آموزش کسب درآمد از یوتیوب؛ تنظیمات، راهکارها و برنامهریزی محتوا – زومیت

زبانه گستره تاثیرگذاری نمودار مشابهی با نمای کلی را نشان میدهد اما به جای تعداد بازدید بر روی میزان اثرگذاری تمرکز می کند. زبانه گستره تاثیرگذاری همچنین اطلاعاتی درباره منابع ورودی مخاطبان به شما ارائه میدهد. در این زبانه شما میتوانید اطلاعاتی از قبیل نام و توضیحات کانال، زبان کانال، لینک کانال و اطلاعات تماس خود را بنویسید یا ویرایش کنید. سومین شرط برای درآمدزایی از یوتیوب این است که شما به عنوان صاحب کانال باید حساب گوگل ادسنس داشته باشید. البته قبل از ساخت کانال باید به نکاتی توجه کنید؛ که در ادامه ی نحوه ساخت کانال یوتیوب به طور کامل بررسی خواهیم کرد. پس از آن نوبت به ثبتنام در سرویس AdSense میرسد که با توجه به مسدود بودن در ایران، باید از طریق واسطهها یا افرادی در خارج از کشور انجام شود. اگر موضوعات مختلف را در کانالتان پوشش میدهید، با توجه به موضوع آن برای هرکدام به صورت جداگانه Playlist ایجاد کنید تا مخاطبان در پیدا کردن ویدیوهای مربوط به آن دچار سردرگمی نشوند. This content has been done with the help of GSA Content Generator Demoversion.

سابسکراب یوتیوب

همچنین اگر زیرنویس ویدیوی خود را بصورت فایل دارید، میتوانید فایل زیرنویس تنظیم شده را از طریق همان پنجره آپلود کنید. لینک خود را ارسال کنید و فایل خود را دریافت کنید. همچنین میتوانید لینک ویدیوی خود را دریافت کنید یا آن را دانلود کنید و یا برای همیشه آن ویدیو را حذف کنید. اگر برروی سه نقطه کلیک کنید پنجره کوچکی برایتان باز خواهد شد که در آن میتوانید عنوان و توضحیات ویدیوی خود را ویرایش کنید. جالب است بدانید کاربران برای مشاهده ویدئو نیاز به عضویت در یوتیوب ندارند اما اگر بخواهید در یوتیوب کانال ایجاد کنید و ویدئوهای خود را در آن آپلود کنید، باید یک کانال یوتیوب داشته باشید. همین نظریه را باید برای ساخت ویدیو در دستور کار قرار دهید. جالب است بدانید که Justin Bieber فوق ستاره کانادایی برای اولین بار در یوتیوب کشف شد، همچنین یوتیوب بستر لازم را در اختیار PSY خواننده کره ای قرار داد تا با ویدیوی Gangnam Style وایرال ترین ویدیوی تاریخ یوتیوب را ثبت کند. اصولا علاقمندان زبان و به ویژه زبان انگلیسی تمایل دارند تا از طریق رسانه های سمعی و بصری به این اطلاعات و آموزش های لازم دست پیدا کنند. هر چند با مراجعه به این کانال می توانید به منابع و مطالب دیگری نیز در این زمینه دست پیدا کنید.

8- بالای صفحه جدا از خود لوگو یا هر تصویر دیگری می توانید یک تصویر افقی هم به عنوان بنر یا هدر کانال از طریق لینک Add Channel art اضافه کنید . یعنی آیا مخاطبان ویدیوهای شما را تا انتها تماشا میکنند یا اینکه در میانه ویدیو آن را قطع کرده و سراغ ویدیوی دیگری میروند. یوتیوب ویدیو های افراد را (در صورتی که از زبان آن پشتیبانی کند) با سرعت بالایی زیرنویس آن ویدیو را تولید می نماید، البته نه برای تمام ویدیو ها؛ گاهی هم یوتیوب با وجود لهجه مناسب و بدون نویز در ویدیو، زیرنویس آن را تولید نمیکند و در اختیار ما قرار نمی دهد. لطفا نظرات و پرسشهای خود را با ما و سایر کاربران همیار آکادمی در زیر همین پست به اشتراک بگذارید. پیشنهاد ما به شما این است که برای آشنایی بیشتر و ورود به صورت یک حرفهای به این حوزه، حتما در دورهی کسب درآمد از یوتیوب همیار آکادمی شرکت کنید تا در سریعترین زمان به درآمد بسیار خوبی برسید. ما در همیار آکادمی شبانه روز تلاش میکنیم تا به بهتر شدن زندگی و کسب و کار شما کمک کنیم. به جای ترکیب وظایف مرتبط با درس های دیگر، ما تصمیم گرفتیم مهارت های مهم را به درس های کوتاه مبتنی بر کار اختصاص دهیم.

مگه ما تحریم نیستم؟ میتوانید یک پیش نمایش کانال از خود را برای افرادی که هنوز عضو کانال شما نشدهاند به نمایش بگذارید یا ویدیویی را برای مشاهده مشترکان خود مشخص کنید. ساخت و تولید محتوای ویدیویی در یوتیوب روشی بینظیر برای تقویت و اعتبار کسب و کارهای آنلاین است. این کار تاثیر بسیار زیادی در تقویت لیسنینگ و دانش زبانی شما دارد. این قسمت یکی از جالبترین و خلاقانهترین بخشهای یوتیوب استودیو است. مثلا ۱۰ تا ویدیو هم زمان آپلود می کنید و مشخص می کنید که هر هفته یکی از آن ها منتشر شود. یکی از شروط اصلی واجد شرایط بودن برای YPP رعایت سیاستهای کسب درآمد یوتیوب است که شامل دستورالعملهای جامعه یوتیوب، آیین نامه خدمات و خط مشی های برنامه گوگل ادسنس است. در این زبانه در قسمت Video spotlight میتوانید یک ویدیو به بالای صفحه اصلی کانال خود اضافه کنید. در قسمت Featured sections میتوانید چیدمان صفحه اصلی کانال خود را به حداکثر 10 بخش تقسیم کنید. حساب کاربری گوگل ادسنس داشته باشید و آن را به حساب یوتیوب خود متصل کنید. سومین آیکون که به شکل یک پیام و نوشته است مربوط به قسمت نظرات آن ویدیو بوده و در این منو شما میتوانید نظرات کاربران را پاسخ داده و یا آنها حذف کنید.