آموزش گام به گام دانلود از یوتیوب (با کامپیوتر و گوشی اندروید) – گاسی وب

SEO یا همان (Search Engine Optimization) به معنای راحت تر ساختن شناسایی مخاطب شما توسط موتور های جست و جو گر و افرادی که به دنبال ویدئو شما هستند است. اگر کامنت های جالب ، سرگرم کننده یا عاقلانه بگذارید، سایر کاربران آنها را می بینند و جذب خواهند شد. اگر کمی به سلیقه و روحیه خود دقت کنید، متوجه خواهید شد که یک ویدئوی با کیفیت نسبت به ویدئوی بی کیفیت تاثیرگذار تر است. توجه داشته باشید که برای انتخاب این شخص خیلی دقت کنید و حتما شخص مورد اعتمادی را انتخاب کنید. این بدان معنی نیست که شما باید ۱۰۰% برنامه تان را دنبال کنید. در واقع، اکثر کانالهای درآمدزای یوتیوب (مانند PewDewPie و Unboxtherapy) پیش از شروع به کسب درآمد، این جریان مخاطب را ایجاد کردهاند. شما باید موضع خود را مشخص کنید؛ که می خواهید کانال را در چه زمینه ای پیش ببرید. شبکه تبلیغاتی گوگل افرادی که می خواهند تبلیغات بدهند را به افرادی که می توانند تبلیغات کنند متصل می کند.

کسب درآمد از یوتیوب

This content was done by GSA Content Generator Demoversion!

در قسمت قبل آموزش یوتیوب به شما آموزش دادم که چطور خیلی سریع بتوانید برای فیلم های یوتیوب یا هر شبکه ی اجتماعی دیگر از قبیل اینستاگرام، فیسبوک و… برای مثال در پستهای ویدیوئی باید از هشتگهای درست و بهجا استفاده کند؛ یا تیتر پست ویدیوئی باید به گونهای باشد که هم جذاب باشد و هم یک کاربر معمولی در یوتیوب بتواند آن را تایپ کند تا به محتوای مد نظرش دسترسی پیدا کند. می توانید با استفاده از نرم افزار های ویرایش فیلم و صدا تا حدودی کیفیت کار خود را بالا ببرید. در تنظیمات می توانید یک رمز عبور برای مسائل امنیتی رو نرم افزار تنظیم کنید. به عنوان یکی از بهترین نرم افزار های نویز گیری می توان به adobe audition اشاره کرد . یکی از مهمترین موضوعات در تولید محتوا برای یوتیوب کیفیت ویدئو می باشد. کیفیت تصویر: تدوین ویدئو هایی با رزلوشن بالا به دلایل مختلفی روی بیننده از نظر روانی تاثیر مثبت می گذارند . اگر هنوز کار خود را در یوتیوب آغاز نکردهاید، ابتدا یک استراژی مناسب را برای کار خود در نظر بگیرید و پس از تولید محتوای دلخواهتان به شکل درست آن را روی یوتیوب آپلود کنید و در مسیر کار و درآمدزایی از یوتیوب حتما از ابزارهای یوتیوب استودیو استافده کنید.

معمولا در ابتدای شروع فعالیت در یوتیوب، اشتیاق برای تولید و آپلود ویدئو بسیار بالا است و حتی ممکن است روزی چند ویدئو آپلود کنید. توجه داشته باشید که اگر برای فعالیت در یوتیوب هدف جدی نداشته باشید؛ پس از فروکش کردن هیجانات اولیه، اشتیاق شما برای تولید محتوا و یوتیوبر شدن کم و در نهایت صفر می شود. راه دیگر این کار، استفاده از دکمه Share در پایین و سمت راست ویدیو و زدن تیک گزینه Start at و اضافه کردن زمان مورد نظر است. دو ربات تلگرام دانلود از یوتیوب وجود دارد که بیشتر مورد استفاده کاربران قرار دارد. آموزش های خاص یا آموزش هایی عمومی تر که نیاز اصلی مردم است. در این ویدیو من روش و یا مسیری که خودم برای تولید و ادیت ویدیوهای یوتیوبم رو طی میکنم رو به شما نشان میدم. حتما به یاد داشته باشید که افراد زیادی در این زمینه ها فعالیت می کنند و رقابت سنگین است. در یوتیوب کاربران با سرچ کردن محتوای مورد نظرشان را پیدا می کنند؛ بنابراین سعی کنید موضوعاتی را انتخاب کنید، که کاربران زیادی به دنبال آن هستند، تا بتوانید کانال موفقی داشته باشید. Data has been generated with the help of GSA Content Generator Demoversion.

مطابق آمار alexa، یوتیوب دومین وب سایت شناخته شده در بین کاربران است و شرکت ها و افراد زیادی در آن فعالیت می کنند. حتما اهداف خود را یادداشت کنید و مطابق آن محتوا تولید کنید. با مطالعه مطالب این پست در نهایت می آموزید که چطور شبکه اجتماعی یوتیوب را نصب و راه اندازی کنید و علاوه بر آن با کاربردهای بخش های مختلف این اپلیکیشن اندرویدی آشنا می شوید و یاد می گیرید که برای استفاده بهینه از آنها باید چه دستوراتی رو اجرا کنید تا نتیجه سریعتری دریافت کنید. در صورتی می توانید برای کسب درآمد دلاری از این برنامه موفق باشید که ویدیوهای بهینه شده را در اولویت قرار دهید. اگر می خواهید بر روی یوتیوب به صورت جدی فعالیت کنید، باید هدف خود را مشخص کنید. برای کسب درآمد از ویدئوهای یوتیوب باید قبل از انجام هرکاری، شرایط اولیه آن را فراهم کنید. همین نظریه را باید برای ساخت ویدیو در دستور کار قرار دهید. به عنوان مثال: اگر کار اصلی شما طراحی و توسعه وبسایت است هدف شما می تواند فروش پکیج های تجاری و یا کسب درآمد از یوتیوب در آینده باشد.