آموزش کسب درآمد از کلاب هاوس ؛ چطور از Clubhouse درآمد زایی کنیم؟

از آن جا که درآمد شما به صورت پورسانتی است، مقدار آن سقف مشخصی ندارد و به میزان و کیفیت فعالیت شما بستگی خواهد داشت. کار ثابت که رقم مشخصی را وارد حساب افراد میکند، پس باید به فکر روشهای جانبی دیگری بود که این امر به مهارت، توانایی و زمینه کاری و سبک زندگی افراد بستگی دارد. اما بسیاری از ما زمان لازم و کافی برای انجام این کار را نداریم که میتواند فرآیند رشد پیج مارو به شدت کند و آهسته کند. اما حواستان به این باشد که برای آن محتوای خودتان به اندازه کافی وقت بگذارید تا بتوانید بازدیدهای بیشتری را دریافت کنید و ویدیوی شما محبوب شود. مطمئن باشید اگر علاقمند به این حرفه شوید خیلی سریع آن را میآموزید. اما ما در زیر به طور کلی چندین روش برای افزایش میزان درآمد را نام بردهایم که میتوان با کمک آنها تغییری هر چند اندک در سبک زندگی خود ایجاد کرد. افرادی که کار رسانهای انجام میدهند، آنهایی که در نوشتن دستی بر آتش دارند و کسانی که مهارت ترجمه را آموختهاند میتوانند از این هنر و توان خود برای کسب درآمد استفاده کنند. بسیاری از خانوادههای چند نفره توان پسانداز برای دوران بازنشستگی را از دست دادهاند و بعضا حتی برای تسویه کردن ماهانه قبوض، قرضها و وامها با مشکلات عدیدهای مواجه هستند. Data has been created with the help of GSA Content Generator Demoversion!

کسب درآمد از اینستاگرام

وی اضافه کرد: علاوه بر نمایاندن تخصص به مخاطب در تولید محتوا آموزشی میتوان محصول و خدمات را نیز به آنها نشان داد و تولید محتوای مشاهدهای داشتهباشیم، نوع دیگر تولید محتوا گیمیفیکیشن ( بازی در فضای غیربازی) است که مخاطب را سرگرم میکنیم و مستقیماً محصول خود را تبلیغ نمیکنیم، مانند مسابقات اینستاگرامی که با تگ کردن نفرات زیر یک پست وعده برنده شدن میدهند، در واقع درپی این مسابقات خودشان نیزبهره میبرند و محصول خود را رونمایی میکنند. یادآوری این نکته نیز مهم است که امروزه با صنعتی شدن و اتوماسیون آثار ، هیچ اتوماسیون نتوانسته است از اهمیت کار طراح گرافیک بکاهد. ۱- قرار دادن لینک های زیرمجموعه گیری در بخش نظرات سایت ممنوع می باشد و دلیل آن هم این است که کاربران به تبلیغات واهی و دروغین برای جذب زیرمجموعه روی نیاورند. بنابراین لینک زیرمجموعه گیری شما حذف و با لینک ساده جایگزین گشت. بنابراین استخراج آن با کامپیوترهای خانگی عملا غیرممکن و بسیار زیان آور است. بنابراین اگر میخواهید از طریق شغل آزاد پول بیشتری در اینترنت بدست آورید میتوانید به یکی از شبکههای شغل آزاد مثل Flexjobs، SolidGigs، Contena، Upwork، Fiverr یا PeoplePerHour بپیوندید.

ارتباط بیشتری با دنبال کنندگانتان بگیرید تا تاثیر آن را در کوتاه مدت ببینید، پستهای جذاب نتیجه کامنتهای جذابی در بر دارد. به عنوان مثال دانشجویان، زنان خانهدار، افراد بدون سرمایه، کارمندان یا حتی سرمایه داران میتوانند برای خود و یا کسب و کارشان پیج بزنند و با انتخاب یک حوزه مناسب که افراد بیشتری در آن خواهان محصول هستند، شروع به فعالیت کنند. در مورد موضوع خاصی در حوزه کاری خودتان بحث کنید و از فالوور های خودتان بخواهید در بحث به شما اضافه شوند پخش زنده دونفر برگزار کنید . حتماً نیاز نیست یک حوزه خاص را انتخاب کنید، می توانید مثل همان روزمرگی های یک آبدارچی عمل کنید. اگر شما به دنبال یک افزایش فالوور میلیونی هستید، باید هر چند وقت یک بار یک مسابقه مشارکتی در رابطه با حوزه کاری خود داشته باشید. اما زمانی که ثروتمندترین فرد جهان در سال 2021، ایلان ماسک، حمایت خود را از clubhouse اعلام کرد، این اپلیکیشن یک شبه به محبوبیت زیادی رسید و کاربران آن بعد از لایو صوتی ایلان ماسک، به شدت در حال افزایش است.

کسب درآمد در خانه

معمولا کارفرمایان به دنبال افرادی هستند که پروژه های زیادی انجام داده اند و مشتریان راضی بیشتری دارند. این مورد هم موجب می شود تا هزینه های زیادی صرف تولید محتوا شود و افرادی به عنوان تولید کننده محتوا کسب درآمد کنند . این روزها با توجه به گسترش فعالیت ها در فضای مجازی و افزایش تعامل مخاطبین در این فضا با یک­دیگر یکی از مباحث مفید و کاربردی، کسب در آمد از این پلت فرم ها یا کسب درآمد از اشتراک ویدیو است. ساخت اکانت در سایت fiverr بسیار ساده تر ساخت اکانت فریلنسر است. آنها استاندارد جدیدی از تجارت را توسعه میدهند که در آن کارایی و انعطاف پذیری حرف اول را میزند. یکی دیگر از امکانات بسیار خوب اینستاگرام این است که می توانید آن را ذخیره کنید و در استوری تا به صورت ضبط شده قرار بدهید تا کسانی که در لایو اینستاگرام شما شرکت نکرده اند بتوانند لایو شما را ببیند. نویسندههای فریلنس میتوانند ماهانه تا ۲ یا ۳ میلیون تومان نیز درآمد جانبی داشته باشند که رقم قابل توجهی است.