آموزش کامل ساخت کانال یوتیوب و اهمیت راه اندازی آن

اکنون کانال شما برای انتشار محتوا آماده شده است. 62 درصد از کسب و کارهای جهانی از یوتیوب برای انتشار محتوای ویدیویی خود استفاده میکنند. شرکت گوگل کاربران را ملزم کرده است که برای استفاده از خدمات آن حتماً اکانت جیمیل بسازند. شما می توانید اکانتی که ویدیو را آپلود کرده است سابسکرایب کنید تا متوجه ویدیوهای بعدی وی نیز بشوید. با این کار، به صفحه ی دیگری میرود و می توانید نام برندتان را وارد کنید. در واقع این صفحه به شما اعلام میکند که وارد مسیر تولید محتوا در یوتیوب شدهاید. در این بخش از مقاله آموزش یوتیوب قصد داریم به بررسی برخی آمار و ارقامی که شما را برای استفاده از یوتیوب برای کسبوکارتان ترغیب میکند، میپردازیم. پس بهترین راه برای دانلود ویدیوهای مورد نظر استفاده از سایت ها و اپلیکیشن های موجود است. اگر از ویدیو برای محتوا استفاده می کنید باید حتما تعداد بسیاری فیلم خوب تولید کنید. در صورتی که کانال یوتیوب خود را بسازید و محتوای ویدیویی کامل و حرفهای تولید و منتشر کنید، خیلی راحت میتوانید روی مخاطب تأثیر بگذارید و اعتماد او را جلب کنید. فرض کنید که ما اسم برند خود را «Hamyar.Education» انتخاب میکنیم. در صورتی که وبسایت دارید، اسم آن را در بخش «Link title» وارد کنید.

یوتیوب دومین وبگاه پرطرفدار حهان بعد از فیسبوک است.

مثلا ۱۰ تا ویدیو هم زمان آپلود می کنید و مشخص می کنید که هر هفته یکی از آن ها منتشر شود. یوتیوب به مکانی تبدیل شده است که موزیسین ها و اجرا کننده های گمنام می توانند شانس خود را در آن برای معروف شدن امتحان کنند. یوتیوب اگرچه همواره از محبوبیت ویژه ای برخوردار بوده است ولی در کشورمان به دلیل برخی از مشکلات از جمله فیلتر شدن نتوانسته بود جایگاه مطلوبی داشته باشد. راه دوم نیز برای افزایش دقت ترجمه در نظر گرفتیم که با همکاری مترجمان حرفه ای ما، لذت ترجمه با کیفیت بالا را به شما می دهد. 1. یک راه ساده برای این کار وجود دارد که آن هم اضافه کردن pp در آخر youtube در url است. یکی دیگر از مزایای یوتیوب این است که با اشتراک گذاشتن محتوای مناسب، میتوانید کاربران را به سمت وبسایت خود هدایت کنید و از این راه ترافیک وبسایت خود را بالا ببرید. توجه داشته باشید که قبل از ورود به یوتیوب، حتماً ابزار تغییر آیپی خود را روشن کنید؛ چون در حال حاضر سایت یوتیوب در ایران دچار محدودیت شده است و امکان ورود عادی و آزاد به آن وجود ندارد. یوتیوب دومین وبگاه پرطرفدار حهان بعد از فیسبوک است. Data has been created with GSA Content Generator Demoversion!

حالا زمان آن فرارسیده است که تنظیمات مربوط به ساخت کانال یوتیوب خودتان را انجام دهید. Unlisted : با انتخاب این گزینه، تنها کسانی که آدرس ویدئوی شما را دارند، میتوانند آن را ببینند و ویدئو در نتایج جستجو نمایش داده نخواهد شد. بنابراین سعی کنید چند خط اول را کاملاً جذاب بنویسید و حتی با کاربران شوخی کنید تا صفحه درباره ما را تا پایان آن بخوانند. برای تماشای این ویدیوها هم کافی است در همان صفحه اول یوتیوب، گزینه Watch Later را از سمت راست انتخاب کنید. برای ورود به یوتیوب استودیو، روی عکس پروفایل کانال خود در گوشه بالای سمت راست کانال کلیک کنید تا یک منو به نمایش درآید. یکی از بهترین راهها برای ساخت برند و افزایش مخاطب، ساخت کانال یوتیوب است. به همین دلیل یکی از بهترین روشها هنگام ساختن فیلم برای یوتیوب نوشتن فیلمنامه قبل از شروع تصویربرداری است. این کار یکی از بهترین روشها برای افزایش ترافیک وبسایت است. همانطور که گفتم یکی از کار هایی که میتوان با فیلم های یوتیوب کرد ترجمه و کسب درآمد از آنهاست. هر کسی که در یوتیوب به دنبال موضوعی می گردد در اولین برخورد با نتایج جستجو، با عنوان و تصویر بنداگشتی فیلم ها روبرو می شود و این دو مورد باعث می شوند که یک نفر اصلا فیلم های شما را ببینید یا آن را رد کند.

آموزش یوتیوبر شدن

اگر شما در تلاش برای یافتن زمانی مناسب برای آنتراک هستید، باید بدانید که بیشتر سازندگان، ماه ژانویه را برای آنتراک انتخاب می کنند چرا که در این ماه است که بودجه های تبلیغاتی رو به اتمام هستند. در بخش «Tell viewers about your channel» میتوانید پیرامون خودتان، برندتان و فعالیتی که قرار است در کانال خود انجام دهید چند جملهای بنویسید. در این گام قرار است مشخصات کانال خود را طی چند مرحله تکمیل کنید. پس از انتخاب تصویر برای پروفایل، به بخشهای پایینی همین صفحه بروید تا بتوانید سایر مشخصات را تکمیل کنید. البته اطلاعاتی که در این صفحه وارد شد کاملاً اختیاری است و لازم نیست که حتماً این اطلاعات را الآن وارد کنید. هنگامی که شما مخاطبان هدف خود را بشناسید، گوگل ادوردز کمک زیادی به شما میکند تا بتوانید تبلیغات خود را به همان مخاطبان نمایش دهید! شاید این سوال در ذهنتان پیش بیاید که یوتیوب چه ربطی به گوگل دارد؟