آموزش قدم به قدم ساخت کانال یوتیوب – افراک :: آژانس تبلیغات آنلاین

کانال راشل که علاقمندان زیادی را به خود جذب کرده است در تلفظ کلمات بر نوع ادای آن کلمه یا حروف مشخص تاکید دارد و سعی می کند تا از طریق تصویر نحوه حرکات و خروج هجاهای مختلف با بسامد مشخص را به بیننده آموزش دهد. بوده و به دلیل پرداختن به زندگی عادی افراد علاقمندان زیادی را به خود جذب کرده است. دلیل علاقمندی افراد به ویدئوهای این کانال، مشخص بودن اشتیاق و علاقه به کار رفته در ساخت فایلهای تصویری منتشر شده در آن توسط صاحب این کانال است. استفاده از تکنیک یادگیری زبان با یوتیوب امکان در دسترس داشتن فایلهای تصویری متناسب با علاقمندیهای شما در هر گروه سنی را فراهم کرده و در زمان و هزینه شما برای یادگیری زبان صرفه جویی قابل توجهی خواهد داشت. مثلاً عبارت How I met your mother را تایپ کنید و تا ویدیوهای مناظر با آن برای شما نمایش داده شود. در ویدیوهای یوتیوب به جای اینکه از کلمه Record برای ذخیره آنها استفاده شده باشد، یوتیوب ویدیوها و فیلمهایی را که در کتابخانه پروفایل شما قرار داده میشود ذخیره میکند. پیش از این در انزل وب ما آموزش ۵ روش تنظیم کیفیت فیلم در یوتیوب کامپیوتر و گوشی و جستجوی حرفه ای در گوگل برای شما قرار دادیم.

کسب درآمد از یوتیوب

استفاده از روش آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب، شما را در یادگیری زبان انگلیسی از طریق ویدئو در کنار کتابهای مختلف همراهی میکند. این یک روش مفید برای ترکیب اصطلاحات برای جستجوی پیشرفته تر است، به ویژه به این دلیل که YouTube گاهی می تواند یک عبارت خاص را در یک جستجوی طولانی نادیده بگیرد. Tube Catcher یک نرم افزار دانلود فیلم از یوتیوب رایگان است که با هدف دانلود فیلم های YouTube و سایت های مشابه انجام می شود. در ادامه بهترين نرم افزار دانلود از يوتيوب براي ايفون را به همراه ویژگی ها و معایب آنها برای شما کامل و گام به گام توضیح می دهیم. در واقع آهنگ و لحن کلمات برای بسیاری از زبان آموزان دشوارترین بخش یادگیری به شمار می رود که با متدهایی که در آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب به آن پرداخته شده است این مشکل نیز تا حدود زیادی رفع گردیده است. بهترین انتخاب برای افرادی که به تازگی شروع به فراگیری زبان انگلیسی کردهاند، استفاده از ویدئوهای این کانال است. Content has been generated with GSA Content Generator DEMO!

بهترین فایلهای تصویری منتشر شده در این کانال برای تقویت زبان ویدئوهای خبری کوتاه است. فایلهای تصویری منتشر شده در این کانال برای یادگیری زبان انگلیسی با یوتیوب به دو صورت با زیر نویس و بدون زیر نویس تهیه شده که برای تقویت مکالمه و ترجمه افراد مبتدی بسیار مفید است. محتواهای تصویری آموزشی با موضوعات واقعی و روزمره، کارتونها و مصاحبهها برای تقویت زبان افراد از طریق یادگیری زبان با یوتیوب در این کانال منتشر میشود. نکات آموزشی بیان شده در این کانال بصورت خلاقانه برای جلب نظر افراد و تفهیم بهتر آنها میباشد. در نوار جستجوی نمایش داده شده شما میتوانید ویدیوی مورد نظر خود را پیدا کنید و آن را انتخاب کنید. این مسئله سبب میشود تا کاربران در همان چند ثانیه اول ویدئوی شما را ببندند؛ بنابراین سعی کنید مقدمه جذابی برای ویدئوی خود تولید کنید! هر ویدیو از این کانال فقط ۵ دقیقه برای تمام سطوح از مبتدی تا پیشرفته با ساختار مشهور تماشا کن، یادبگیر و امتحان کن تولید و منتشر میشود. از طریق ارائه ویدئوهایی در خصوص فرهنگ انگلیسی و آمریکایی علاوه بر تقویت زبان افراد به آشنایی آنها با این دو کشور کمک میکند.این کانال با فعایت گستردهای که دارد تا به حال ۱۰۰۰ ویدیو در زمینه آموزش انگلیسی تهیه و تولید کرده که از نظر زبان آموزان بسیار مفید و کاربردی بوده است.

برای این کار نام ویدیوی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

یوتبوبر ها اشخاص یا سازمان هایی هستند که به وسیله ی شبکه ی اجتماعی یوتیوب و از طریق تولید محتوای ویدیویی با موضوعات مختلف و با توجه به میزان سابسکرایبرها و بازدیدها از ویدیو هایشان کسب درآمد می کند. با ورود به برنامه شاهد محیط کاربری آن که مانند شکل زیر است، می باشید. همانطور که از نام این کانال یادگیری زبان با یوتیوب پیداست، انتشار ویدئوهایی با محتوای دنیای کسب و کار مثل مدیریت زنجیره تامین، اقتصاد و حوزههای مالی و حوزههای مربوط به قرادادها و قوانین از اصلی ترین فعالیت آن است. برای این کار نام ویدیوی مورد نظر خود را انتخاب کنید. کار با این نرم افزار بسیار راحت است، فقط کافی است لینک مربوط به ویدیو مورد نظر خود را از یوتیوب کپی کرده و در قسمت Paste URl قرار دهید. در این تصویر در بقیه زبانهها اطلاعاتی درباره ویدیو شامل محدودیتها، تعداد بازدید، تعداد نظرات و تعداد لایک ها را نشان میدهند. بهعنوان مثال اگر شما در ویدیوی خود از موسیقی پس زمینهای استفاده کنید که شامل قوانین کپیرایت باشد، امکان غیرمجاز شدن آن محتوا وجود دارد. با این هدف شما بوسیله ابزار جستجوی کلمه کلید تیوب بادی کلمات خود را جستجو می کنید و میزان جستجو و رقابت بر روی آن را مشاهده میکنید.