آموزش کامل دیجیتال مارکتینگ با 20 درس رایگان+ جزوه PDF – سریع آسان

آموزش اینستاگرام یک علم نیست که بتوان در دانشگاه یا مدرسه آن را یاد گرفت. یکی از ادعای این دوره ماهی گیری یاد دادن به جای ماهی دادن است! با قرار دادن تصاویر تبلیغاتی در محتواهایی که منتشر می کنید به درآمد خوبی می توانید برسید. در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید. اگر بتوانید برای تبلیغ صفحه خود هزینه کنید قطعاً روند پیشرفت شما سریعتر خواهد شد اما شما میتوانید این کار را به صورت رایگان در گروههای عمومی نیز انجام دهید. شما با کلیک بر روی تصویر زیر میتوانید وارد صفحه مربوطه شده و ویدئوی رایگان را دانلود نمایید. 1. در صفحهی ویرایش میتوانید متن یا همان کپشن، لوکیشن و تگ های انجام شده را ویرایش کنید و در نهایت آیکون تیک موجود در بالای صفحه را لمس کنید تا تغییرات انجام شده ثبت شوند. بیشتر افرادی که فالوور های زیادی دارند می توانند از این روش برای گرفتن تبلیغات دیگر کسب و کارها اقدام به کسب درآمد کنند. و سپس به فکر گرفتن تبلیغات و کسب درآمد از آن می افتند. ما به رضا گفتیم که میزان درآمد از اینستاگرام، به خودش بستگی دارد. حالا او میدانست که با عجله کردن، شاید مدت کمی به ظاهر موفق باشد اما خیلی زود مجبور میشود که از قله خیالیاش پایین برود. Content has been created by GSA Content Generator DEMO.

فالوور روبیکا

با این حال نباید تصور کنید که این سود، ساده و راحت به دست میآید. در این روش، یک نفر میآید و به شما میگوید که “بنر تبلیغات من رو بذار تو پیجت.” میزان هزینه آن توافقی است اما برای اینکه حساب و کتاب، دست رضا بیاید، متوسط مبلغ تبلیغات را به او گفتیم. در واقع در این روش تبلیغات با محتوا عجین شده است و جزیی از روش های بازاریابی محتوا نیز محسوب می شود. این هم روشی است که خیلی ها از آن برای کسب درآمد از طریق اینستاگرام استفاده می کنند. یکی از روش هایی که خیلی از افراد از طریق آن در اینستاگرام کسب درآمد می کنند فروش کالا و خدمات است. به او گوشزد کردیم نکتهای که این رویای او را به واقعیت تبدیل میکند، طی کردن قدم به قدم مسیر است. به طور میانگین، برای هر ۱۰۰۰ بازدید از بنر تبلیغاتی، مبلغی بین ۵ تا ۱۰ هزار تومان دریافت میشود. در ابتدای آن جلسه، سؤالهای زیادی در ذهن رضا وجود داشت اما تا ما بودیم، غمی نداشت. بزارید این موضوع رو با یه مثال توضیح بدم : فرض کنید چیدمان خونه ما خیلی ایراد داره با اینکه کلی برای دکوراسیونمون هزینه کردیم اما حس خوبی نمیگیریم دلیلش هم مشخصه چون چیدمان درستی نداریم ، خب حالا ما باید به یک مشاور چیدمان مراجعه کنید که کمکمون کنه ، حالا فرض کنید ما 2 تا مشاور چیدمان میشناسیم که حق مشاوره یکیشون 300 هزار تومنه اون یکی که معروف تره 800 هزار تومن شما باشید به کدوم بیشتر اعتماد میکنید ؟

اینستاگرام مارکتینگ

می دانم که شما هم مثل او هیجان زده شدهاید اما باید بگویم که عجله نکنید. هیجان و شوق رضا برای پیدا کردن مسیر درست، بیشتر شده بود و میخواست هرچه زودتر، از ماجرا سر در بیاورد. به عنوان مثال افراد معروفی که در کلیپ های خنده دار خود به برند خاصی اشاره می کنند در واقع قصد دارند در محتوای سرگرم کننده ای که به مخاطبان میلیونی خود ارائه می کنند آن برند مورد نظر را هم معرفی کنند. در حقیقت ابزاری که دیجیتال مارکتینگ برای رسیدن هر کسبوکاری به مخاطبان هدفش ارائه میدهد متفاوت است. ادعای مهم و البته درست رسانه های دیجیتال این است که میتوانند پیام و نظرشان را با دقت مناسبی به مخاطب هدف برسانند. نرخ تعامل کاربران با تعدادی از پست های اخیر خود را بررسی کنید تا متوجه شوید در کدام ساعات از شبانه روز که پست های خود را منتشر می کنید بیشترین تعامل را داشته اید؟ با برقی که به وضوح در چشمهایش دیده میشد، پرسید که “حالا چطور از اینستاگرام، پول در بیارم؟ This has been generated by GSA Content Generator Demoversion.

در این روش به طور غیر مستقیم محصول یا خدمت کسب و کار مورد نظر تبلیغ می شود. اولین سوالی که رضا از ما پرسید، در مورد امکان پولسازی با اینستاگرام بود. میتواند با ایجاد کسب و کار در این شبکه اجتماعی، سودی بیشتر از شغل فعلیاش به دست آورد؟ و کلیه کسانی که دوست دارند یک شغل با پرستیژ برای کسب درآمد داشته باشند. علاوه بر هزینههای مرتبط با اینترنت که در هزینهی استارتآپ اعمال میشوند، ممکن است نیاز باشد تا برنامهریز مراسمات خریدهای اضافی مربوط به برنامهریزی مراسم را انجام دهد؛ یکی از این خریدها عبارت است از خرید یک خط تلفن اختصاصی. او میخواست بداند که واقعاً همچین امکانی وجود دارد یا فقط در حد یک شایعه است؟ یعنی اگر پیج رضا ۱ میلیون دنبال کننده داشته باشد و فقط نصف آنها بنر تبلیغاتی را ببینند، بین ۵ تا ۱۰ میلیون تومان درآمد کسب میکند. مثلا پیج های 1000 فالووری بهتر است 1 تا 2 پست در روز ارسال کنند.