آموزش یوتیوبر شدن و راهنمای موفقیت در یوتیوب – قسمت سوم (آخر) – تکفارس

این شبکه گسترده مجازی، ایران را تحریم کرده است و به ایرانیان سرویس نمی دهد اما با این اوصاف هنوز ایرانیانی هستند که از همین طریق درآمد های بالا کسب می کنند. اگر تا کنون از یوتیوب درآمد داشه اید و یا درآمد خود را در ایران نقد کرده اید ، تجربیات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. ویدئوهای محبوب توسط یوتیوب بهتر تبلیغ می شوند. اگر صاحب مشاغل هستید و محصولات خود را در یوتیوب تبلیغ می کنید ، ممکن است به شما در رسیدن به بهترین نتیجه کمک کند ، به تعداد بیشتری از subscriber یوتیوب برسید و درآمد خود را در مدت زمان کوتاه افزایش دهید. سایت یوتیوب همانند خیلی عظیمی از سایت های استریمینگ ویدئو و البته به عنوان سرآمد آن ها، در طی چند دهه اخیر، منبعی برای آپلود و تماشای انواع فیلم ها و کلیپ های متنوع بوده است. یکی از نکات جالب درباره کسب درآمد از یوتیوب، این است که هر کسی با هر زمینه شغلی میتواند در یوتیوب به فعالیت بپردازد و بسته به کیفیت کار خود و میزان بازدیدها درآمد کسب کند، در عین حال همین نکته مثبت به نوعی تبدیل به نکته منفی هم خواهد شد؛ چرا که اگر قصد دارید از طریق یوتیوب کسب درآمد کنید باید بدانید که میلیونها نفر در زمینههای مختلف به عنوان رقیب وجود دارند و تقریباً هر ایدهای به ذهنتان برسد، یک یا چند نفر آن را عملی کردهاند.

آموزش یوتیوبر شدن

5. در مرحله بعد از فعال سازی برنامه یوتیوب باید کد فعال سازی که بر روی صفحه نمایش تلویزیونتان به نمایش در آمده است را وارد نمایید. تماشای یوتیوب بر روی تلویزیون شما، به شما، دوستانتان و اعضای خانوادتان این امکان را خواهد داد که از تماشای ویدئوهای موجود بر روی سرور های این سایت، به طور مستقیم بر روی یک صفحه نمایش بزرگ تلویزیونتان و درست در قلب خانه راحتتان لذت ببرید. بعد از آن مهم نیست که شما در کجای دنیا قرار دارید، با تولید محتوای ناب به قلب مخاطبین خود نفوذ کنید و لذت درآمد از یوتیوب را تجربه کنید. از دیگر مزیت های آن این است که باعث میشه یوتیوب کانال شما را به کسانی که هنوز عضو کانال شما نیستن پیشنهاد بده و در نتیجه زمان و تعداد بازدید از کانال شما افزایش پیدا می کند. شما باید در این قسمت اندکی بردباری به خرج دهید تا برنامه یوتیوب بتواند به صورت کامل فعال سازی شود. This post was generated by GSA Content Generator DEMO.

برای شروع برای کسب درآمد از طریق یوتیوب شما ابتدا باید یک اکانت در یوتیوب برای خود بسازید یا با استفاده از gmail وارد شوید. 4. حال در این مرحله از آموزش فعال سازی برنامه یوتیوب در تلویزیون هوشمند خود باید صفحه فعال سازی یوتیوب را در رایانه همراه خود به اجرا در آورید. ویدیوهای آموزشی بارگذاری شده در یوتیوب باید استانداردهای حداقلی داشته باشند و از کیفیت ضبط و نورپردازی مناسبی برخوردار باشند تا باعث کسب درآمد از یوتیوب شوند. گفته می شود که شما باید حداقل دو ویدیو در هر دوره سه ماهه بارگذاری کنید تا فعال تلقی شوید. کافی است از قسمت monetization سوپرچت را فعال کنید. علاوه بر این، چنانکه شما چند حساب گوگل دارید به شما پیشنهاد می نماییم که از حساب کاربری که معمولا برای تماشای فیلم های گوگل در رایانه و گوشی همراه خود بهره می برید، به این منظور استفاده کنید. البته لازم به ذکر می دانیم که روش های بسیاری برای تماشای یوتیوب بر روی تلویزیون وجود دارد، از جمله تماشای یوتیوب بر روی گوشی که صفحه نمایش آن را روی تلویزیون خود میررینگ ( آینه ای ) کرده اید و یا حتی اتصال تلویزیون به لپ تاپ شخصی و استفاده از آن به عنوان مانیتور اما با همه این ها بنابر گفته بسیاری از کاربران و کارشناسان اید آل ترین روش برای تماشای یوتیوب بر روی تلویزیون شما، فعال نمودن برنامه YouTube بر روی تلویزیون هوشمند یا کنسول بازیتان می باشد، و پس از این اقدام شما تنها با انجام چند کلیک قادر خواهید بود که به ویدئو های دلخواهتان دسترسی یابید.

سابسکراب یوتیوب

گفتنی است طی مراحل فعال سازی، همین صفحه به صورت ثابت برای شما نمایش داده خواهد شد و این مسئله نباید باعث شود که شما گمان کنید که این فرآیند به درستی در حال انجام نمی باشد. هر چند شما می توانید به تمامی این حساب ها وارد شده و در صورت تمایل بین اکانت های متنوع سویچ کنید. از اتصال تلویزیون اسمارت خود یا کنسول بازی که قصد دارید از آن برای تماشای فیلم های یوتیوب استفاده کنید، به اینترنت، اطمینان حاصل نمایید. در بسیاری از تلویزیون های اسمارت و نیز کنسول های بازی، این برنامه در میان لیست برنامه های نصب شده و یا در منوی اصلی موجود است که می بایست آن را یافته و به اجرا در آورید. در این مقاله از میهن کالا مگ قصد داریم تا به صورت مرحله به مرحله و با تصویر نحوه فعال کردت یوتیوب و تماشای آن در تلویزیون اسمارت را به شما آموزش دهیم و به پرسش چگونه یوتیوب را در تلویزیون هوشمند ال جی و سامسونگ و سونی تماشا کنیم یک پاسخ مناسب دهیم. برنامه یوتیوب و فعال کردن آن در تلویزیون های هوشمند ال جی و سامسونگ و سونی با مشکالات خاص خود همراه است.