتی صاحب یک کسب و کار شیک با درآمد بالا در منزل شوید. تنها چیزی که به آن نیاز دارید یک اقدام جانانه برای افزایش این دو سرمایه است. یک کامپیوتر یا لپتاپ (که به احتمال زیاد همین الان دارید از آن استفاده میکنید) و نرمافزار ورد اساسیترین چیزهایی هستند که برای این کار نیاز دارید. احتمالا شما با این دسته از بلاگر ها بیشتر آشنایی دارید و مدت زمان زیادی را در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی با تماشای ویدیوی این بلاگر ها صرف کرده اید. افرادی که با معرفی غذا، و یا آشپزی تعداد فالوور زیادی را از میان کاربران جذب می کنند و سپس با تبلیغ و معرفی رستوران ها، به کسب درآمد از طریق بلاگری اینستاگرام می رسند.