آموزش کسب درآمد از اینستاگرام – وبودید

نظر به اینکه کلاب هاوس شبکه پیامرسان نیست بلکه محیطی عمومی برای گفتوگو بین افراد مختلف است، دستکم تا به امروز امکان مکالمه یا ارسال پیام خصوصی در آن وجود ندارد. به این صورت که خوانندهها و موزیسینها بتوانند موزیکهای خود را در این شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارند و مردم از طریق همین پلتفرم به آنها گوش کنند یا پلیلیست موردعلاقه خود را بسازند. شبکههای اجتماعی برای آسانتر کردن زندگی و کسبوکار ما روز به روز از قابلیتهای جدیدی رونمایی میکنند. همچنین این شرکت قرار است ابزاری برای تولید و تبدیل صوت به soundbites ارائه دهد. پس چرا از این ابزار محبوب، برای توسعه کسبوکارها در فیسبوک استفاده نشود؟ زمانی که شما به عنوان یک فرد متخصص (نه اینفلوئنسر) شروع به تولید محتوا میکنید، دنبال کنندگان، شما را به عنوان یک فرد متخصص در حوزه کاری خودش فرض میکنند و اگر محتوایی که در صفحه تجاری خود منتشر میکنید، دردی از مخاطب دوا کند، مطمئن باشید که دیر یا زود تعدادی به مشتریان شما تبدیل خواهند شد و از خدماتی که حتّی در فضای غیر از اینستاگرام ارائه میکنید استفاده خواهند نمود. بعد از اتمام این دوره آزمایشی، فیسبوک آن را به صورت عمومی رونمایی خواهد کرد. با فراهم بودن این امکان، تولید کنندگان محتوا میتوانند در ازای آموزشها و مطالبی که به مردم ارائه میدهند از آنها پول دریافت کنند و درآمدزایی داشته باشند.

این پیامهای صوتی میتوانند به اشتراک گذاشته شوند.

مثلاً ابتدا بسیاری از برندهای مختلف، افراد محبوب اینستاگرام را شناسایی میکنند و محصول خود را به صورت رایگان در اختیار آن ها قرار میدهند. در ابتدا بهتر است انتظار سود زیاد نداشته باشید و همه توجه خود را بر روی رضایت مشتری متمرکز کنید. پیش از این، فیسبوک امکان ارسال پیام صوتی را فراهم کرده بود. اینستاگرام سعی کرد با افزودن قابلیت لایو رومز این تالار گفتوگو را به نوعی فراهم کند و ردیت، Reddit Talk را پیش نمایش کرد. این پیامهای صوتی میتوانند به اشتراک گذاشته شوند. فیسبوک نیز قرار است به زودی از قابلیت صوتی خود رونمایی کند. برای مثال همانطور که کاربران تیک تاک ویدئوهای تصویری کوتاه خود را به اشتراک میگذارند، حالا کاربران فیسبوک میتوانند پیامهای صوتی کوتاه خود را با دیگران نیز به اشتراک بگذارند. به علاوه، شما بهعنوان یک سرمایهگذار نیز میتوانید در این رومها شرکت کرده و به تشخیص خود، هر کدام از ایدهها را که فکر میکنید ارزش سرمایه گذاری دارد، انتخاب کرده و روی آن سرمایه گذاری کنید. Content has been generated by GSA Content Generator Demoversion.

این قابلیتها هنوز راهاندازی نشدهاند. استفاده از این قابلیتها و شبکههای اجتماعی در دنیای امروز اجتناب ناپذیر است. اگر بهصورت حرفهای در شبکههای اجتماعی فعالیت میکنید، نوین هاب این امکان را به شما میدهد که فعالیت خود را مدیریت کنید. در علم سئو این کارها برای سایت معجزه میکنه و من این رو میدونم که بعد از عید یک سایت به مراتب قویتر خواهم داشت. شما راحت میتوانید با درست کردن یک رزومه برای خودتان، سفارش بقیه را بگیرید و از این طریق کسب درآمد بدون سرمایه ی اولیه در خانه داشته باشید. اگر میخواهید کار عکاسی آنلاین را راه اندازی کنید، میتوانید عکس بگیرید و بعد آنها را در وب سایت های عکس های آرشیوی بفروشید. این دو هنگامی که شما موفق عمل کنید، تصمیم می گیرند که تبلیغات را به ابتدای ویدئوها اضافه کنند و بدین شکل در سود آنها شریک خواهید شد. فیسبوک اعلام کرده که کاربران میتوانند از این قابلیت برای کسب درآمد استفاده کنند. در صورتی که محصولاتی دارید می توانید مردم را از طریق آموزش نحوه استفاده از آن ها در ویدیو های خود به خرید آنها ترغیب کنید. مردم پیش از این از لایو اینستاگرام و استوری برای برقراری ارتباط با مخاطبانشان استفاده میکردند.

کسب درآمد از بلاگری

کاربران میتوانند این پادکستها را از اپلیکیشن فیسبوک دانلود و یا به صورت آنلاین گوش کنند. اینستاگرام یک اپلیکیشن بینظیر است که در سال ۲۰۱۰ معرفی شد و توانست تا تنها پس از چند سال به بزرگترین شبکه اجتماعی عکس محور در دنیا تبدیل شود و میلیونها کاربر را در سراسر دنیا به خود جذب کند. فضای اینترنت به شما این امکان را میدهد که مخاطبینی از سرتاسر دنیا داشته باشید و به طور مثال اگر به حرفه عکاسی مشغول بودید، میتوانید برای فروش آنلاین عکس به سایر شهر ها یا کشور ها اقدام کنید ولی این به معنی این نیست که بدون تخصص امکان کسب درآمد را ندارید. این موضوع میتواند در رابطه با فیلم، موبایل، لپتاپ یا هر محصول و دستگاه دیگری باشد. فیسبوک از این محصول جدید خود با عنوان “استودیوی ضبط صدا در جیب کاربران” یاد میکند. البته که سایر شبکههای اجتماعی سعی کردند از این قافله عقب نمانند و میتوان گفت تا حدودی موفق هم بودند. همانقدر که آگاهی داشتن از شبکههای اجتماعی اهمیت زیادی دارد، مدیریت آن هم حائز اهمیت است. این رقابت تنگاتنگ بین شبکههای اجتماعی برای پیشی گرفتن از یکدیگر آنقدر سریع اتفاق میافتد که حسابی کاربران را هیجانزده میکند.