آموزش نحوه تغییر نام کانال یوتیوب به صورت کامل همراه با تصویر

پس از اینکه شما درآمد زایی خود را شروع کردید درآمد خود را به دو شیوه می توانید نقد کنید. شیوه ی کار بدین صورت است که شما کانال یوتیوب خود را به اکانت ادسنس متصل می کنید و وجه را از ادسنس خود نقد می کنید. این گروه مطالب را ساده کرده و با جالب جلوه دادن مطالب این کار را انجام میدهند. برای ساخت این حساب تمامی اطلاعات شما و حتی ادرس محل اقامت واقعی باشد. سابسکرایبرها آدمهای واقعی نیستند تا ویدیوی شما را ببینند! این تکالیف داخلی هستند و برای کاربر یا سازنده قابل تنظیم نیستند. یکی از دیگر شرایط مهم یوتیوب این است که محتوای شما کاملا منحصر به فرد باشد و از ویدئو کلیپ های دیگران برای اینکار استفاده نکنید. شروع درآمد زایی به یک سری از شرایط بستگی دارد اما زمانی که توانستید به عنوان پارتنر یوتیوب شروع به کار کنید برای نقد کردن درآمد خود یه یک حساب ادسنس وریفای شده نیازمند هستید. شرط شروع درآمد زایی در حال حاضر داشتن ۱۰۰۰ دنبال کننده است و حتما ویدئو های شما باید در یک سال اخیر ۴۰۰۰ ساعت دیده شده باشد. در دهه های اخیر با گسترش استفاده از یوتیوب، ویلاگینگ یعنی بلاگ های ویدئویی بسیار پر طرفدار شده اند. Article was generated by GSA Content Generator DEMO!

سابسکراب یوتیوب

در سال های اخیر کسب درآمد از اینترنت بسیار اهمیت پیدا کرده است. بنابراین اگر به دنبال ایجاد کانال YouTube هستید، این مقاله برای شما بسیار مناسب است. اگر شخصی دیگر برایتان از خارج حساب یوتیوب را ایجاد کرده است، برای عضویت در گوگل ادسنس نیز باید اطلاعات وی را قرار دهید. افراد برای پیوستن به عضویت ویژه کانال شما باید ماهانه مبلغ مشخصی را پرداخت کنند. المان مهم بعدی، صدای ویدیو است که باید بدون نویز، واضح و باکیفیت باشد. همچنین حل کردن تمرین های ریاضی، فیزیک، شیمی و انجام انواع پروژه های علمی و عملی دانش آموزان نیز، به شما کمک می کند تا بدون نیاز به سرمایه، درآمد داشته باشید. پس متوجه شدیم کسب درآمد از یوتیوب برای ایرانیها، نیازمند یک شخص قابل اعتماد در خارج از کشور است که کانال یوتیوب را برای شما ایجاد کند و اطلاعات حساب بانکی خود را در آن کشور، در فرم یوتیوب وارد نماید. شما به وسیله این وبسایت ها می توانید یک نام خاص که کسی قبلا آن را نگرفته باشد را سریع پیدا کنید، یا اگر کسی آن را انتخاب کرده بود یک نام جدید معنا دار دیگر را برای شما ایجاد می کند. از طریق پیوند See all my channels or create a new channel می توانید تمام کانال های ایجاد شده را مشاهده کنید .

در صورتی که دسترسی به حساب بانکی و آدرس ندارید می توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید. در سری مقالات کسب درآمد دلاری در ایرانیکارت بسیاری از راه های درآمد زایی را پیشنهاد داده ایم. مجددا تاکید می کنیم که برای شروع درآمد زایی پیش تر باید شرایطی که یوتیوب مشخص کرده است را مطالعه کنید و با تمامی قوانین آشنایی داشته باشید. پس همراه من باشید تا بریم سراغ اصل مطلب. شرکتهای mcn پس از کسر کارمزد از شما؛ درآمدتان از یوتیوب را به یک حساب بانکی در ایران واریز میکنند. همچنین شما باید اطلاعات حساب های بانکی خود نظیر ویزا کارت و مستر کارت را نیز وارد کنید. در پایان باید در نظر داشته باشید، اگرچه دانستن این نکات شما را برای شروع کارتان راهنمایی خواهد نمود؛ اما در ابتدای کار ویدیوهای شما کیفیت چندان خوبی نخواهند داشت. البته باید مهمترین نکته را پیش از بررسی و تحلیل دیگر نکات به شما بگوییم. البته اگر بدانید برای داشتن حساب پی پال شما باز هم باید یک آدرس حقیقی در یک کشوری به جز ایران را داشته باشید.

در بین ایده های پولساز اینترنتی، روش باینری آپشن از ریسک بالاتری برخوردار است و به همین دلیل برای ورود به آن باید بااحتیاط عمل کنید و دانش خود را در این حوزه افزایش دهید. بعد از ساخت اکانت گوگل کد ورود شما را از طریق پست به محلی که شما به عنوان محل اقامت وارد کرده اید ارسال می کند. این عوامل شامل قیمت تبلیغات هستند، اینکه مخاطب شما کل تبلیغ را تماشا می کند یا نه ، مخاطب هدف کانال شما چه افرادی هستند و کانال شما چه میزان محبوبیت دارد نیزاز جمله موارد مهم است. در این کانال حتی در برخی از مواقع برخی از آهنگ های معروف نیز بررسی شده است. کانالهای بزرگی مانند TED و National Geogarphic که متعلق به سازمانهای بزرگ هستند در زمینه تولید موضوعات علمی و مستندات فعال هستند. در هر سه موضوع (از جعبه در آوردن محصول، خرید کردن و مرور محصولات) شرکتهای بزرگ را برای تبلیغ محصولات خود ترغیب میکنند و باعث افزایش فروش محصولات آنها میشوند. با هر ۱۰ هزار کلیک ، جایگاه شما بهتر نیز خواهد شد.