آموزش اینستاگرام؛ از اولین قدم تا کسب درآمد – روشنایی

5. به مخاطبان خود آموزش دهید. اما سوال پیش میآید که این همه کاربر که در این شبکه اجتماعی عضو هستند، تنها به دنبال سرگرمی و تفریح هستند؟ پست های تبلیغاتی را صرفاً برای کسب درآمد و بدون اعتقاد به برندی که تبلیغ می کنید ایجاد نکنید. در روش اول درآمد زایی شما بسته به نوع مهارت و تخصصی که دارید می توانید با ایجاد کردن یک پیج اینستاگرامی و قرار دادن محتوا های آموزشی رایگان مخاطبان زیادی را به خود جذب کنید.مثلا زمینه فعالیت شما موفقیت و بهبود فردی است،می توانید یک پیج اینستاگرامی در این زمینه ایجاد کنید.و شروع به تولید محتوای هدفمند کنید. در ادامه به شما یکی از موفقیت هایی که در کنار محبوبیت خود در اینستاگرام کسب کرده را به شما نشان خواهیم داد. بگذارید چند مثال براتون بزنیم که این مسئله کاملا براتون روشن شه . به عنوان مثال شما سرمایه برای خرید محصولات ورزشی ندارید شما می توانید با مغازه های لوازم ورزشی همکاری کنید به این صورت که شما عکس محصولات آن مغازه را در پیج تان می گذارید و از طریق جذب مشتری برای فروش آن اقدام می کنید. به طور مثال فرض کنید شخصی یک آنلاین شاپ فروش لباس را فالو می کند ولی لباس مورد نظرش را پیدا نمی کند، حالا اگر شما هم به عنوان یک آنلاین شاپ لباس با این پیج در ارتباط باشید احتمال اینکه پیج شما در اینستاگرام به این فالوور پیشنهاد (suggest) شود بالاتر می رود. Article has been created with GSA Content Generator Demoversion.

فالوور روبیکا

یعنی شما یک زمان چند روز را برای یادگیری برخی از ترفندهای اینستاگرام صرف می کنید،سپس آنها زا در پیج اینستاگرامی خودتان آموزش می دهید و از قسمت تبلیغات آن درآمد میلیونی می توانید به دست بیاورید. یک ویژگی بارز این پلتفرم شبکه اجتماعی این است که هر کسی و با هر شرایطی می تواند از آن کسب درآمد بکند. حتی اگر یک خانم خانه دار هم هستید می توانید از این شبکه اجتماعی به درآمد های میلیونی ماهانه برسید.فقط کافی که شروع کنید. اما به طور کلی این روزها اکثر پیج های در حال رشد، روزانه حداقل یک پست را منتشر می کنند. کسب درآمد از اینستاگرام یکی از پرسودترین کسب و کار های اینترنتی در ایران است.اینستاگرام در ایران از محبوبیت بالایی برخوردار است.و پرطرفدار ترین شبکه اجتماعی ایران است.کاربران زیادی در این شبکه اجتماعی روزانه فعالیت می کنند و همچنین هر روز به تعداد این کاربران افزوده می شود.

پس به تعداد فالورها توجه نکنید و فقط شروع کنید!

پیشنهاد می کنم حتما مقاله کسب درآمد دلاری در ایران به دور از کلیشه و سرکاری را بخوانید. پس مقاله روش های کسب درآمد اینترنتی پولساز را از دست ندهید. پس به تعداد فالورها توجه نکنید و فقط شروع کنید! در مسیر بلاگری، قراره از صفر شروع کنیم، پس قدم اول ما میشه خودسازی، اینکه شناخت بهتری درباره خودمان پیدا کنیم و نقشه مسیر رو بهتر باهم ترسیم کنیم، اگر مهارت یا حوزه ی خاصی مدنظر داریم، اون رو بسنجیم که خوبه یا نه؟ به طوری که تقریبا بالای 50 میلیون ایرانی در این شبکه اجتماعی حضور دارند و به طور میانگین در روز بالای یک ساعت در اینستاگرام فعالیت دارند. این روش هم نوعی تبلیغ برای یک محصول است اما با این تفاوت که شما فقط زمانی پول دریافت میکنید که مردم محصول یا خدماتی را که تبلیغ میکنید بخرند، نه اینکه پولی را صرفا برای پستی که می گذارید دریافت کنید. اگر شما هم مثل خیلی های دیگر قصد دارید از اینستاگرام کسب درآمد کنید،ولی راه آن را نمی دانید که چطور امکان کسب درآمد از اینستاگرام وجود دارد.ابن مقاله را تا انتها بخوانید تا با راهکارها و ایده های پولساز در این شبکه اجتماعی مجبوب آشنا شوید.

3. یک فروشگاه اینستاگرامی راه اندازی کنید.

گرفتن بیش از حد این گونه تبلیغات باعث میشود که علاقه مخاطبان شما و اعتماد آن ها به برند شما از بین برود. آنچه مهم است رابطه شما با فالوورهایتان و میزان مشارکت آنها با محتوای شما است.نرخ تعامل فوق العاده ای که اینستاگرام دارد یکی از جذاب ترین عوامل برای برندها است. اگر میخواهید افراد را متوجه خود کنید بسیار مهم است که محتوای معتبر در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. برای برنامهریزی مطالب خود باید مطالبی که میخواهید ماه آینده ارسال کنید را بدانید. 3. یک فروشگاه اینستاگرامی راه اندازی کنید. اگر فکر می کنید راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی کار سختی است و به قول معروف کار هر کسی نیست پیشنهاد می کنم تا انتهای این مقاله همراه من باشید. خیلی از کاربران تلفن های همراه هوشمند نیاز های خودشان را فقط از طریق شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام رفع می کنند و علاقه چندانی به وب سایت های اینترنتی نشان نمی دهند.منظورم این نیست که وب سایت ها کامل فراموش شده اند بلکه منظورم این است که کاربران بیشتر وقت شان را در اینستاگرام و تلگرام صرف می کنند که این خودش یک بازار عالی از 50 میلیون ایرانی را برای فروش هر محصولی آماده کرده است.