آموزش یوتیوب ؛ صفر تا صد ویدئو مارکتینگ برای کسبوکارهای اینترنتی

راشل در تلفظ کلمات بر نوع ادای آن کلمه یا حروف مشخص تاکید دارد و سعی می کند تا از طریق تصویر نحوه حرکات و خروج هجاهای مختلف با بسامد مشخص را به بیننده آموزش دهد. قطعا با مراجعه به این کانال لحظات دلنشینی را در کنار آموزش زبان انگلیسی سپری خواهید کرد. را مشاهده خواهید کرد. خاطر نشان می کنیم که سعی کرده ایم تا به ترتیب اثربخشی این کانال ها در آموزش و با توجه به رنکینگ موفقیت آنها ابتدا به چند مورد از موفق ترین کانال هایی که در زمینه آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب فعالیت دارند اشاره کنیم و طبیعی است که در مورد ۳ کانال برتر این وبگاه اطلاعات جامعتری را در اختیار خواننده قرار دهیم. همان طور که پیش از این اشاره کردیم، قدرت پیدا کردن یوتیوب جدید نیست و در حال حاضر این پلتفرم بعد از گوگل قدرتمندترین موتور جستجوی دنیا و همچنین سومین سایت در لیست پربازدید ترین سایت های دنیا می باشد. فرض کنید شما به دنبال آموزش “کات کردن ویدیو در پریمیر” هستید و در گوگل جستجو می کنید. سیستم درآمدزایی گوگل ادسنس ایران را تحریم کرده است ، اما روش های مختلفی برای کسب درامد از این شبکه وجود دارد که به شما آموزش می دهیم.

سابسکراب یوتیوب

در هر شرایطی یکی از موارد ایده آل و مورد نظر شما که می تواند به اصلاح و بهبود لحن و لهجه شما کمک کند بهره مندی از امکانات موزیکال آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب است. از همین رو امروزه موسسات مطرح جهانی در آن حضور پررنگی دارند. مشکلی که این سایت داشت، درست است که سرعت کار ما را خیلی زیاد میکند اما چون بعضی از امکانات آن را باید خریداری کرد، ما با محدودیت هایی رو به رو می شدیم. شما به سابسکرایبرهایی که به صورت مستمر ویدیوهای شما را تماشا می کنند نیاز دارید. در این مطلب قصد دارم به شما طراحی Thumbnail حرفه ای در فتوشاپ برای یوتیوب را آموزش دهم. این دوره ۱۵ روزه رایگان بوده و شما می توانید از بهترین روش های یادگیری در این زمینه بهره مند شوید. بعد از آن شما به هر سایتی مانند یوتیوب بروید که دارای ویدئو باشد، آن نرم افزار لینک ها را برای دانلود به شما می دهد تا شما بتوانید به راحتی آن ها را دانلود کنید. This article has been done with the help of GSA Content Generator Demoversion!

کسب درآمد از یوتیوب

در قسمت اول این آموزش چگونگی نصب این افزونه را در مرحله اول به شما آموزش می دهم که از طریق لینک زیر نیز می توانید آن را نصب کنید. کانال real English یکی از بهترین و برترین کانال های آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب به شمار می رود و دسترسی بسیاری از علاقمندان و کاربران را به این منابع و فیلم های موجود در کانال به راحتی میسر می سازد. به منظور آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب هر یک از علاقمندان و نیز زبان آموزان در صورتی که در کانال های وبگاه یوتیوب به جستجو بپردازند می توانند گزینه های متعددی را پیدا کنند که لازم است با شناخت مناسب از مطالب این کانال ها استفاده کنند. در این کانال نیز آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم، موزیک و سایر مطالب و منابع به منظور بهره گیری علاقمندان و زبان آموزان در سطوح مختلف انجام می گیرد. در اصل این تصویر را طعمه ای برای کلیک کردن مخاطبین قرار می دهید، اما نباید با تبلیغات بیشتر از آنچه ویدئوی شما ارائه داده است مخاطب خود را فریب دهید. شما به عنوان یکی از علاقه مندان یادگیری زبان انگلیسی به صورت رایگان در یکی از دوره های آزمایشی این کانال شرکت کنید.

آموزش یوتیوبر شدن

با توجه به این که یوتیوب یک شبکه اشتراکگذاری ویدئو است، یک ویدئو تولید کنید و در آن به سوالات کاربران خود پاسخ دهید. برای گرفتن بازدید، یکی از اهداف اصلی شما باید رتبه گرفتن در جستجوهای یوتیوب بدون تلاش بیشتر از تبلیغات اولیه شما باشد. در آموزش TubeBuddy که یک افزونه برای مرورگرهای اینترنتی است که به عنوان دستیار حرفه ای یوتیوب شناخته می شود و شما قادر هستید بوسیله ابزار هایی که اختیار شما قرار می دهد تعداد بازدید ها، سابسکرایبرهای بیشتری را برای کانال خود بگیرید. در قسمت های بعدی به سراغ فتوشاپ می رویم که بوسیله آن قادر خواهید بود تا تصویر بندانگشتی ویدیو های خود را بصورت حرفه ای و با انواع فونت های فارسی طراحی کنید. با کلیک روی دکمه فلش بزرگ وسط صفحه، میتوانید فایل ویدئویی خود را انتخاب کرده و آپلود کنید. اگر این موارد به اندازه کافی جذاب و قانع کننده نباشند، باعث می شوند مردم روی ویدیوی شما کلیک نکنند. با زدن روی دکمه Upload Picture میتوانید یک تصویر برای کانال خود انتخاب کنید. این بدان معناست که وقتی کاربران در مورد فیلم های شما اظهار نظر می کنند باید با آنان تأملی دوستانه، سازنده، صبورانه برقرار کنید.