آموزش کسب درآمد اینترنتی

برای کسب درآمد از اینستاگرام به شیوه افیلیت مارکتینگ، باید پیجی دارای فالوورهای زیاد و واقعی داشته باشید. تا همین چند وقت پیش، امکان قرار دادن لینک در استوری های اینستاگرام فقط برای پیج های دارای بیش از ۱۰ هزار فالوور امکان پذیر بود؛ اما حالا در تمامی پیج های اینستاگرام امکان به اشتراک گذاری لینک در استوری ها وجود دارد. حتی با وجود تمامی این مبالغی که از درآمد مشارکت در فروش محصولات آمازون کسر می شود، اگر در ساخت وبلاگ خود و سئو کردن آن، حرفه ای عمل کنید یا بتوانید صفحات موفقی در شبکه های اجتماعی داشته باشید، این روش، یکی از پردرآمدترین روش های کسب درآمد از سایت های خارجی خواهد بود. در صورتی که بتوانید بلاگ خود را به رتبه های خوبی در صفحات نتایج موتور جستجوی گوگل (SERP) برسانید، با لینک دهی درست در محتواهای خود، می توانید ترافیک بسیار بالایی را به صفحات فروش محصولات مرتبط با بلاگ خود در سایت های مورد نظر هدایت کرده و درآمدهایی نجومی از افیلیت مارکتینگ داشته باشید. همانطور که واضح است، بلاگر ها در حوزه ی کاری خود، درآمد خوبی از طریق تبلیغ دارند.

کسب درآمد از اینستاگرام

اگر در ایران زندگی می کنید؛ چون تحت تحریم های بانکی ایالات متحده قرار دارید، باید برای برداشت پول خود از شرکت های خدمات ارزی یا صرافی ها در ایران کمک بگیرید و آن ها نیز بخشی از درآمد شما را به عنوان کارمزد، بر می دارند. شما می توانید درآمد خود را از این سایت ها به صورت ارزهای دیجیتال یا دلار، برداشت کنید. میتوانید ادمین پیج های پربازدید شوید و برای آنها کار کنید، همچنین میتوانید با تولید محتوای حرفه ای درآمد کسب نمایید و… در این مدل کسب درآمد اینترنتی ، شما تجربه و مهارت خود را به دوره ها و فایلهای آموزشی تبدیل می کنید و آنها را به مخاطبان و کاربرانی که به اطلاعات شما نیاز دارند می فروشید. دردسر این کار، نسبت به کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی به شیوه افیلیت مارکتینگ، بسیار پایین تر است. در صورتی که در ابتدای کار، وقت زیادی برای افیلیت مارکتینگ اختصاص دهید و خیلی اصولی پیش بروید، پس از مدتی می توانید به درآمد منفعل قابل توجهی برسید.

بنابراین، توصیه می کنیم که خیلی به فکر کسب درآمد از روبیکا یا دیگر شبکه های اجتماعی داخلی به شیوه افیلیت مارکتینگ یا هر شیوه دیگری نباشید؛ زیرا این شبکه های اجتماعی مخاطبان واقعی بسیار کمی دارند و با سرمایه گذاری روی اینگونه بسترهای ارتباطی، فقط وقت خود را تلف خواهید کرد. رسیدن به تعادل بین کار خونه و بیرون برای خیلی از ماها مثل یه رویا میمونه. مراحل استراتژی افیلیت مارکتینگ برای به دست آوردن درآمد از سایت های خارجی در تلگرام، تا حد زیادی مشابه با اینستاگرام است. یکی از بهترین روش های کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی، مشارکت در فروش محصولات آمازون است. در صورتی که درخواست شما مورد پذیرش قرار گیرد، می توانید با قرار دادن لینک های فروش محصولات آمازون در صفحات شخصی در شبکه های اجتماعی یا در وبلاگ خود، بین ۱ تا ۱۰ درصد از هر فروش کمیسیون دریافت کنید. معمولا، ویدئوهای آموزشی، بیشتری طرفدار را در این شبکه اجتماعی و پلتفرم به اشتراک گذاری ویدئو، جذب می کنند. صرافی ها و شرکت های واسطه ارائه دهنده خدمات ارزی با دریافت مقداری کارمزد، به شما کمک می کنند تا تحریم های بانکی را دور بزنید. Content was generated by GSA Content Generator DEMO!

کسب درآمد در خانه

اين همه خلايق که از اطراف و اکناف جهان با چندين رنج و تعصب من کل فج عميق از راههای دور آمده و بيابانها قطع کرده ، اين همه ضايع گردد؟ البته به دلیل تحریم های بانکی علیه ایران، برای دریافت پول خود از یوتیوب با مشکلات زیادی همراه هستید ولی مثل همیشه، روش های برای دور زدن این تحریم ها وجود دارد. علاوه بر این می توانید تنها با استفاده از گوشی هوشمند و اتصال اینترنت پرسرعت، کسب و کار موفقی در شبکه های اجتماعی مثل تلگرام، اینستاگرام، یوتیوب و … تلگرام هم یکی از شبکه های اجتماعی بسیار محبوب در سطح دنیا است که می توانید در آن کانال بسازید، محتوای جذاب و ارزشمند به اشتراک بگذارید و از میان مخاطبان مورد نظر خود عضو گیری کنید. و من به عنوان کسی که در حوزهی بازاریابی برخط غوطه ور است، میتوانم به شما مستقیما بگویم که چه قدر این روش جذاب است. در این میان پول درآوردن از سایت های خارجی، تنها یکی از این راه ها است. افیلیت مارکتینگ (affiliate marketing) یا مشارکت در فروش یکی از بهترین و مطمئن ترین روش ها برای کسب درآمد از سایت های خارجی و حتی سایت های داخلی است. کار کردن با اینستاگرام، شیوهای عالی برای کسب درآمد با گوشی است.