آموزش کار با یوتیوب Youtube – آموزش پایه تا پیشرفته

شما این کار را با ایجاد صحنه هایی از ویدیوی خود انجام می دهید؛ صحنه ها باید حاوی چیزی باشد که علاقه ی مردم را به تماشای بیشتر تحریک می کند. یکی از اصلی ترین سوالاتی که برای کاربران یوتیوب پیش می آید؛ ‘چگونه یوتیوبر شویم‘ یا ‘ آموزش یوتیوبر شدن‘ است. این استاد برجسته زبان انگلیسی به جمع اساتید معروفی پرداخته اند که به آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب می پردازند و با ایجاد کانال اختصاصی به منظور بهینه سازی زبان انگلیسی فعالیت های خود در این حوزه را نیز گسترش داده است. بی بی سی انگلیسی از جمله معتبرترین و معروفترین مراکز رسانه ای در زمینه آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب در جهان به شمار می رود. آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب در واقع طی کردن یک مسیر رایج جستجو برای یافتن کانالهای آموزشی زبان انگلیسی است. شما لایق بهترین ها هستید و ما اینجا هستیم تا بهترین و جامع ترین خدمات برای آموزش یوتیوب به شما ارائه شود. This article has been done with GSA Content Generator Demoversion!

آموزش یوتیوبر شدن

برای دریافت دوره ی جامع آموزش می توانید از طریق راههای ارتباطی درج شده در وب سایتمان با ما در تماس باشید و راهنمایی کامل به دست آورید. برای آنالیز کانال خود نیاز به شناخت فاکتورهای مهم در آنالیز عملکرد کانال یوتیوب دارید؛ در مقاله آشنایی با ۷ فاکتور مهم در آنالیز کانال یوتیوب از مجموعه مقالات آموزش یوتیوب به بررسی فاکتورهای مهم پرداختیم که پیشنهاد میکنیم حتماً این مقاله را هم بخواهید. از آنجایی که تمام ویدئوهای شما در پریمیوم هم نمایش داده میشود، یوتیوب به ازای تعداد بازدیدها و دانلودها ۵۵% از درآمد حق عضویت ماهانه پریمیوم را به شما اختصاص میدهد. تبلیغات Skippable هم زمانی برای شما حساب میشوند که کاربر حداقل ۳۰ ثانیه از آن را تماشا کند، اگر در همان چند ثانیه اول تبلیغ را رد کند، مبلغ آن بازدید را از دست میدهید. برای ویدئوهای کمتر از ۱۰ دقیقه، فقط یک تبلیغ می توانید قرار دهید؛ پس تولید ویدئوهای طولانی برابر است با تبلیغات بیشتر، تبلیغات بیشتر برابر است با درآمد دلاری بیشتر!

سابسکراب یوتیوب

یوتیوبرها معمولاً ویدئوهای مربوط به پشت صحنه یا زندگی شخصی خود را در دسترس کاربرانی که حق عضویت پرداخت می کنند، قرار می دهد، یا اینکه می توانید به کاربران نشان ویژه بدهید؛ بدین صورت که هنگامی که کاربران کامنت می گذارند، نشانی مانند مدال در کنار آواتارشان قرار می گیرد. توجه کنید یوتیوب غول آخر را پشت سر گذرانده است، یا به عبارت بهتر هیچ نگرانی در مورد فیلتر شدن ندارد. از جمله این کارها میتوان به مشاهده ویدیوهای 360 درجه یا ساختن یک لینک از ویدیوی مورد نظر، برای رفتن به زمان دلخواه شما از آن ویدیو است. یوتیوبر مورد علاقه ی شما کیست؟ چگونه یوتیوبر شویم ؟ پس از مطالعه ی آموزش یوتیوبر شدن برای کاربران مبتدی و رسیدن به پاسخ برای سوال چگونه یوتیوبر شویم؟ ” از مقالات آموزش یوتیوب، روشهای استفاده از کارت یوتیوب را بررسی کردهایم که به راحتی میتوانید تعامل کاربران را با آن افزایش دهید.

به طور کلی می توانید در هر یک دقیقه از ویدئو، تبلیغ قرار دهید. از دیگر نکات آموزش یوتیوبر شدن برای حرفه ای ها می توان به فروش محصول اشاره کرد. کانال راشل که علاقمندان زیادی را به خود جذب کرده است در تلفظ کلمات بر نوع ادای آن کلمه یا حروف مشخص تاکید دارد و سعی می کند تا از طریق تصویر نحوه حرکات و خروج هجاهای مختلف با بسامد مشخص را به بیننده آموزش دهد. پس از پر کردن حساب کاربری خود روند مداوم بهینه سازی کانال و محتوای شما قطعه نهایی این پازل است. به همین دلیل می خواهید هر ویدیویی را که در کانال خود بارگذاری و آپلود می کنید؛ به درستی بهینه سازی کنید. بصورت کلی شما با استفاده از ابزار های مختلفی که تیوب بادی در اختیار شما قرار می دهد قادر خواهید بود تا ویدیو هایتان بهینه کنید تا بهتر در جستجو های یوتیوب پیدا شوند و در نتیجه بازدید بیشتری نیز بگیرند. برای دانستن اینکه چه نوع فیلم هایی باید بسازید؛ چه راهی بهتر از دریافت یک نشانه مستقیم از طرف مخاطبان تان خواهد بود؟