آموزش ایجاد چنل یوتیوب – ویرگول

از امکانات این نرم افزار میتوان به دانلود مستقیم ویدیو های پخش آنلاین اشاره کرد. نرم افزار هایی هستند که روی گوشی و یا کامپیوتر شما نصب می شوند. هنگامی که ویدئویی را در یوتیوب باز میکنید، خود به خود زمان آن به 10 قسمت مساوی تقسیم میشود و هر یک از این قسمتها با شمارههای صفحه کلید کامپیوتر از 1 تا 9 مطابقت دارد. دانلود با کیفیت پایین تر، حجم کمتری را از اینترنت شما می گیرد؛ اما پیشنهاد میکنیم برای کامپیوتر فیلم هایی با کیفیت بالاتر از 720p و برای گوشی موبایل بالاتر از 480p دانلود نمایید. کار با این نرم افزار بسیار راحت است، فقط کافی است لینک مربوط به ویدیو مورد نظر خود را از یوتیوب کپی کرده و در قسمت Paste URl قرار دهید. در مرحله ی اول نرم افزار را دانلود کرده و آخرین نسخه ی آن را با توجه به دستورالعمل های گفته شده نصب کنید. با استفاده از ابزارهای مختلفی میتوانید تاپیکهای پرطرفدار را پیدا کنید که یکی از مهمترین آنها، ابزار گوگل ترندز است! یکی از روش های ساده ی دانلود ویدئو از یوتیوب استفاده از ربات های تلگرام است که به شما این امکان را می دهند که با ارسال لینک ویدئو در پیام رسان تلگرام بتوانید ویدئوی مد نظرتان را به راحتی دانلود کنید.

آموزش یوتیوبر شدن

Content has been created by GSA Content Generator DEMO!

سابسکراب یوتیوب

همانطور که گفتم یکی از کار هایی که میتوان با فیلم های یوتیوب کرد ترجمه و کسب درآمد از آنهاست. اگر توانایی در دوبله داشته باشید می توانید با صداگذاری مناسب، این ویدئو ها را بازنشر کنید؛ و یا این کار را به ویدابیا و دوبلورهای حرفه ای آن بسپارید. با استفاده از پلی لیست ها، نرخ باقی ماندن مخاطبان در سایت تان را افزایش می دهید، این مورد؛ معیار بزرگی برای رتبه بندی و رنکینگ یوتیوب است. شما با این تکنیک به راحتی می توانید فیلم و ویدیو مورد نظر خودتان را با لینک مستقیمی که در اختیارتان گذاشته شده دانلود کنید. حال باید اکانت جدید گوگل کلیک کنید.فرض را بر این می گیرم که یک حساب ایجاد کرده اید .بسیار خوب بدون وارد شدن مستقیم به بخش تنظیمات بر روی این لینک کلیک کنید. برای شروع روی گزینه ی “Sign In” درگوشه ی بالای سمت راست صفحه کلیک کنید.اگر حساب کاربری ندارید زمانی که گزینه ی “Sign In” روی صفحه نمایان می شود ( با لوگوی گوگل در گوشه ی بالای سمت چپ) , روی دکمه ی “Create an Account” که روی گوشه ی بالایی ظاهر شده است کلیک کنید. با جذب فالوور فعال دیگر کسب و کار ها تبلیغات خود را در پیج اینستاگرام شما در ازای هزینه قرار میدهند و با پخش آنها کسب درآمد میکنید.

با فروش هر فیلم میتوانند قسمتی از هزینه ترجمه را به خودشان برگردانند.درباره این مورد هم میتوانید در مقاله کسب درآمد از یوتیوب بیشتر بخوانید. کار با این نرم افزار بسیار راحت است. همانطور که گفته شد نرم افزار های زیادی برای دانلود از یوتیوب در اختیار کاربران قرار گرفته است که نرم افزار YTVD به معتبرترین آنها تبدیل شده است. در یوتیوب تعداد بسیار زیادی فیلم مفید و یا سرگرم کننده موجود است که بسیاری از آنها را در هیچ سایت دیگری نمی توانید پیدا کنید. بر اساس گفته های یوتیوب، تولید کنندگان ویدیو تنها اجازه آپلود ویدیوهایی را دارند که خودشان تولید کرده یا اجازه آپلود کردن توسط فرد تولید کننده را دریافت کرده باشند. شما برای بالاتر رفتن کیفیت ترجمه ها می توانید در پلتفرم به ادیت ترجمه ها بپردازید و پس از آن خروجی ویدیو را دریافت کنید. تناوب آپلود ایده آل، بیشتر به مخاطبان و میزان محتوای معقول آن ها برای مشاهده بستگی دارد. حتی اگر محتوای خیلی خوبی هم در ویدیوی شما ارائه شده باشد! هرگاه که در یوتیوب ویدیویی منتشر میکنید باید از راههای ترغیب کاربر برای اقدام به خوبی آگاه باشید. اگر هدف شما برای مدیریت کانال یوتیوب برندسازی است، راهاندازی کمپین تبلیغاتی در یوتیوب کمک زیادی به شما میکند و میتوانید تعداد زیادی کاربر را جذب کنید.

کسب درآمد از یوتیوب

حتی اگر می خواهید به عنوان راهی برای درآمدزایی از یوتیوب استفاده کنید، شور و اشتیاق همچنان باید موتور اصلی کسب و کار شما باشد. پیشنهاد میکنم دو دقیقه از وقتتان را بگذارید و خیلی راحت این کار را یاد بگیرید و برای همیشه از آن استفاده کنید. در ویدابیا دو راه برای کسب بهتر اطلاعات ویدئو های یوتیوب فراهم نمودیم؛ که شما بتوانید به سادگی به ترجمه و زیرنویس فارسی این ویدئو ها دسترسی پیدا کنید. البته این نسخه برای کسانی که اشتراک سرویس موسیقی گوگل پلی را دارند رایگان است. مثلاً اگر در هفته ۲۰ ویدئوی ارزشمند تولید میکنید، تنها یک ویدئوی تبلیغاتی برای کاربران به اشتراک بگذارید تا نظر آنها راجع به شما عوض نشود. پلتفرم یوتیوب به صورتی طراحی شده است که تنها بتوانید ویدیو ها را به صورت آنلاین تماشا کنید و امکان دانلود به شکل مستقیم را ندارید. اگر میخواهید این ویدیوها را بدون هدست واقعیت مجازی تماشا کنید، در نسخه دسکتاپ میتوانید با کلیک و کشیدن موس به اطراف، بخش های مختلف ویدیو را تماشا کنید. برای این کار روی دکمه آپلود بالا سمت چپ و سپس روی قسمت “بارگذاری ویدیو” کلیک کنید. Post has been created by GSA Content Generator DEMO!