آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب؛ معرفی 15 کانال یوتیوب در زمینه آموزش زبان انگلیسی

این آهنگها همگی بر اساس سبک، حس و فضای آهنگ، نام خواننده یا آهنگساز و مدت زمان آهنگ دسته بندی شدهاند تا شما بتوانید براساس محتوای ویدیوی خود و بسته به نیازتان آهنگ مورد نظرتان را خیلی راحت پیدا کنید. در این زبانه شما میتوانید اطلاعاتی از قبیل نام و توضیحات کانال، زبان کانال، لینک کانال و اطلاعات تماس خود را بنویسید یا ویرایش کنید. کتابخانه صدا یا همان Audio library برای شما این فرصت را فراهم میکند که آهنگها و افکتهای صوتی مختلف را بصورت رایگان دانلود کنید و برروی ویدیوی خود قرار دهید. اگر نتوانید اقدامات لازم برای ساخت و انتشار ویدیو را به خوبی در اولویت قرار دهید در این صورت قادر نخواهید بود از تبلیغات رایگان این برنامه برای افزایش بازدید بهره مند باشید. اگر قصد یوتیوبر شدن یا هرگونه فعالیت تولید محتوا یا بازاریابی در یوتیوب را دارید، یوتیوب استودیو بهترین ابزار برای مدیریت محتوای شما خواهد بود. همچنین اگر زیرنویس ویدیوی خود را بصورت فایل دارید، میتوانید فایل زیرنویس تنظیم شده را از طریق همان پنجره آپلود کنید. در قسمت Banner image میتوانید عکس بنر خود را عوض کنید. در قسمت Video watermark روی ویدیوهای خود برچسب بگذارید.

آموزش یوتیوبر شدن

در این زبانه در قسمت Video spotlight میتوانید یک ویدیو به بالای صفحه اصلی کانال خود اضافه کنید. در این آموزش یاد خواهید گرفت که چگونه می توانید از یوتیوب برای ارتقاء شغل یا کسب و کارتان استفاده کنید و برای ارتقاء شغل خود و ایجاد آگاهی بیشتر درباره محصولات و خدماتی که ارائه می دهید ، یک ویدیو ایجاد کنید. البته اگر نیاز دارید هدف کلی و مطلب اصلی ویدیو را متوجه شوید این درصد می تواند برای شما کافی باشد. این خط مشی ها به طور کلی برای کانال تولیدکننده (Creator) اعمال میشود و تنها به ویدیوهای فردی اختصاص ندارد. کانالی که تنها به تولید محتوا پرداخته و ارتباطی با مخاطبان ندارد، شبیه یک ماشین است که هرچند جذاب، اما نمیتواند دوستی دائمی باشد.برای تعامل هرچه بهتر با مخاطبان، پاسخ به همهی نظرات آنها در ابتدای فعالیت کانال، الزامی است. میانگین حضور هر کاربر در یوتیوب ۴۰ دقیقه است که در مقایسه با بسیاری از سرویسهای اینترنتی، یک رکوردشکنی عجیب محسوب میشود. برای دریافت آموزش کار با یوتیوب چرا باید به شما اعتماد کنیم؟ امروزه یوتیوب یکی از حوزه های اصلی برای کسب درآمد افراد مختلف و کسب و کارها تبدیل شده است و محبوب ترین و بهترین رسانه ویدیویی جهان حالا به تنهایی به یک کسب و کار تبدیل شده است.

هدف این است تا پس از خواندن این مطلب بتوانید در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب نمایید. زیرا اگر بتوانید از برچسبهای پرطرفدار استفاده کنید، به راحتی میتوانید در عبارات کلیدی بیشتری رتبه خوبی بگیرید و بازدید خوبی برای ویدئوهای خود دریافت کنید. ابتدا ویدیوهای آنها را بررسی کنید، درباره آنها نظر دهید و آنها را به اشتراک بگذارید. اگر هم میخواهید ثبت تاریخچه را متوقف کنید، میتوانید گزینه Pause Watch History را از سمت راست انتخاب کنید. هر چه ویدیوی شما جذاب و با کیفیت باشد به راحتی می تواند در اولویت بسیاری از کاربران قرار گیرد و میزان بازدید آن بیشتر باشد. هر چند با مراجعه به این کانال می توانید به منابع و مطالب دیگری نیز در این زمینه دست پیدا کنید. همچنین کانال شما توسط کارکنان یوتیوب مورد بازبینی و بررسی قرار میگیرد تا آنها اطمینان پیدا کنند که شما از قوانین و سیاستهای کسب درآمد در یوتیوب پیروی میکنید. حالا بیایید با هم بررسی کنیم که در هریک از این زبانهها چه بخشهایی وجود دارند و هرکدام از آنها چه کاری را انجام میدهند. پس از آن، یوتیوب به بررسی محتوا و مخاطبان کانال میپردازد و به محض این که آمار بازدید به بیش از ۴ هزار ساعت در سال برسد، مجوز ورود به سیستم درآمد تبلیغاتی صادر میشود.

کسب درآمد از یوتیوب

انگار پارتنر شما داره از یوتیوب کسب درآمد می کند. در این قسمت از پنل یوتیوب استودیو سه زبانه وجود دارد که از طریق آنها میتوانید شکل و شمایل کانال خود را تغییر دهید و آن را به شکل دلخواه خود در بیاورید. در این زبانه این قابلیت به شما داده میشود تا تصاویر کانال خود را تعیین کنید. بنابراین می توان گفت که این فیلم ها تابع سناریوی از پیش تعیین شده نمی باشد. در این بخش میتوانید پس از انتخاب زبان ویدیوی خود، برای آن زیرنویس تعیین کنید. اغلب فیلم های ارائه شده در کانال real English زیرنویس شده و در مواردی هم با توجه به سطوح مختلف زبان آموزان بدون زیرنویس می باشند. به منظور آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب هر یک از علاقمندان و نیز زبان آموزان در صورتی که در کانال های وبگاه یوتیوب به جستجو بپردازند می توانند گزینه های متعددی را پیدا کنند که لازم است با شناخت مناسب از مطالب این کانال ها استفاده کنند. فیلم هایی که به منظور آموزش زبان انگلیسی در کانال مذکور قرار گرفته اند کاملا واقعی بوده و مکالمات انجام گرفته اشخاص مختلف را در موقعیت های مختلف به تصویر می کشد. در واقع فرد می تواند در این کانال با طیف گسترده ای از موضوعات متنوع مواجه شود که اشخاص مختلف در موقعیت های متفاوت در این زمینه به بحث و گفتگو می پردازند. This article was created with GSA Content Generator DEMO!