آموزش ساخت کانال در یوتیوب / YOUTUBE

بسته به نوع تولید محتوا در یوتیوب، ابزارتان متفاوت خواهد بود. مدارس ایجاد شده توسط EF PODENGLISH شامل ۵۰۰ مدرسه در بیش از ۵۰ کشور جهان می باشد که در نوع خود بی نظیر است. این پلتفرم اگرچه سالهای زیادی در ایران شناخته شده است اما اخیراً مورد اقبال بیش از پیش ایرانیان قرار گرفته است. در حال حاضر دفتر مرکزی یوتیوب در کالیفرنیا است و بیش از 2000 کارمند دارد. البته یوتیوب ویرایشگر پیشرفتهای هم دارد. در ضمن اگر هم شبکه اجتماعی دارید، حتما آن ها را به اشتراک بگذارید تا هم زودتر برند شوید و ویو بگیرید… لازم خواهد بود. در برخی موارد به ویژه ویدیوهای آموزشی لازم است صفحه اسکرین گوشی یا لپ تاب خود را به اشتراک بگذارید. اگر اهداف آموزشی دارید بفهمید مخاطبان شما در انتظار آموزش چه چیز هستند؟ یکی از سبک محتواهایی که همیشه جواب میدهد، محتوای آموزشی است. با وجود چنین آماری، تولید محتوا در یوتیوب به یکی از مشاغل پر درآمد در دنیا تبدیل شده است. چگونه درآمد خود را از یوتیوب دریافت کنید؟

سابسکراب یوتیوب

«فیلترینگ تلگرام» و در پی آن تجهیز کاربران ایرانی به «VPN» و «فیلتر شکنها» از یک سو، گسترش استفاده از سرویسهای «اینترنت نا محدود» و «غیر حجمی» از سوی دیگر، باعث توجه روز افزون مخاطبان ایرانی به یوتیوب شد. آغاز هر روز برای شما شروع یک چالش جدید است و این چیزی است که من ان را دوست دارم. فایل بند انگشتی، می تواند سوال مورد نظر را پاسخ دهد و به بینندگان نشان دهد که انتظار دیدن چه چیزی را زمان کلیک کردن روی ویدیو داشته باشند. در مورد کشور محل اقامت باید کشوری را انتخاب کنید که یوتیوب به شما امکان فعالیت مالی در آن را میدهد؛ چون یوتیوب به ساکنان کشوری مثل ایران اجازه درآمدزایی نمیدهد. با توجه به نیاز مخاطب موضوعی را انتخاب نمایید که در آن مهارت نیز داشته باشید. اگر به جزئیات دقیق دستور زبان ونوشتن متن، پایبند هستید، نویسندگی و تولید محتوا یک راه عالی برای استفاده از این مهارت و ایجاد نمونه کار عالی است. بنابراین به زبان آوردن کلمات کلیدی می تواند یک امتیاز مثبت برای بهینه سازی ویدئو در یوتیوب باشد. متن را بگونه ای بنویسید که گویی مشغول اجرای آن هستید، تا حد ممکن واضح و به زبان خودتان باشد.

نوشتن یک متن، هرچند ساده به شما در نحوه اجرای ویدیو کمک شایانی خواهد نمود. برخی برای رفع یک نیاز فوری، مثلاً تماشای ویدیوی آموزش کار با یک اپلیکیشن، اما عده زیادی به صورت حرفهای و مدارم در یوتیوب حاضرند و به تولید محتوا در یوتیوب می پردازند که به این افراد «یوتیوبر» می گویند. میلیون ها کاربر از سراسر جهان با این پلتفرم کار میکنند، ویدیو به اشتراک میگذارند یا به تماشای ویدیو میپردازند. سه تن (چاد هرلی، استیو چن، جاوید کریم) از کارمندان شرکت پی پل که پیشتر سرویس عکسی به نام «فلیکر» پایه گذاری کرده بودند، این بار به تأسیس وب سایتی برای اشتراک گذاری ویدیو اقدام کردند. این شرکت همانند اسپانسری به شما کمک میکنند تا بیشتر و بهتر رشد کنید. یکی از رایجترین راههای کسب درآمد از محتوای ویدئویی، جذب اسپانسر است؛ اسپانسر شما میتواند شرکتهای بزرگی باشند که هزینه بسیار خوبی بابت درج لوگو یا نام تجاری آن شرکت در بخشی از ویدئو و معرفی آن برند به عنوان اسپانسر میدهد. درآمد از طریق گوگل ادسنس یکی از بهترین و اصلیترین راه های کسب درآمد از یوتیوب است که از طریق تبلیغات روی ویدیوها حاصل میشود. یکی از دلایل علاقه زیاد کاربران و رشد چشمگیر یوتیوب، محتوای ویدیویی است.

شما میتوانید اطلاعات دست اول تکنولوژي را از سایتهای ارائه دهنده این تکنولوژيها مانند اپل، تسلا، مایکروسافت یا … چنانچه از قبل یک حساب جیمیل دارید پس میتوانید سراغ گام دوم بروید ولی اگر اکانت جیمیل ندارید یا با روش ساختن آن آشنا نیستید، میتوانید با مراجعه به مقاله ساخت اکانت جیمیل به صورت گام به گام و تصویری روش ساخت اکانت جیمیل را یاد بگیرید و جیمیل خود را در سریعترین زمان ممکن بسازید. انتخاب موضوع: موضوعی را انتخاب کنید که در آن تبحر دارید و به راحتی میتوانید در آن زمینه تولید محتوا کنید. قبل از هر تصمیمی برای انتخاب موضوع تولید محتوا در یوتیوب، ابتدا باید مخاطب خود را شناسایی نمایید. نیاز مخاطب شما چیست؟ مخاطب شما چه کسانی هستند؟ توجه داشته باشید که عنوان شما باید چیزی بیشتر از تنها یک کلمۀ کلیدی باشد. بدانید به چه چیزی نیاز دارد؟ اما اگر ویدیوهای شما بیشتر توسط افرادی با آی پی آمریکا دیده شود، به ازای هر هزار بازدید بین 20 تا 30 دلار درآمد خواهید داشت زیرا کشور آمریکا بیشترین نرخ هزینه تبلیغات را در بین سایر کشورها دارد. صد هزار بازدیدی که در آپارات صد هزار تومان خواهد شد، در یوتیوب را خودتان حساب کنید. This content was generated with GSA Content Generator Demoversion.