آن کسب درآمد کنید

اینکار کاملا رایگان انجام میشود و نیازی به پرداخت هیچ وجهی نیست. رایگان دریافت خواهید کرد. دلار است. وجوه را طی 2-3 روز کاری دریافت خواهید کرد. شما در ازای کمکهایی که برای مدیریت رسانه های اجتماعی یک کسبوکار انجام میدهید، میتوانید یک حقوق ماهیانه قابلتوجه دریافت کنید. خیاطی در منزل در وقت صرفه جویی می کنه و حتی می تونه یک شغل نیمه وقت هم محسوب بشه. تا زمانی که خودتون رو دست کم بگیرید هیچ اتفاق خوبی نمیفته و کسی نمیتونه کمکتون کنه. اینطور ویدیوها به شرط محتوای جالب قابلیت انتشار سریع دارند و شما خیلی زود میتونید به محبوبیت برسید و کسب درآمد از اینستاگرام رو تجربه کنید. یکی از بسته های فروشگاهی رو انتخاب کنید و خریداری کنید. CPU CORES : با این گزینه میتوانید انتخاب کنید چند هسته از سی پی یو شما درگیر استخراج باشد. پس استخراج به درستی انجام میشود و باید سیستم را روشن بگذارید تا به اندازه کافی ارز استخراج شود تا بتوانید آنرا با کلیک روی دکمه Withdraw به کیف پول یا صرافی انتقال دهید. خبر خوب دیگر این است که شما با دعوت کردن دو نفر می توانید به رایا اکسچنج تیکت بزنید تا برای شما لینک دعوت بسازد، هر کس با لینک دعوت شما وارد صرافی رایااکسچنج شود کد شما روی آی پی شخص ثبت می شود که تا دو ماه اعتبار دارد و هر زمانی که شخص حتی توسط گوگل وارد سایت شود و ثبت نام کند بدون آنکه خودش متوجه شود کاربر به عنوان یکی از اشخاص دعوت شده به نام شما ثبت می شود و کارمزد سفارشاتش مطعلق به شما است. This article has been generated by GSA Content Generator DEMO!

پس از نصب نرم افزار آنرا اجرا کنید.

به طور مثال این نرم افزار روی یک لپ تاپ HP proBook 6475b نصب شده و هش ریت 24.3 که ملاحظه میکنید را برای ما داشته است. H/s : نشان دهنده همان نرخ هش (Hash Rate) است که سیستم شما با آن در حال استخراج ارز موردنظر میباشد. GPU MINING : اگر زیر این گزینه سبز شده باشد، نشان دهنده این است که استخراج از طریق استفاده از قدرت کارت گرافیک سیستم شما در حال انجام است. با کلیک روی Start smart mining این نرم افزار براساس قدرت سیستم شما و بازاری که برای ارزها وجود دارد بصورت خودکار شروع به استخراج بهترین ارز مناسب میکند. پس از دانلود نرم افزار که حجمی پایینتر از 20 مگابایت دارد، آنرا روی سیستمتان نصب کنید. پس از نصب نرم افزار آنرا اجرا کنید. پس از اجرای نرم افزار وارد حساب کاربریتان در سایت ماینرگیت Minergate شوید و در بخش Dashboard مشاهده کنید که آیا تغییری در رقم موجودی ارز موردنظر به وجود آمده یا خیر. موجودی مونرو (Monero) و فانتوم کوین (Fantomcoin) را نیز میتوانید مشاهده کنید.

Merged mining : این گزینه به شما اجازه میدهد علاوه بر استخراج ارز اصلی، دو ارز فانتوم کوین (Fantomcoin (FCN)) و مونتاورده (MonetaVerde (MCN)) را نیز بدون کم شدن نرخ هش استخراج کنید. قدرت استخراج ارز با واحدی با نام هش ریت (Hash Rate) یا نرخ هش محاسبه میشود. سایت Minergate یک واسط بین استخراجکنندگان، صرافیها و صاحبان گروههای استخراج (Mining Pool) است و کار استخراج ارزهای مختلف را برای افراد عادی بسیار آسان کرده است. کاربران عادی اما معمولا سهم بسیار کمی از این بازار دارند. سعی ما در بورسینس این است کاربران عادی را با ارزهای دیجیتال و روشهای بدست آوردن آن بیشتر آشنا کنیم. امروزه روز به دلیل کمبود وقت و مشغله های زیاد، افراد سعی میکنند از وقت خود به بهینه ترین حالت ممکن استفاده کنند. CPU MINING : اگر زیر این گزینه سبز شده باشد، نشان دهنده این است که استخراج از طریق استفاده از قدرت CPU سیستم شما در حال انجام است.

کسب درآمد از کلاب هاوس

که روز به روز در حال رشد هستند. SHARES: GOOD/BAD/LAST : پردازشهایی که توسط سیستم شما انجام میگیرد گاهی به هر دلیل باعث استخراج ارز نمیشود که در این بخش مشخص میگردد. فقط این اتصال باید پایدار باشد تا فرایند استخراج قطع و وصل نشود. همین پیراهن ۶۰ هزار تومانی را ما ۳۵ تا ۴۰ هزار تومان میفروشیم که هم به نفع ماست و هم به نفع خریداران. از اولین قدم تا فروش ارز استخراج شده و تبدیل آن به ریال همراه شما خواهیم بود، بنابراین تا انتهای مطلب همراه باشید. در این مطلب بیشتر قصد دارم برای آن دسته از افراد که نمیخواهند وارد مباحث فنی و تخصصی شوند و فقط میخواهند از استخراج ارز درآمد کسب کنند مراحل کار را توضیح دهم. این کامپیوترها و سرورها که تنظیمات خاصی لازم دارند، براساس قدرت پردازش، سختافزار و نرمافزاری که دارند میتوانند این ارزها را استخراج کنند. لایو اینستاگرام بگذارید و خیلی شفاف و مستقیم با فالوورهای خود در ارتباط باشید و اطلاعات لازم را در اختیار آن ها قراردهید.