آموزش کامل کسب درآمد از یوتیوب – کاسب باشی

با این روش خیلی زود به شهرت می رسید و می توانید پیشنهاد های بسیاری در این زمینه داشته باشید. او در کانال یوتیوب خودش به بررسی اسباب بازیها میپردازد که با این کار به درآمد 22 میلیون دلاری در سال 2018 رسید. اگر هم قبلا این کار را به عنوان سرگرمی انجام میدادید کافیه شروع کنید به منتشر کردن اونها. بلاگر ها معمولاً در زمینه هایی که مهارت دارند، شروع به فعالیت می کنند. حتماً نباید شما بلاگر غذا یا سبک زندگی باشید. موضوع دوم که باید یاد بگیرید این است که سبک زندگی درست و مناسبی داشته باشید و بتوانید یک تخصصی که درون خودتان است را به نمایش بگذارید و به مخاطب دلیلی بدهید که شما را دنبال کند. کسب و کار های زیادی هستند، که برای محصولات خود و آنچه که ارائه می دهند، به دنبال عکس های با کیفیت و خلاقانه باشند. با تبدیل شدن به یک فرد تاثیر گذار یا اینفلوئنسر، یا یک بلاگر می توانید از طریق تبلیغات و فروش محصولات سایر کسب و کار ها از اینستاگرام درآمد خوبی داشته باشید. در ایران استفاده از ادویهجات در بیشتر غذاها باب است و ما برای طعم بهتر غذاها از آنها استفاده میکنیم به همین خاطر بسته بندی ادویه و فروش آن میتواند یک ایده بسیار مناسب باشد. Data was created by GSA Content Generator Demoversion.

از اینستاگرام، بلاگر شوید.

در اینصورت بهترین روش این است کهشما می توانید از دوستی که در خارج از ایران است بخواهید که یک کانال با نام خود ایجاد کند و ایمیل شما را به عنوان یکی از مدیران کانال ثبت کند. بلاگری یعنی در یک حوزه خاص مانند گردشگری یا مد و هر حوزه خواص دیگر تولید محتوا کنید. بلاگر یعنی شما به هر موضوعی که علاقه دارید، بر فرض کسی بلاگر آموزشی و انگیزشی است ، این شخص آموزش هایی را در مورد کسب درآمد از اینستاگرام می دهد و باید در این زمینه بلاگری کند. البته منظور از بلاگر شدن این نیست که از غذا و لایف استایل خودمان فیلم بگیرید. یک روش دیگر به غیر از اینکه اینفلوئنسر شوید،این است که برای کسب درآمد از اینستاگرام، بلاگر شوید. چطور میتوانم یک عکس و یا فیلم را لایک کنم ؟ برای این کار شما باید باید به دنبال محصول هدف بروید، به فروشگاه هایی که محصولات مورد نظر شما را رارئه می دهند سر بزنید، به عمده فروشی ها سر بزنید و از مجموعه های مربوط به محصولات مورد نظرتان، فیلم تهیه کنید و تمام اینها را به محصولی که می خواهید بفروشید ارتباط دهید. Article has been generated with the help of GSA Content Generator DEMO.

در انتهای مقاله باید به این نکته اشاره کنیم که فیلم آموزش درآمد از اینستاگرام به شما کمک میکند تا اصول درآمدزایی از اینستاگرام را یاد بگیرید و قدرت کسب و کار خود را در این اینستاگرام ارتقا ببخشید. اینستاگرام به فضایی تبدیل شده است که هر کسی که ایده نو داشته باشد، همه او را دنبال می کنند و همین امر باعث درآمدزایی فرد میشود. یکی از روش های درآمدزایی از محتوا، همین تبلیغات کلیکی است. برای جذب تبلیغات و درآمد زایی از طریق این روش حتما لازم نیست با یوتیوب همکاری کنید. در این روش کسب درآمد از اینستاگرام، شما نیاز نیست محصولات برندها را بخرید و مستقیم به فروش برسانید بلکه از طریق بازاریابی اینترنتی محصولات آنها را می فروشید. یعنی شرکت ها و کسب و کار ها به شما لینک بازاریابی می دهند و هر کس از پیج شما و از طریق لینک بازاریابی شما خرید انجام دهد، درصدی از سود فروش به شما تعلق می گیرد. هیمنطور خرید پیج اینستاگرام هم کاری اشتباه است که جدیدا خیلی از دوستان این کار را انجام می دهند. از طرفی باکسهای جذاب مناسبتهایی مثل روز مادر هم قند توی دل هممون آب میکنه. بنابراین یکی از روش هایی که می توان از اینستاگرام کسب درآمد داشت، این است که شما زمینه عکس های برند ها را طراحی کنید تا خروجی تصاویر جذاب تر و تاثیرگذار تر باشند.

اگر تجربه و استعداد خوبی داشته باشید، می توانید درآمد بالایی از این روش کسب کنید. 4. می توانید نسبت به فروش فالوور، پیج،استوری و … باید در زمینه ای که به آن علاقه دارید فعالیت داشته باشید.مثلاً غذا، بازاریابی در اینستاگرام، برندسازی و… البته باید در نظر داشته باشید که هرکدام از محصولات، مخاطبان هدف خاص خود را دارند. به طور کلی اگر فالوورهای یک پیج هر پست جدید را با اشتیاق لایک کرده و زیر آن کامنت بگذارند، علاقه مند به آن پست یا پیج هستند و پتانسیل تبدیل شدن به منبع کسب درآمد از اینستاگرام را دارند. به عنوان مثال اکثر وبسایت های ایرانی بخشی تحت عنوان همکاری در فروش یا کسب درآمد دارند. بخشی از آنها هم به ازبکستان و ترکمنستان کنونی میروند. کسب و کارهای زیادی هستند که به دلیل کمبود وقت، مدیریت پیج خود را به دیگران بسپارند. یوتیوب سایتی است که از سال 2005 یک راه سادهای را پیش پای مردم گذاشت تا بتوانند خیلی راحت ویدیوهای خودشان را بهصورت مجانی آپلود کنند و با دیگران به اشتراک بگذارند. اگر تولیدکننده هستید و یا میتوانید خدماتی را به دیگران ارائه دهید، بهآسانی یک پیج راه اندازی کنید و سپس محصولات خود را با تولید محتوای هدفمند به فروش برسانید.