آموزش کسب درآمد از اینستاگرام – فارسیان آکادمی

وقتی شرکت­ها دامنه مورد نظر خود را پیدا نمی­کنند، برای معامله با صاحب دامنه تماس می­گیرند در اینجا کنترل قیمت در دست شما است. یعنی شما باید نزدیک به ۹-۱۰ میلیون برای آن هزینه کنید. هزینه ایجاد چنین کسب و کاری هم در حد طراحی و توسعه یک سایت اینترنتی است. همین تصمیم به ایجاد سایتی تحت عنوان یوتیوب ختم شد؛ سایتی که در حال حاضر آن را برترین سرویس اشتراکگذاری ویدیو در سراسر جهان میشناسیم؛ سایتی که رتبهی ۲ الکسا را از آن خود کرده است! فعال کردن قابلیت Monetisation پس از وارد شدن به بخش ویژگی های بیشتر، از پنل سمت چپ، و از قسمت Channel گزینه Status and features را انتخاب کرده و سپس در قسمت سمت راست، گزینه “Monetisation” را فعال یا Enable کنید. وارد شدن به بخش کسب درآمد حال باید قابلیت کسب درآمد از ویدیوهای خود در یوتیوب را فعال کنید. اگر برای فعال کردن این گزینه نیاز به وارد کردن اطلاعات بیشتری باشد، باید این اطلاعات را به صورت کامل وارد کنید. به چه چیزهایی نیاز داریم؟ ما در ادامه مباحث مربوط به معرفی روش های کسب درآمد اینترنتی، این بار به سراغ وب سایت یوتیوب رفته و قصد داریم تا چگونگی کسب درآمد از یوتیوب را آموزش داده و نحوه نقد کردن این درآمد در ایران را نیز مورد بررسی قرار دهیم. This post has been written by GSA Content Generator Demoversion.

کسب درآمد از اینستاگرام

در بخش traffic sources اطلاعاتی درباره منبع ترافیک ورودی داده شده است. رعایت و شناخت چندین نکات شما را در موقعیت خوبی قرار می دهد. شما میتوانید با راهاندازی یک کلوپ کمدی و خندهی آنلاین به آنها کمک کنید. در کانال فروش میتوانید محصولات و خدمات خود را در قالب فیلم، عکس، gif، پادکست، متن و … اما اگر به تحقیق در مورد خانواده ها علاقمند باشید این یک شغل محسوب میشه. اگر تا به حال برای این روش اقدام فرموده اید، میدانید که در مرحله اول باید یک کانال استاندارد با میزان مشخصی مخاطب و محتوای جذاب داشته باشید و همچنین شرایطی برای نقد کردن درآمد خود البته قبل از آن باید ایده های بسیار ناب و همچنین تجهیزات حداقلی برای تهیه یک ویدیو را داشته باشید تا بتوانید اقدام به کار در یوتیوب کنید. بسیار خوب سعی کردم کوتاه و بسیار خلاصه در مورد اهمیت محتوا و بازاریابی محتوا توضیحاتی به شما بدهم ، یکی از کارهایی که پتانسیل کار در منزل دارد ، تولید محتوا است. تنها راز موفقیت شما این است که بتوانید محتوایی را تولید کنید که بازدید کننده بیشتری را به خود جذب کند. این تعداد زیاد کاربران سبب شده است تا این وب سایت بتواند درآمد زیادی را از طریق تبلیغات و دیگر موارد بدست آورد و از همین رو به دنبال روش های جدیدی برای جذب مخاطب نیز باشد. This post was done by GSA Content Generator Demoversion!

برای افزایش تعداد فالوورهای خود به طور مرتب پستهای مربوط بگذارید. آنها در معرض مخابین پیج شما در اینستاگرام قرار می گیرند، و امیدوارند که بعد از اینکه شما محصول یا خدمات آنها را معرفی کردید، فالوورهای شما محصولات یا خدمات آنها را بخرند. مانند کسب درآمد تنها از اینستاگرام و یا وبلاگ نویسی، درآمدزایی از یوتیوب هم به تنهایی ممکن است شما را راضی نکند، اما هنگامی که در چندین روش های درآمدزایی دیجیتال مارکتینگ فعالیت کنید، کسب درآمد راحت تر خواهد بود و میزان معروفیت شما را بیشتر خواهد کرد. ممکن است با خود بگویید که درآمدزایی از یوتیوب در ایران کار غیر ممکنی است اما خوشبختانه، روش های مختلفی برای تحقق این امر وجود دارد – بگذارید نگاهی عمیق تر به هر یک از این روش ها بیندازیم. شبکه های چند کانال و یا Multi Channel Net چه هستند و چگونه کار میکنند ؟ یکی از روش های کسب درآمد اینترنتی که اتفاقا طرفداران بسیاری در دنیا نیز دارد، آپلود ویدیو در یوتیوب می باشد.

به عنوان مثال یکی از کسانی که در سال گذشته، توانسته بیش از 22 میلیون دلار از طریق آپلود ویدیو در یوتیوب بدست بیاورد، یک پسر 7 ساله به نام “رایان” است که ویدیوهایی از بازی با اسباب بازی های خود در این وب سایت بارگذاری می کند و سرمایه هنگفتی را از این طریق بدست آورده است. به همین سادگی شما می توانید از طریق یوتیوب، کسب درآمد داشته باشید و هر چه محتوای شما بازدید بیشتری دریافت کند، پول بیشتری نیز دریافت کنید. یوتیوب از طریق گوگل ادسنس به ویدیوهای شما تبلیغات اضافه می کند و پرداختی های شما از طریق این سرویس پرداخت خواهد شد. پس از ثبت نام و اعلام مشخصات هویتی و بانکی خود، می توانید اولین ویدیوی خود را بارگذاری کرده و اقدامات لازم را برای معرفی این ویدیو به دیگران انجام دهید تا به میزان بازدید مورد نظر شما رسیده و در نهایت بتوانید پرداختی خود از طرف یوتیوب را دریافت کنید. توجه داشته باشید که هر چه اطلاعات کانال شما کامل تر باشد، امکان جذب مخاطب بیشتری خواهید داشت. یکی از روش های جذب مخاطب یوتیوب، امکان کسب درآمد از طریق آن است. شما می توانید به عنوان یک کاربر یوتیوب، کانال مخصوص به خود را ایجاد کرده، ویدیوها و یا موزیک های مورد نظر خود را در آن آپلود نموده و به ازای هر بازدیدی که دیگر کاربران از محتوای شما می کنند، پول دریافت کنید!