آموزش ساخت اکانت یوتیوب (Youtube) – تازه کار

در آن بارگذاری میشود.در این سرویس امکان لایک، بارگذاری، پیامگذاری، انتشار و تماشاکردن ویدیوها، دنبال کردن دیگر کانال ها و کاربران، امکان ساخت فهرستی برای دسته بندی ویدیوها فراهم شده است. با کمک این ابزار شما قادر خواهید بود ویدیوها را بارگذاری و ویرایش کنید، ویدیوهای پخش زنده (live stream) را مدیریت کنید، آمار و دادههای تحلیلی بازدیدکنندگان ویدیوهای خود را مشاهده کنید، نظرات را بخوانید و به آنها پاسخ دهید و البته تنظیمات کانال را مدیریت کنید. با ما آسان ترین مسیر برای درآمد زایی از یوتیوب را پشت سر خواهید گذاشت. در ادامه می توانید تنظیمات بیشتری از قبیل برچسبها، زبان ویدیو و زیرنویس، مجوزهای ویدیو و زمان و مکان ضبط ویدیو را تعیین کنید که البته موضوع این مقاله نیست. در این مقاله به صورت اختصاری از یوتیوب میگوییم و در ادامه به شما نحوه دانلود ویدیو از یوتیوب را آموزش میدهیم. اگر شما بخشی از برنامه YouTube Partner هستید، یک بخش کسب درآمد نیز برای شما وجود دارد و همچنین یک کتابخانه صوتی برای دانلود موسیقی رایگان برای استفاده در فیلم های شما نیز در اختیار شما خواهد بود. بخشی از ویدئو را در شبکه های اجتماعی دیگر نظیر اینستاگرام و فیسبوک منتشر کنید.

استودیو به طور کامل برای شما قرارداده شده است.

کسبوکارهای اینترنتی نیز با مشاهده گرایش زیاد کاربران به یوتیوب، به فعالیت و تولید محتوا در این شبکه اجتماعی روی آوردند و نتیجههای بسیار خوبی هم از آن دریافت کردند. هنگامی که قصد تولید محتوا دارید، سعی کنید کلمات کلیدی پرطرفدار را به کمک ابزارهای مختلف یا عباراتی که یوتیوب به شما پیشنهاد میدهد را پیدا کنید. قدم سوم بهینه کردن ویدئوهای یوتیوب، کامل کردن بخش توضیحات ویدئو است؛ بخش توضیحات به گوگل و یوتیوب کمک میکند؛ که زمینه یا حوزهی ویدئوی شما را متوجه شوند؛ در نتیجه رنک بالاتری به ویدئوی شما خواهند داد. در این مقاله آموزش یوتیوب استودیو به طور کامل برای شما قرارداده شده است. در این صورت هم یوتیوب به ازای تبلیغاتی که توسط مخاطبان شما دیده می شود هزینه ای را به شما میدهد. حالا در ادامه در قسمت Age restriction باید براساس نوع محتوای ویدیوی خود محدوده سنی مخاطبان را تعیین کنید. برای دانستن اینکه چه نوع فیلم هایی باید بسازید؛ چه راهی بهتر از دریافت یک نشانه مستقیم از طرف مخاطبان تان خواهد بود؟ چگونه می توانید برای محتوای ویدئوهای تان یک برنامه داشته باشید؟ ویدئوهای این شرکت را میتوان در پلیاستیشن ۳، پلی استیشن ۴، وی و ایکسباکس لایو نیز تماشا کرد.

وقتی برای ویدیوی خود تیک گزینه instant Premiere را بزنید، شما و بینندگان میتوانید در هنگام انتشار ویدیو همزمان آن را تماشا کنید. با YouTube Premium ، می توانید میلیون ها ویدئو را بدون وقفه توسط تبلیغات قبل و در حین ویدیو تماشا کنید. در این تصویر در بقیه زبانهها اطلاعاتی درباره ویدیو شامل محدودیتها، تعداد بازدید، تعداد نظرات و تعداد لایک ها را نشان میدهند. در این مرحله میتوانید از کارتهای مختلف استفاده کنید تا در میانه ویدیو یا در انتهای آن، سایتها و ویدیوها یا دکمههایی را نشان دهید که به موضوع ویدیو مربوط است و بینندگان ممکن است با آن تعامل داشته باشند. بخش سوم که قسمت Thumbnail است در واقع مربوط به عکس کاور ویدیو است یعنی عکسی که پیش از نمایش ویدیو به کاربران نشان داده میشود. پس از کلیک برروی گزینه YouTube Studio اولین صفحهای که به آن وارد میشوید، داشبوردی خواهد بود که طرحی مشابه سیستم مدیریت محتوای وردپرس (WordPress) دارد. اگر کانال یوتیوب دارید، احتمالا درباره یوتیوب استودیو یا یوتیوب کریتور استودیو (YouTube Creator Studio) شنیدهاید. یوتیوب استودیو (YouTube Studio) بستر یا ابزاری است که در آن میتوانید کانال یوتیوب خود را مدیریت کنید.

زمانیکه تنظیمات این مرحله نیز به پایان رسید، برروی دکمه Save یا Publish کلیک کرده و ویدیوی خود را ذخیره میکنیم. شما میتوانید به ویدیوهای 360 درجه یوتیوب از این لینک دسترسی داشته باشید. در تصویر زیر مشاهده میکنید که لیستی از ویدیوهای منتشر شده توسط شما با تمام جزییات به شما نمایش داده میشود. در آموزش های قبل یوتیوبر شدن من به شما نحوه استفاده از اپلیکیشن OpenCamera برای ضبط فیلم های با کیفیت بوسیله موبایل رو آموزش دادم. هر کسی که در یوتیوب به دنبال موضوع می گردد در اولین برخوردش با نتایج جستجو با عنوان و تصویر بنداگشتی فیلم ها رو بر رو می شود و این دو مورد باعث می شوند که یک نفر اصلا از ابتدا فیلم های شما را ببینید یا نه. فلش کارت های موجود به منظور آشنایی با واژگان زبان انگلیسی، فیلم های زیرنویس شده، پادکست ها و کتاب های صوتی، مقالات متناسب با سطح یادگیری شما و بسیاری دیگر از منابع و مطالب در این کانال وجود دارند که می توانند موجب پیشرفت روند یادگیری زبان انگلیسی شما شوند. برای آنالیز کانال خود نیاز به شناخت فاکتورهای مهم در آنالیز عملکرد کانال یوتیوب دارید؛ در مقاله آشنایی با ۷ فاکتور مهم در آنالیز کانال یوتیوب از مجموعه مقالات آموزش یوتیوب به بررسی فاکتورهای مهم پرداختیم که پیشنهاد میکنیم حتماً این مقاله را هم بخواهید. This data was created by GSA Content Generator Demoversion.