آموزش اینستاگرام مارکتینگ (0 تا 100 بازاریابی اکسپلور) – آکادمی جذب مارکتینگ

اکنون نوبت شماست که نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کرده و انتقادات تان را با ما درمیان بگذارید. ما در کالج تپسل امیدواریم با ترجمه و بومیسازی این کتاب، گامی در جهت آموزش دیجیتال مارکتینگ به ایرانیان برداریم. اما امروز می خواهیم این مبحث را گسترش داده و به بحث اینستاگرام مارکتینگ بپردازیم . اگر حالت بیزینس شما B2C است، با توجه به نقاط قیمتی محصولات شما، معمولاً هدف نهایی فعالیت های دیجیتال مارکتینگ شما جذب مردم به سمت وب سایت و تبدیل کردن آن ها به مشتریان بدون نیاز به صحبت کردن با تیم فروش می باشد. معمولاً برای محصولات مختلف، پورسانتهای مختلفی نیز درنظر گرفته میشود. میهن که مستقیم از طریق اینستاگرام محصولات خود مثل بستنی را که نمیفروشد؟ در فروشگاه اینترنتی خود شما می توانید محصولاتی که تولید می کنید و یا محصولاتی را که دارید ارائه بدهید که این محصولات می توانند به صورت فیزیکی و یا دانلودی باشند که محصولات فیزیکی مثل یک طرح دستی , تابلو نقاشی , عطر , لوازم جانبی گوشی و… This data was done by GSA Content Generator DEMO!

آموزش اینستاگرام

هر چقدر شما فالوور بیشتری داشته باشید، مطمئناً میتوانید محصولات بیشتری را بفروشید که برای افزایش فالوور و فروش، پیشنهاد میکنم دوره آموزشی رایگان اینستاگرام را دانلود کنید. فرض میکنیم شما در زمینۀ آموزش فتوشاپ مهارت دارید و میخواهید دورۀ آموزشی ۱۰ ساعته را در این زمینه برگزار کنید. آیا مردم بیشتر به دنبال محتواهای آموزشی در اینستاگرام هستند؟ مردم با گذشت زمان تغییر می کنند، و شما باید به اندازه ی کافی خلاق باشید تا بتوانید محصولات را به نحو مؤثر در بازار عرضه کنید، برای آنها بازاریابی کنید و دائماً کانال های جدیدی را برای تبلیغ مطالب و محصولات خود بیابید. ممکن است بخواهید محصولات را به وسیله سیستم پستی به دست خریداران برسانید اما باید بدانید که مسئله لوجستیک برای گسترش و زنده ماندن کسب و کارتان در آینده مهم است. در مورد سیستم همکاری در فروش و نحوه کسب درآمد از آن، پیشنهاد میکنم مقاله راهنمای کامل کسب درآمد از همکاری در فروش را بخوانید. Content was generated with the help of GSA Content Generator DEMO!

وبسایتهای ایرانی و خارجی متعددی هستند که در زمینه سیستم همکاری در فروش یا بازاریابی واسطهای (Affiliate Marketing) فعالیت میکنند و میتوان با بازاریابی برای محصولات، درآمد خوبی را از این راه کسب کرد. اگر میتوانید پستهای جذابی را به صورت عکس یا ویدئو طراحی کنید، میتوانید به پیجهایی که تعداد فالوور خوبی دارند دایرکت دهید و از آنها بخواهید تا شما کار تولید محتوای پیجشان را انجام دهید. اگر میتوانید با استفاده از موبایل یا کامپیوتر، محتواهای جذابی را تولید کنید، میتوانید از این راه درآمد داشته باشید. روش کسب درآمد از اینستاگرام با برندسازی، روشی است که شاید برای همه مناسب نباشد. همانطور که از عنوان پیداست، این روش درآمدزایی در مورد فروش مستقیم محصولات و یا خدمات است. شرکت میهن، سعی میکند با برندسازی بهتر، مخاطب را ترغیب کند که از محصولات این شرکت استفاده کند یا دیجیکالا، مخاطب را به سمت وبسایت خود میکشاند تا در آنجا، فروش انجام شود. علاوه بر داشتن محتوای خاص، باید یک نوع برنامه­ زمانبندی مشخص نیز داشته باشید که مخاطبان را به نحوی به صفحه­ شما معتاد کند؛ به طور مثال، یک روز خاص در هفته برای معرفی محصول جدید انتخاب کنید و هر هفته در این روز مخاطبان را شگفت زده کنید، یا حتی می­ شود در روزی به خصوص تخقیف­های خاصی روی محصولات خود اعمال کنید.

اینستاگرام مارکتینگ

Article has been generated with the help of GSA Content Generator DEMO.

در این روش با انتشار یک پست در قالب ویدیو در پیج خود، نسبت به هر k ویو، ( هر 1000 بازدید ) کسب درآمد کنید. ” مسلما افراد زیادی نسبت به پست شما واکنش نشان می دهند و نظرشان را برای شما کامنت می کنند. بلاگرها کسانی هستند که توانستهاند با تولید محتوای خوب در اینستاگرام و همچنین ایجاد ارتباط مناسب با مخاطبان، تعداد فالوور بالایی را جذب کنند. یکی از کارهایی که میتوانید انجام دهید این است که یک پیج خصوصی در اینستاگرام بسازید، سپس از کسانی که علاقه به یادگیری فتوشاپ دارند بخواهید که برای عضویت در دوره و تأیید درخواست فالوی آنها، به طور مثال باید مبلغ ۲۰۰هزار تومان را پرداخت کنند. لینکهای اختصاصی که در اختیار شما قرار میگیرند، به این منظور است که وبسایتها بدانند که چه کسانی با استفاده از لینک شما، آن محصول را خریداری کردهاند. در ادامه میتوانید ویدئوهای این دورۀ ۱۰ ساعته را به صورت IGTV قرار دهید تا دانشجویان دوره بتوانند از آنها استفاده کنند یا میتوانید دوره را به صورت لایو برگزار کنید. شما میتوانید لینکهایی که میخواهید با آنها بازاریابی کنید را در صفحه اینستاگرام خود قرار دهید. سپس برای هر محصول لینکی اختصاصی در اختیار شما قرار میگیرد که میتوانید آن را در هر جا که فکر میکنید میتواند بازدهی خوبی داشته باشد، قرار دهید.