آموزش اینستاگرام از صفر تا صد – تصویری و ساده – مجله فرادرس

هنگامی که کار شما در این قسمت تمام شد، فرصتی در اختیارتان قرار میگیرد که میتوانید مخاطبین یا دوستان فیسبوک خود را در اینستاگرام پیدا کنید. شما همچنین برای پیدا کردن دوستان خود میتوانید از بخش Search Accounts که کمی قبلتر توضیحش دادیم اقدام کنید. این به کسب و کار شما کمک می کند تا در بازار هدفتان به افراد بیشتری دسترسی پیدا کند و اعتبار شما را از طریق اثبات اجتماعی افزایش می دهد. در صنعت خود به دنبال حساب های تأثیرگذار باشید و این اکانت ها را در پست های جدید خود (در خود عکس) تگ کنید. نمایش یک محصول در حال تولید، و کار کردن کارمندان خود را نشان دهید. فقط به کاربران نشان دهید که به یاد آنها هستید. Fame Boom محبوب ترین هشتگ های یک دوره معین را فیلتر کرده و از کاربران خود می خواهد تا محتوای خود را در اطراف آن تولید کنند. از یک محتوای سریالی استفاده کنید تا چندین لحظه متفاوت از یک رویداد را به نمایش بگذارید، داستانی بسازید تا با بینندگان خود به اشتراک بگذارید یا چند حالت مختلف از محصولتان را به اشتراک بگذارید. همانطور که گفتیم هر کسی میتواند از طریق اینستاگرام کسب درآمد کند، ولی واقعا چند راه وجود دارد تا بتوان از طریق اینستاگرام کسب درآمد کرد؟ This content has been done with GSA Content Generator DEMO.

لایک اینستاگرام

همانطور که می دانید، چه در زندگی شخصی و چه در حرفهی شما، کسب اعتماد مستلزم گذشت زمان است و صاحبان برند که به خوبی از اهمیت این مسئله آگاه اند با اینفلوئنسرهایی که ارتباط خوبی با مخاطبان خود دارند و محتوای آن ها همسو با برند است همکاری می کنند. این نوع از فالوورها با شما تعامل بسیار زیادی دارند و این موضوع سبب میشود تا نرخ اینگیجمنت شما به شدت بالا برود. بسیاری از افراد فیدهای خود را در مکانهایی میبینند که گوش دادن به صدا امکان پذیر نیست، پس برای آن دسته هم ویدیویی تولید کنید که با دیدار بتوانند اصل موضوع را درک کنند. شاید شما فالوور های کمی داشته باشید اما همین افراد کم ، اگر واقعی باشند و خودشان با علاقه شما را دنبال کرده باشند می توانند محصولتان را خریداری کنند و یا برای استفاده از مهارت های شما پول پرداخت کنند اما فالوور های غیر واقعی هر چقدر هم که تعدادشان زیاد باشد هیچ درآمدی برای شما به همراه نخواهند داشت. وقتی مخاطب شما، چهره ی شما را ببیند احساس نزدیکی بیشتری با شما خواهد داشت. معمولاً وقتی در یک فید شلوغ ویدیو مشاهده می کنید جذاب تر از عکس هستند. وقتی معروف و مشهور شدید، میتوانید از طریق فروش محصولات خودتان، همکاری در فروش یا از طریق تبلیغات درآمد بسیار خوبی برای خودتان رقم بزنید.

فالوور گیر اینستاگرام

اما اینجا یک قرارداد است: به جز مشهور بودن شما، واقعاً سخت است که بدون هیچ کار سختی در اینستاگرام به دنبال یک پیروزی بزرگ بگردیم. افراد به دنبال دیدن محصولات شما در زمانی هستند که این محصول در حال استفاده است. برای این کار به سراغ کارهایی بروید که همسوی شغل شما هستند. برای اینکار روی آیکن منو در گوشه بالا سمت راست پروفایل خود بزنید، سپس به Settings، سپس Privacy و در نهایت Story بروید. تگ کردن افرادی که در این عکس ها قرار دارند، باعث میشود هم خودشان هم طرفداران آن افراد پست شما را ببینند و در نهایت افزایش لایک در اینستاگرام رایگان را داشته باشد. لوکیشن زدن یک مکان در عکس های شما به افراد آن منطقه اجازه می دهد تا مطالب شما را راحت تر ببینند. رسانه های اجتماعی مکانی برای به اشتراک گذاشتن لحظه های صمیمی تر از شغل شما با دنبال کنندگانتان هستند و به شما در پیشرفت شخصیت برند و تقویت ارتباط عاطفی با مشتریان کمک می کنند.

خود را افزایش دهید و به سرعت از رقبا پیش بیوفتید.

ممکن است شما هم شخصیت کیم کارداشیان را بشناسید، شاید باورتان نشود ولی این شخص برای هر تبلیغ بیش از نیم میلیون دلار هزینه دریافت می کند. مقاله استراتژی تبلیغات در اینستاگرام کمک زیادی به دانستن مطالب مهم در این زمینه میکند. مثلا اگر مانتو میفروشید با کسانی که در زمینه لباس های خانم ها فعالیت دارند تبادل کنید. ارسال ویدیو با چیزی شبیه به این جمله “چگونه به” یکی از محصولات شما، نگاهی بیاندازند. برای جذاب تر کردن ویدیو از جمله ها و کاورهای سوال برانگیز استفاده کنید. یک عکس جذاب از جایزه خود بگذارید. با خرید لایک اینستاگرام به راحتی می توانید اعتبار پست اینستاگرام خود را افزایش دهید و به سرعت از رقبا پیش بیوفتید. هدایا را به راحتی در اختیار کاربر نگذارید و دسته بندی کنید. 4. هر یک از اعضای دنبال کننده صفحات شما که جهت دانلود فایل، وارد لینک شده و فایل شما را دانلود می کنند، در واقع در حال شارژ حساب شما هستند. بهترین زمان برای ارسال پست در ساعت 11 صبح روزهای چهارشنبه و جمعه می باشد. از آنها بخواهید که عکسی از آنها را با محصول خود تهیه و ارسال کنند. ارسال عکس از مشتریان و کاربران شما روشی بسیار جذاب برای تعامل صمیمی تر با افرادی است که شما را رنبال میکنند.